Hakkı 3 ay önce eklendi.

Tıpkı bugünkü gibi. Herkes Vatanı milleti , devleti savunmak mecburiyetinde. Ya olacagiz ya öleceğiz. Bir olursak her sorunu aşmaya muktediriz. Aksi felaket olur Allah muhafaza. Bu şuurla toplu atacak sineler, Reisin etrafında kenetlenecegiz inşallah. Zor günler zor sınamalar. Ateşle çelikle, görünmeyen virüslerle kısaca her türlü şeyle imtihandayız. Allahin izniyle milletimiz galib çıkacak.

Ehl-i Hakikat 3 ay önce eklendi.

O vakit ak partiye lüzum yok ki, getirelim CHP’yi iktidara olsun bitsin kardeşim. Ah reis ah seni ne hayallerle oturttu o koltuğa bu millet. Şimdi ne buldu.

Hak 3 ay önce eklendi.

Tamam kötü günde reisin yanında olmasına olalım da, iyi günde de reis bizi hain, terörist vs ilan ediyor...

Hayrettin 3 ay önce eklendi.

Sonra ne yaptı İttihatçılar, Ali şükrüyü aştı, Mehmet akifi sürgün etti, dini ortadan kaldırmak için elinden geleni yaptı, millet ise sonradan bunu görünce isyan etti,

Vatansever 3 ay önce eklendi.

Elbette bu söz çok doğrudur. Amma keşke Mehmet Akif bu sözü yedi düvel Osmanlıyı yıkmaya çalışırken Büyük padişah Abdülhamid Hana muhalefet etmeyerek bu düşüncesini o zamanda ortaya koysaydı.

Ers61 3 ay önce eklendi.

Dizinin ön gösterimlerine baktım, malûm şahsı haşmetli göstermek için suniyata başvurmuşlar.

Gariban 3 ay önce eklendi.

Hakkı senin yaşın kaç bilmem ama Saroz ile bir olup ha Erbakan hocayı satanlar ha Abdülhamit di satanlar iyi oku şayet beynini kiraya vermediysen

Corona 3 ay önce eklendi.

Dizi manyaklarının beyinleri yıkanıyor umurlarında değil. Neden? Manyak olduklarından.