Eski bir chp li. 2 ay önce eklendi.

Sizlere verdiğim oylarımı helal etmiyorum .....ler. Neymiş eşcinsel evliliğe toplum hazır değilmiş. Oldu olacak ekrem imamoğlu ile kemal kılıçdaroğlu bir eşcinsel evlilik yaparlar, arkasından faik öztrak ile engin altay beraber eşcinsel ..... girerler, arkasından avratları, çocukları ve bilumum akrabalarınız eşcinsel evlilikler yaparsınız. ....... Toplum da bunları görür hoşuna giderse hazır olur. Ne dersiniz ha. chp nin içerisinde namuslu bir Müslüman Türk varmı acaba. Zannederim yok ki, bu kepazeliklere dur diyecek bir ses çıkmadı şu ana kadar. Demekki hepsi lgbt-i, demekki hepsi bu işlere meyilli.

Mehmet Gökdemir 2 ay önce eklendi.

Ne demek oluyor bu toplum hazır deyilmiş yani toplum hazır deyil ama imamoğlu hazır öylemi Allah kahretsin senin gibileri

nazif 2 ay önce eklendi.

ekrem bir yıl olmadan istanbul un her türlü derdini halletti, şimdi belden aşağı sorunlara el attı. soğan patates fiyatından dönen ucuz kişiler(yoksullar değil ucuz kişiler), saadetçiler, bşçılar, kuşçular, köye yeğeni muhtar seçtirmek için giden beyinliler, biraz utanıyor musunuz.

Mehmet Soylu 2 ay önce eklendi.

Başkan hazır

Tez zamanda 2 ay önce eklendi.

Allah belanı versin İmamoğlu! Toplumumuz hazır değilmiş, boşuna heveslenme, HİÇ BİR ZAMAN HAZIR OLMAYACAĞIZ. Bu ülke bu sözleri de duydu ya, daha ne diyeyim. Boyun posun devrilsin senin ve senin gibilerin inşaallah. Toplumu bi şeylere hazırlamaya kalkarken, bi bakmışsın birileri de sizleri bi şeylere hazırlar hiç farkında olmazsın, dikkat et.

Üsküdar dan maçkali 2 ay önce eklendi.

Yorumlari okiyrumda yurdum insani döktürmüş da. Eee imaminoğli öyle konişirsan bu millet size dalar oğlim. Benden sana tavsiye, fazla ileri gitme, milletin kafasini oynatmayin. Yazdiklari ile hamile kalirsiniz şerefsizim. Demedi deme.

Vatandas 2 ay önce eklendi.

Istanbul sözlesmesi ile kapi aralandi imamin cocugu ile ardina kadar acilacak herhalde Kapiyi aralayanlar vatandasi salak yerine koymasinlar

mustafa 2 ay önce eklendi.

EKREM ŞİMDEDEN VURDURMAK İÇİN EĞİLMİŞ ANLAŞILAN. EKREM STEPNE OLMALIYMIŞ SOYADI.

Vatandaş 2 ay önce eklendi.

Her şey güzel oluyor istanbullulara ey Saadetciler ve Süleyman cilar , destek verdiğiniz adam neyi savunuyor bir bakın derim.

A göz 2 ay önce eklendi.

Oğlu var Allah heer şeye kadir belki başına gelir

Ahmet YAHYA 2 ay önce eklendi.

U T A N M A Z----A R L A N M A Z....

Allah'ım ! 2 ay önce eklendi.

Bizim tarla ne zaman bu kadar derin sürüldü? Bunlar Türk mü, bunlar müslüman mı? Aklıma mukayyet ol Allah'ım.

Topa vuruş 2 ay önce eklendi.

Bunlar hep top değişmez

Chp müslümanlara saldırıyor 2 ay önce eklendi.

Yunan olmuş ingiliz olmuş yahudi olmuş farketmiyor

aa 2 ay önce eklendi.

imamogluda onlardan onlarda imamogluyla

Muammer 2 ay önce eklendi.

