[email protected] 4 ay önce eklendi.

Ya buna ne demeli bir Kac tane sehidimiz Var ? ..

evlat senin değilse ne kadar kolay feda etmek di mi elemanlar 4 ay önce eklendi.

şehitlerin ölüp ölmediğini analarına babalarına evlatlarına sorun cevabını alırsınız gamsızlar.

Turk 4 ay önce eklendi.

Bu adamın dediğini boşver akit turgay genç adlı sözde gazetecinin şehit haberlerini bilerek vermesine ne doyeceksin

meleknur 4 ay önce eklendi.

RABBİM HAİNE ZALİME FIRSAT VERMESİN! DÜŞMANLARIN KANLI ÇİZMELERİNİ VATANIMIZA KAPIMIZA BACAMIZA ELLERİ ÜZERİMİZE NAMUSUMUZA SÜRMELERİNİ NASİP ETMESİN YA RAB ETMESİN YA RAB ETMESİN YA RAB! RABNİM ASKERLERİMİZE RAHMET YAKINLARINA SABIR. BİRBİRİMİZİ GALAYANA GETİRME VAKTİ DEĞİL. YENİDEN BİSMİLLAH BUGÜN VATANDA BİRLİK GÜNÜ. BİZ ARAMIZDA BÖLÜNÜRSEK DÜŞMANIN İŞİ DAHA KOLAY OLUR UNUTMAYALIM

ali 4 ay önce eklendi.

en son idlib ve libyada masumlari olduren salginin sebebi: coronaPUTIN emperyalist kaatil virüsü

Vatandaş 4 ay önce eklendi.

İnsanda Allah aşkı vatan sevgisi olmasa şehitliğin anlamını bilmez yeri gelince vatan için şehit olmasını bilmeli bu dünya ya zevki sefa için gelinme di Allahım şehitlerimiz e rahmet eylesin yakınların a ve ülkesini seven insanlar a da başı sağ olsun

BALAM 4 ay önce eklendi.

Pirincin içindeki siyah taşlar fazla tehlikeli değildir. Görünce taş olduğunu anlar, tedbirinizi alırsınız size zarar veremez. Asıl tehlikeli olan pirincin içindeki beyaz taştır. Pirince benzediği için tanıyamazsınız veya anlayamazsınız ancak dişiniz kırıldığı zaman taş olduğunu anlarsınız. Demem o ki " PİRİNCE BENZEYEN BEYAZ TAŞLARA ÇOK DİKKAT EDİN"

Ali BULUT 4 ay önce eklendi.

Biz rusyada medya kursak adınada Anadolu medya grubu desek ve rusyada Rusya aleyhine haberler yapsak ne yaparlar? Bütün izinlerini iptal eder ve kapatırlar ayrıca yargılayıp hapse atarlar, peki bizim karnımız ne zaman bu kadar genisledide şehidimize asker polisimize dil uzatanlara ses çıkarmiyoruz? basın özgürlüğü böyle olmaz bunun adı ajanliktir bunlara haddi bildirilmelidir haber okuyan dilleri gazetede yazan elleri kesilmelidir

Takoz 4 ay önce eklendi.

Eleman diyor ki şehit oluyorsunuz daha ne istiyorsunuz diyor isyan etmeyin diyor devam ölmeye ama kendi çocuklarının cennete gitmesine hep en engel olurlar bedelliye gönderirler veya çürük raporu alırlar allah belanızı versin

Serdar Çapanoğlu 4 ay önce eklendi.

Rus Devleti bizzat Avrupadaki faşist ve rasist unsurları körükledi ve büyütdü, bizzat Amerikada Trump'ın seçimleri kazanmasına destek oldu, bizzat Israil'in son otuz yıldaki radikalleşmesini tetikledi, bizzat Şii ve Sünni savaşının temellerini atıyorlar. Bekleyin 20 yıldır planladığı Iran-Türkiye savaşını yakında çıkarmış olacak.

ZAFERİM 4 ay önce eklendi.

Bunu yapanlar putinin maaşlı piçleri

polat 4 ay önce eklendi.

şehitlik kutsal bir kavramdır. Bunu bilmeyen o askerlerimiz hakkında ne konuşsun nede üzülsün..şehitlik. kavramının güzelligini önemini.anlatan insanı eleştirmek ancak inancın (oda varsa tabi) zayıflıgını gösterir.Bilmedigini ögren. bu sayfayı okuyun anlayın öyle yazın.bataga düşmeyin.

polat 4 ay önce eklendi.

n.öztürk güzel dua etmişsin .ALLAH onada evlatlarına şehitlik nasip etsin diye .Aynı temennini banada edersen çok memmun olurum.Sadece sputnik degil cumhuriyetde rahatsız olmuş.Hayati beyin sözlerinden rahatsız olan inancını yoklasın..sıradan bir insanın varabilecegi herkesinde varamayacagı bir makama varmanın ancak sevinci olur.Bu dünyada gecekonduda otururken ahirette köşk ve saraylarda oturmak türlü nimetlere kavuşmanın üzüntüsü olmaz herhalde.Tabiki hüküm ALLAHIN.

Yasemin 3 ay önce eklendi.

Maddi durumum çok iyi ALLAH fakire zengine değil çok isteyeni şehitlik mertebesine ulaştırsin ben çocuklarım için de istiyorum kendim içinde çok istiyorum ALLAH o yüce makama ulaştırsin beni vesevdiklerimi anlamayan bilmez

Coskunakademi 4 ay önce eklendi.

