Settar Delibaş 3 ay önce eklendi.

Ne derlerse desinler biz bildiğimizi okuruz. Kınayanların kınamasına aldırmayız. Sırat-ı Müstakimdeyiz. Gelecek bizim. Güç bizde. Kimse bize kafa tutamaz. Bu kâfirler istemese bile Allah nurunu tamamlayacak. İnananların kazandığı güç bunları çıldırtıyor. Ama havalarını alırlar. O hor görme devirleri bitti. Biat eden eder. Etmeyen def olur gider. Artık bu memleket bizim!

Hakkı 3 ay önce eklendi.

Inananlarin günahını almak için yapılmış bir iftira daha. Tamamen algı operasyonu korkuyor.

Turk 3 ay önce eklendi.

Kimse yuce dinimiz islami asagilamiyor sadece dinimizi kullanarak cikar saglayan lari hedef almis vu karikatur

Münir 3 ay önce eklendi.

Bu karikatürü yapan zındıklar kesin ak parti ve MHP hariç chp, hdp ve diğer partilere mensup kişiler.ak parti iktidarda.... chp hdp ve diyerleri muhalefette olmasına rağmen hırsızlık yolsuzluk iddiaları onlarda daha çok vuku buluyor. yakın zamanda ankaradaki rüşvet olayı,Yalova'daki hırsızlığı akp,MHP, mi yaptı? pis iftiralarınıza dini alet etmeyin aynaya bakın emi..

ismirli 3 ay önce eklendi.

karşıdan bakınca öyle görünüyor. Müslümanım diyen haram yememeli.

selim 3 ay önce eklendi.

Bu karikatür kötü niyetli olabilir lakin müslümanlar olarak yolsuzluk yapanlar bizden olunca sesimiz çıkmıuor,yesinler diyoruz..Halbuki Allah teala için elimizle,dilimizle en kötü kalbimizle engellememiz gerekiyor..

Abdulvahit 3 ay önce eklendi.

Dervişin fikri neyse zikride o olur. Bunlar hırsızlıktan başka birşey düşünmediği için sözde Reis’e hırsız demeye çalışan zavallı mahluklardır. Tabiki bu mahluklar haklı çünkü TAYYİP Bey Ülkemizi 3.ligden aldı ALLAH’ın izniyle 1.kige çıkardı. Tayyip Bey hırsızlardan çalarak Duble yollar, ihalar,sihalar,havaalanları,üniversiteler,şehir hastaneleri, füzeler, marmaray, roketler ve şu anda aklıma gelmeyen bir sürü hizmet yaparak halka sundu. Bu hizmetlerde bunların bir yerini çok acıttı ve çalmaya alıştıkları parada elden hakka gidince Tayyip beye bu şerefsiz iftirayı atmaya başladılar.

Eyman 3 ay önce eklendi.

Koltukaltında haç, boynunda Amerika tasması veled.....izinalar havlarken bile ai ai diye ses çılarıyorlar. Bunların alayı yalan

Zaberci 3 ay önce eklendi.

Siz de olmasanız bunları görmemiz, görsek de gaile almamız mümkün değil.

Önder 3 ay önce eklendi.

Çizen kendi ......dır kesin.

Ahmet 3 ay önce eklendi.

Haksızca yapılmış bir karikatür ama ben şunu görüyorum arkadaşlar ortaya para konunca dinli dinsiz helal haram demeden üstüne atlıyor...kurtuluşa erecekler çok az...

ak_asker 3 ay önce eklendi.

bu topraklar ne kemalistlere, ne ateistlere nede fetoistlere yar olmaz...

mesut baba 3 ay önce eklendi.

Müslüman mısınız bilmiyorum ama Kendi adınıza konuşun...! siz hırsızlığa göz yumuyor olabilirsiniz fakat Biz Müslümanlar Buna her zaman karşıyız, hem elimizle hem dilimizle hem de kalbimizle...! Biz, hizmet edene oy veririz, diğer CaHilPer gibi körü körüne oy vermeyiz.

Sadeddin 3 ay önce eklendi.

Hırsızlığı arıyorsanız cürüm hile partisi (CHP) bakınız

Ömer 3 ay önce eklendi.

Bunlarda ayar vermek lazım devlet tarafından

Mahn 3 ay önce eklendi.

Onun bunun çocukları elinizden geleni arkanıza koymayın eğer koyarsanız sizden ........sizi yoktur ben müslüman doğdum müslüman yaşayacam vede müslüman ölecem siz kafir ve münafıklara duyurulur HAK GELDİ BATIL ZAYİL OLDU BATIL YOK ALMAYADA HER ZAMAN VE HERGÜN HAKTIR