ÖDÜLLÜ TYT SINAVI
TAMAMLANDI ESKİ SINAVLAR
İÇİN TIKLAYIN

Ayhan sırma 1 ay önce eklendi.

Çok garip bir sosyal devlet anlayışımız var tek maaşla 4 kişiye bakan bireylere yükle vergiyi vatandaşın belini bük, anası babası çalışan çocuklara kreş parası, ananeye(babaanne bile değil) para ver, İstanbul sözleşmesi gibi kasıtlı projelerle aile hayatını(İsrail oğullarının anaerkil yapısını millete dayatma) bitir,aileyi dağıt, perişanlığa sürükle, çocukları sefalete sürükle, sonra çık mağduriyete boynu bükülmüş bir gencimizi bul tevekkül abidesi de, sahip çıkıyoruz de, sosyal devletiz de, inanın sizden davacı olucam er geç hepimiz ölücez yakanıza yapışmazsam banada Ayhan sırma demesinler.

celil yağmuroğlu 1 ay önce eklendi.

Çok Sevindirici haberler..Bu Milletim geninde Osmanlı ruhu yatıyor..

Şahin 1 ay önce eklendi.

4 milyon suriyeli 9 yıldır kambur oldu bedava sağlık hizmeti herşey bedava.kendi ülkemiz insanı ise sersefil. Devletin acil olarak hasana resmi kurumda iş vermesi gerekir.

Selahattin Akyıldız 1 ay önce eklendi.

Pekiyi ya tv çıkp sesini duyuramayanlar ne olacak? hava çok soğursa spor salonlarında üç-beşgün kaldıktan sonra sokaklara mı terkedilecekler?

Mevüt 1 ay önce eklendi.

Suriyelilere hertürlü imkanı sunup,kendi öz evladını kışta kıyamette aç açık bırakan devletin yöneticileri:Türk milleti asildir ben açım diyemez,ihtiyaç sahibiyim demez.Türk milletinin asilliği sözde değil gerçek vakaadır.Onları siz bulacaksınız incitmeden sahip çıkacaksınız.Ya değilse lutfen istifa edin.liyakat sahibi kişiler gelsin.

Selami 1 ay önce eklendi.

Hasan in samimiyetine şahit olmuş olduk..