Madem şehitlik bu kadar yüce mertebe sizlerin çocukları neden bedelli yapiyor veya çürük raporu alip yapmıyor 33 tane can gitmiş adam gülerek şehitliğin ne kadar yüce oldugunu anlatıyor merak etmeyin o kadar yüce olsaydi bizi yönetenler o fırsatı garibanlara vermezlerdi umarim tez zamanda sizlerin çocukları da o mertebeye erisir

İslam 4 ay önce eklendi.

Kimin şehit olduğunu anca Allah bilir.

Takoz 4 ay önce eklendi.

İnşallah sizin çocuklarınıza torunlarınıza da nasip etsin şehitlik

serdar 4 ay önce eklendi.

sen senin çocukların cepheye gidiyormu,sizler gitsenizde dünyanızı değiştirseniz olmazmı?masa başından ahkam kesme.

Mustafa MANKALOĞLU 4 ay önce eklendi.

ŞU İŞE BAKIN Kİ.ŞEHİTLİĞİ METH EDENLERİN ÇOCUKLARI YA ÇÜRÜĞE AYRILIYOR YA DA PARA İLE ASKERLİK YAPMIYOR.OLAN DA GARİBAN ANADOLU ÇOCUKLARINA OLUYOR.

Nursen Öztürk 4 ay önce eklendi.

Şehit sizin evden çıkmadığı sürece sorun yok. Kutsaldır elbette. Ona ne şüphe. Hayati İnanç'a gelince... Sırıtarak şehitliği kutsamak en azından ayıptır. Acıya saygı duymak diye de bir şey var.Allah ona ya da evlatlarına da nasip etsin inşallah şehit olmayı.

Ben 4 ay önce eklendi.

Ben Rus falan tanımam ama sen koskoca yazarsın konuşmaların hoş degil

Cemşit 4 ay önce eklendi.

Şehitlik, anlattığınız kadar iyi bir şey olsaydı, onu da fakirlere birakmazdınız.

aziz 4 ay önce eklendi.

kafirlerin canakkaleyi, ataturkun savasmayi degil olmeyi emretmesini ve ya istiklal ya olum prensibini anlamasi mantiksiz olur. kus kuslugunu pust pustlugunu yapar her zaman

Mustafa MANKALOĞLU 4 ay önce eklendi.

ŞU İŞE BAKIN Kİ.ŞEHİTLİĞİ METH EDENLERİN ÇOCUKLARI YA ÇÜRÜĞE AYRILIYOR YA DA PARA İLE ASKERLİK YAPMIYOR.OLAN DA GARİBAN ANADOLU ÇOCUKLARINA OLUYOR.

fatih 1 ay önce eklendi.

sana ne  . . şehit olmak için illa üniformamı giymek gerek zır cahil

EbuSaid 4 ay önce eklendi.

Son kısım ... herhalde.

Emekl 4 ay önce eklendi.

topraklarını korurken ölenler ne olarak ölür

aydin 4 ay önce eklendi.

sehitlik imani ve inanci olanlar icin anlasilabilir. nur hanim bunu elin gavurunun anlamasi beklenmeyebilir, ya icimizdeki...istiklal, istikbal, ezan, bayrak, vatan savunmasini ve milli guvenlik fedakarligini zenginlik-fakirlik uzerinden okuyanlara ne demeli?

Nur 4 ay önce eklendi.

Değerli kardeşimiz biz müslümanlara hitap etti elin g.vuru ne anlar şehitlikten 

Şehit Kimdir 4 ay önce eklendi.

Dil, din ve vatan müdafaasında can verendir. Suriye bataklığında can verenler, Firavun'un hırsları ve inadı için can veriyor.

hasan 4 ay önce eklendi.

peki sizi Allah mi gorevlendirdi de bu kadar eminsiniz

Agah 3 ay önce eklendi.

Hayati beuin sözleri müslümanların kalbinde yerini bulmuştur. Önemli olan da budur. İt ürür kervan yürür. Kafilerden başka ne bekliyordukki?

İstanbul 3 ay önce eklendi.

Hocayı bende izledım cok ıtıciydı gulerek. Orda felsefe yapıyor aklı sıra. Otsa sehıtlerımuz hep fakur hep garıban bız sehıtlugı bu ulkede her sınuftan görsek. Bu sozllere ınanurdık yapmayın yaşamak varken olümle. Helede baskasının gencının olümüyle ıvunmek çok kolay Allah sızede tattırsın o zaman

Alper 4 ay önce eklendi.

Rahat rahat herkes şehştliği istemeli demesi insanı delirtiyor. Madem öyle cepheye git kardeşim. 

Serhat 4 ay önce eklendi.

Bir hakikatten bahsetmiş ama malesef içimizdeki ya hainler ya cahiller ya da imani zayıf olanlar anlamadılar ya da fitne için saldırdılar. Şehitlik herkese nasip olmazzzzz, şehitlik yüce bir makamdır, şehit olan gördüğü nimetlerden dolayı bir daha gönder ya rab bir daha uğrunda şehit olayım der. Rabbim bizlere de nasip etsin. Leş gibi yaşayıp leş gibi pisi pisine ölmekte var Allah muhafaza. Allah sabır versin.

Mehmet 4 ay önce eklendi.

Adı müslüman hali ecnebi olunca tabiatıyla gavur gibi düşünüp şehitliği haşa hor görüyor yokluk sanıyorlar. Bir lafım da akite, bu kemalist fetöcü tiplerin hastalıklı yorumlarını yayınlayarak kime ne fayda peşindesiniz? İnsana nefretten başka ne kazandırıyor? Bu ruh hastası tiplerin fikriyatını merak edenler için fazlasıyla kaynak var bırakın nefretlerinde boğulsunlar ne kusmuklarını buraya akıtmalarına izin veriyorsunuz.