Türko 1 ay önce eklendi.

ABD pislikleri ya uçakları verirsiniz yada aldığınız parayı ödersiniz yada Ortadoğu'dan sileriz sizi.

muhabir 1 ay önce eklendi.

iraktan işkalcı askerini çekme karşılığında 40 milyar $ haraç rüşvet isteyen sarı D peleşçiliğe fena alışmış, SOYTARI bibi,

Mete 1 ay önce eklendi.

Bençe bu uçakları bize vermemeleri in sebebi, biz bu uçakları alınca en ufak vidasini kadar söküp bütün püf noktaları ogrenecegimizden korkuyorlar. Ve bu teknolojinin daha iyisini gelistirecegimizden adları gibi eminler, s400 bunların en uçuz bahanesi, bizden korkuyorlar Türk,kün zekasına yarışamayacaklarini çok iyi biliyoar.

sars 1 ay önce eklendi.

Anlamadığın işlere kafa yorma Bay Kemal..

Uçan adam 1 ay önce eklendi.

Alın ucaginizi çalın başınıza tehditler bosdur hey amerika

Uğur k. 1 ay önce eklendi.

Bir kaç yıl sonra o f35 Keri bize satacaklar (3 -5 yada 10 yıl). Kıbrıs harekatı sırasında da benzer durum f4 için yaşanmış.unutulmasin tarih tekerrürden ibarettir. Ve anlamadım f35 nesi güzel alis sistemi zaten tam bir ajan gibi.

Hoyrat 1 ay önce eklendi.

Ne Nato ile ne de rusya ile olacağız işimize çıkarımıza hangisi uyuyorsa onunla yürüyeceğiz. En güçlü olduğumuz da hepsinin karşısında olacağız.

Önder 1 ay önce eklendi.

Paranın da üstüne yatıyor şerefsizler.

K MARAŞLI 1 ay önce eklendi.

Size güvenen ahmaktır Ey abd ve yandaşları.

aaakkk 1 ay önce eklendi.

ke-mal tamkendine göre bir yorum yapmışsın :)))

Ercan 1 ay önce eklendi.

F35 almiyalimda parcada uretmiyelim en önemlisi para ödemeyi keselim yeter düşman abd israil birde chdp

fasil emmi 1 ay önce eklendi.

biz cokmu mahkumuz bunlara bu ucak parcalarini üretmeye, neden onlara bu parca üretimini koz olarak kullanmiyoruz, neden durdurmuyoruz bu üretimi ? neden zora sokmuyoruzda, onlara yavas yavas bu üretim planini ayarlayip, üretimi kaydirmalarina izin veriyoruz ? hemen keselim, üretimleri zora girsin, strese sokalim, acele etmeleri gerekir acele isdede hatalari cok yaparlar.

mücahit 1 ay önce eklendi.

kapatın incirligi abd nin türkiyedeki faliyetlerini iptaledin kürecik madem öyle inceldigi yerden kopsun

Kemal 1 ay önce eklendi.

Bu is böyle olmaz Ya NATO da üyesin, onun kuralları uygulayacağız, yada Rusya ile yol çizeceksin... Bir ora bir burada olamaz.. En karlisi Putin adam hem Esad la hem Halfer hem de YPG ile ayni cephe de.. Türkiye nerde?

Hadra 1 ay önce eklendi.

Bir iki gün önce Melun Trump ın demeci dünya yayıldı''Biz Petrolu aldık Yani İşgal ettik ,Müslümanı Döktük diyor,İtiraf ediyor!'' Neden hala bu Üsleri kapatmıyoruz? Parasını verdiğimiz F-35 leri dahi alamıyoruz? 

irfan gençer 1 ay önce eklendi.

Höst