ÖDÜLLÜ TYT SINAVI
TAMAMLANDI ESKİ SINAVLAR
İÇİN TIKLAYIN

Anigzel 1 ay önce eklendi.

Hele şükür

iskender1a* 1 ay önce eklendi.

inândık yaptık ve devam ediyoruz ***** E L H A M D Ü L İ L L Â H bi adeti İLMALLAH.

hizipsavar 1 ay önce eklendi.

iyide bunu yaparken chp ye sordunuzmu. bunu parasınını kim verecek. benzini kim koyacak hem bu çevreci değil ya sinekler ölürse. çalışmayan motor için ne kadar benzin parası sözü verdiniz. değilmi bunları dşünmek lazım.

Erol Mutlu 1 ay önce eklendi.

Türkiye her sahada varlığını daha iyi hissettirecek.

OSMAN GENÇ 1 ay önce eklendi.

Yav arkadaş deli olacağım..Bu ilerlemeler Tayyip sayesinde oldu. Eğer o desteklemeseydi asla bunlar olmazdı. Ancak bunları hızla geçmemiz lazım. Şu jet motorunu yıllardır üretemedik. Eğer iktidar elden gider de chp gelirse bu yapılanların hepsi hem de hepsi heba olur. Bir an önce yapın artık şu jet motorunu nükleer silahımızı da ölmeden önce göreyim istiyorum. Elin gavuru her fırsatta ülkemizle dalga geçiyor tehdit ediyor.Vallahi zoruma gidiyor.Benim bir yeğenim uçak mühendisliğinde okuyor son sınıfta.Hala ne bir uçak ne de bir jet motoru görmüş. Böyle üniversite mi olur?

Bayram BÜLBÜL 1 ay önce eklendi.

Ah keşke rahmetli hocamız ERBAKAN hayal ettiği bu günleri görseydi. Hocamızın yolundan giden Sayın Reis ve fedakar ekibini tebrik ediyorum.Allah muvaffak ve devamını artırarak nasip etsin. Allah devletimize zeval vermesin.

mehmet yılmaz 1 ay önce eklendi.

Çok sevindirici haber. Allah'a şükürler olsun.Kimin emeği geçmişse Allah onların gayretini arttırsın,onlara hidayet nasip etsin.İnşallah daha hayırlısı olur.

Şahin 1 ay önce eklendi.

Bu işte tüm emeği geçenlerden ALLAH razı olsun

Mustafa-Ali 1 ay önce eklendi.

Bu bizim yerli motoru Yeni akit yazarlari yillar önce, secimler öncesi tabiiki, milli motorumuz ateslendi diye haykiriyordu.

Ali KaHKaha 1 ay önce eklendi.

Burada kaheka ile İhraç edilmiş memur sigortalı çalışabilir mi?

1 ay önce eklendi.

onuda CHP DÜŞÜNSÜN ODA ÖMÜR BOYU DÜŞÜNÜYOR İCRAT YOK

Ayhan sırma 1 ay önce eklendi.

Hey maşaallah heybete bak. Allah utandırmasın, kaza bela görmesin inşaallah

ALLAH CC YPTIRAN SAHİP ÇIKAN BAKIPTA SEVİNELERDEN ALLAH CC EBEDİYEN RAZIOLSUN ŞUURLU İMAN NASİPETSİN SONSUZ AMİN 1 ay önce eklendi.

ALLAH CC EBEDİYEN RAZIOLSUN DAHAİYİLERİNİ YAĞPMAK NASİPETSİN AMİN