ömer 3 ay önce eklendi.

Allah CC yar ve yardımcın olsun mucahide Bacı...Seni yalniz bıraktılar herkes güçü üstün tuttuyor...Ama Sen HAKKI üstün tuttun...Sozde islami medya seni yalniz bıraktığı için utanmali...

Mehmet 3 ay önce eklendi.

Devlet büyükleri ist da daki sözleşmeyi tekrar gözden geçirmesi gerek bu yasalar bizim örf annemize ters

İsmail halaç 3 ay önce eklendi.

Aile Nesil ve Toplum İSLAM ile korunur

Fikri 3 ay önce eklendi.

Allah'ın bile takmayan başörtülü gürüh Sema Maraşlıyı takar mı ?

Ayhan sırma 3 ay önce eklendi.

Yasa niye çıkarılır, olumsuzlukları engellemek ve hayatın akışına bir düzen getirmek için çıkar ama bakıyorsun ki Ak parti bürokrasisinin çıkarttığı yasa, kaos, huzursuzluk, düzensizlik ve karmaşa getirmiş cinayetler azalması ve memnuniyet artması gerekirken cinayetler çoğalmış memnuniyetsizlik artmış belli birkesim, gezi kalkışması kafalı, lgbt tipler memnun toplum rahatsız, garip! onun için soruyoruz gizli bir ajandamı var?

Fikri 3 ay önce eklendi.

Bu kadın gerçek Müslümlan 

Mustafa kaya 3 ay önce eklendi.

DİNDAR HÜKÜMET UTANSIN.BİZI TANKLA TOPLA YIKAMAZLAR AMA.AİLEMİZLE.DİNIMIZLE VE KÜLTÜRÜMÜZLE YIKACAKLAR.DİNDAR HÜKÜMETTE ÇANAK TUTUYOR.

Aslan akbey 3 ay önce eklendi.

Bu ablayi Allah icjn cok seviyorum. Allah kendisinie cennetin en guzel koselerini versin.

AHMED 3 ay önce eklendi.

Çok sağol Sema Hanım. Allah razı olsun. Bu İstanbul sözleşmesinden sonra boşanmalar da arttı. Küçük bir meselede dengesiz kadınlar eşini evden uzaklaştırıyor. Sonra da iş büyüyor ve boşanıyorlar.

ERDEM 3 ay önce eklendi.

HABERİ OKUDUM YAŞAYI İNCELEDİM HEMEN. KADINLARI HERTÜRLÜ MAGDURİYETE KARŞI ÖNLEME AMAÇLI YAPILMIŞ YASA. YAZAR KONUYA ÇAMURU SIÇRATIP BIRAKMASAYDI AYDINLATSAYDI DİKKATE ALINABİLİRDİ BELKİ...

Mehmet Güçlü 3 ay önce eklendi.

Ah kardeşim sen elinden geleni yapıyorsun. Seni duymak istemeyenler utansın.