ÖDÜLLÜ TYT SINAVI
TAMAMLANDI ESKİ SINAVLAR
İÇİN TIKLAYIN

Huseyin gömleksiz 1 ay önce eklendi.

Çok acele ettin Yozgatın Ahmeti gine yanıldın libyada barış falan olmadı bunuda sen açıkla

HALİT GÜLER 1 ay önce eklendi.

KILIÇDAROĞLU DOĞRUYU SÖYLEYEMEZ TAKTİR YETKİSİ YOKTUR ONUN GÖREVİ DEVAMLI GERMEK İKİLİK ÇIKARMAK(ANLAŞMAZLIK ÇIKARMAK) BİRLİK BÜTÜNLÜK OLSA HERKES AYNI ÖRSÜN BAŞINA VURSA MİLLET BİRLİK OLSA DEVLET GELİŞİR MİLLET BARIŞIR İNSANLAR SEVİNİR AİLELER MUTLU OLUR BU DA KILIÇDAROĞLU NUN VE AVANESİNİN İŞİNE GELMEZ BUNLAR ÜLKENİN MENFAATLERİ İLE MENFAATLENEN ASLINDA HALKI MİLLETİ ZORA SOKAN ŞAHISLARDIR BUNLARIN GÖREVİ BUDUR 

osmanli 1 ay önce eklendi.

Bakin olay cok aciktir. Kilictaroglu ve onunla ayni kafada olanlar yurt disinin ulkemizdeki temsilcileridir. Ben hic kimseye bunlardan nefert edin, bunlari dovun demiyorum. Sadece oy verirken bu ulkedeki hem kendi hem de cocuklarinizin gelecegini goz onune alarak oy verin. hersey cok acik ve secik ortada. CHP li belediyerin ne yaptiklari ve yapmaya calistiklari. Artik zaman coktan geldide geciyor bile. Biz kendi menfattimizi savunmazsak Vallahi kimse bizim menfatimizi savunmaz. Heleki CHP.

Haspi 1 ay önce eklendi.

Barışmı hani nerdw

Murat 1 ay önce eklendi.

Bu adamin tedavisi mumkun degil.

dumanlı 1 ay önce eklendi.

Kılıçdaroğlu Libya’da kardeş kavgası var, aman biz karışmayalım” dedi mi? DEMEDİ biz savaşa taraf olmayalım dedi. Kardeş kavgasında arabulucu olalım dedi. Diğer soruların hükmü kalmamış oluyor.

Zafer Öztürk 1 ay önce eklendi.

Şili' de de kardeş kavgası var ona naaapces A.Hakan beycimm di mi?!!!

Aynen öyle 1 ay önce eklendi.

Küçüle küçüle cüceye döndü 

M.Lütfü URAL 1 ay önce eklendi.

Güzel yazı.Yiğidi kes hakkını ver.

ahmet uçar 1 ay önce eklendi.

OLMADI MOSKOF İTİNİN BAĞINI ÇÖZDÜ İT İMZALAMADAN FİRAR ETTİ.

ali 1 ay önce eklendi.

BRAVO AHMET HAKAN, SENİ PEK SEVMEZDİM AMA SON ZAMANLAR KANIM ISINMIYORDA DEĞİL YANİ.

Kadir Mermertaş 1 ay önce eklendi.

Tamam tamam Ahmet bey biz sizi biliyoruz. Yaz oğlum oraya bi 5 puan daha...

Deli Boran 1 ay önce eklendi.

Kemal Kılıçdaroğlu bırakın reis kadar en az Ahmet hakan kadar ileri görüşlü olup arada birde olsa doğruları idrak edebilseydi hâlâ ana ama muhalefette top kosturmazdi Abdülhamit Han'ın değerini de gidince anladılar zaten rabbim kimsenin basiretini baglamason

Nevzat Kilic 1 ay önce eklendi.

Sayın Ahmet Hakan belli ki bir ergen heyecanıyla tezkerenin meclisten geçmesiyle ortaya çıkan duruma mal bulmuş mağribi gibi atlamış. Şimdi yazmakta bu denli.aceleci davrandığı ve uluslararası konjonktürel diplomasiyi hesaba katmadan amatorce kaleme aldığı bu yazıdan sonra biraz utanir. Yani ne yapmiyacakmisiz? Dikkatlice düşünüp derin analizler yapip, konunun gercek uzmanlariyla istisarede bulunup sonradan utanacak duruma düşmeyecekmişiz . Şu anda Kilicdaroglu'nun tum öngörüleri doğru cıktı ve siz kendisine bir özür borclusunuz. Korkmayın sayın Hakan, özür dilemek sizi küçültmez. Hatta daha da büyürsünüz.

aynen böyle 1 ay önce eklendi.

valla sevinmek lazım gözlerine toz kaçıp ağlayanlar için bu işin başka sonçları olup ağlamakta vardı

Cemal artan 1 ay önce eklendi.

Ahmet bey, gözüme girmeye başladın, harıka bır yazı, dobra adamsın devammmm

Gören Göz 1 ay önce eklendi.

Fetonun siyasi ayağının bulunması için Atatürk ün partisi araştırma önergesi vermiş peki niye verdi? şunun için bu ayak ortaya çıksın ki chp onunlada itifak kursunki bu sefer Türkiyede iktidara gelsin. Çünkü Chp pkk nın siyasi ayağı olan siyasi parti ile itifak kurarak başta ankara istanbul olmak üzere Türkiye ekonomisinin 0/0 80 hakim oduğu illeri aldı. 

Hadra 1 ay önce eklendi.

İkide bİr Atatürkün ''Yurtta Sulh Cihanda Sulh'' Savını geveleyip duran ve biz Atatürkün CHP siyiz diyenler Barış nerde kaldı? 

Hikaye anlatma..Senin de gözün yaşlıdır.. 1 ay önce eklendi.

Hikayeyi bırak da ağzınızdan hiç düşürmediğiniz "YURTTA SULH CİHANDA SULH" durumu nasıl sağlanır ve nasıl SULANDIRILIR onu anlat!..Gerçi sulandırma işini biz her kürsüye çıkışında çok yakından görüyoruz kaset olayı ile bir partinin başına geçen ve dağdaki arkadaşları olan kişiden...YA ATATÜRKÇÜYÜM DİYENLER BU SÖZÜN KARŞILIĞINI BİLİYOR MU ACABA?

Cok guzel bir yorum agziniza saglik ama bunlara ne soylesek ne yapsak yaranamayiz 1 ay önce eklendi.

Cok dogru bir yorum elinize yureginize saglik ama dediklerinizi soyleyemez