Sayın Ekrem İmamoğlu Eğerki kendi çocukların oğlun kızın Kazara eş cinsel evlilik yapacağız derlerde Sende onay verirsen ne ala ama hayır dersen ki mutlaka öyle dersin O halde bu lanet fiili işleyenlere ne den sahip çıkıyorsun ALLAH tan kork ahirete Mutlaka bunun hesabı var

ismail 2 ay önce eklendi.

toplumu eşcinsel evliliğe hazır hale getiremeyeceksiniz 145 eko

Emrah Ceyhan 2 ay önce eklendi.

Belki Imamoglu da ... de olabilir, günahı almıyım ama böyle destek verilmez Etrafında pek eşcınsel dolanıyor olabilir de.

Hepsi sizin olsun. 2 ay önce eklendi.

Özgürlük de, ilericilik de, çağdaş yaşam da, demokrasi de.. hepsi sizin olsun. Dışı cafcaflı ama içi leşle dolu, tüm bu kavramlarınızın. Fiili livatanın yaşam "kalitesi" nasıl oluyor, hele bi açıkla, bre deyyus!

Misafir 2 ay önce eklendi.

Sizin hakkınız dan ancak Fatih Erbakan gelir...

Resat 1 ay önce eklendi.

Eşcinsel evliliğe biz yani chp hazirizda toplumda kabul etmeyenler var. Evelemeden gevelemeden söylenen bu. Bu partinin Müslüman milletle alakası bu minvaldedir.

hizipsavar 2 ay önce eklendi.

özgürlük başkasının özgürlük çizgisine kadardır. yüksek sesl müzik dinleyebilirsin. ama eğer komşunu rahatsız ediyorsan işte orda sesini kıscakasın. mzüik volümün komşunu rahatsızlık desibeline kadar. eğer sen göstermelik kuran okuyan oy için camiye giden münafık eko eşçinselere sapık ve hasta diyemiyorsan kusur bakma benim gözümde sende sapıksın ve ibnesin.

FAKIR MENDEBUR 2 ay önce eklendi.

SiZ chp zihniyeti olarak dinin men ettiği her türlü pisliğe rezilligine ahlaksizliga dünden hazır dünden razı olduğunuzu biliyoruz onda sıkıntı yok. Bu herif trabzonlu Haa !!!! Ulan bu zihniyet degilmiydi hepimiz ibneyiz parkarti arkasında yürüyen. Dilerim oğlun gay kızın lezbiyen olur sende yaşam kalitelerini desteklersin. Oğlun bir erkekle evlenmek isterse , toplulumumuz hazır değil nikahini Avrupa'da kiyariz evladım. Dilerim Toplumu ifsad edecek ahlaksizligi yayacak pis islere yol ve destek verenler bu pisliklerlerin başlarına geldiği ilk kişiler olsunlar. Şurada binde bilmem kaç oy alicam diye ettiği laflara bak. Allah seninde ...... versin.

Zekeriya GÖKÇE 2 ay önce eklendi.

bunlar bu millete her daim düşmandı. ne bekliyorduk? 

Önden sen buyur 2 ay önce eklendi.

sen hazır görünüyorsun, eşini boşa ve eşcinsel evlilik yap, topluma örnek olursun Eko.

Osmanlı 2 ay önce eklendi.

Kişi sevdiğiyle beraberdir. Oy verenler layık olduğunuz başkan ve onun sapık zihniyeti

Namyelüs 2 ay önce eklendi.

''Eşcinsel evliliklere izin verilmesi'' o ülkeyi ahlaken çökertmeye yönelik İsrail projelerinden birisidir.

Başımıza taş yağsa yeridir. 2 ay önce eklendi.

Allah'ım, doğrusunu yine Sen bilirsin, ama bunlar iflah olmaz ve hidayete eriştirilemez cinsten sanki. Bizleri onlarla aynı kefeye koyma Allah'ım, onlarla aynı çağda yaşarken olanları elimizle dilimizle düzeltemiyoruz, buna gücümüz yetmiyor, ama hiç olmazsa kalbimizle buğzediyoruz, bunun hatrına bizi affeyle. Amin.

kadir 2 ay önce eklendi.

toplum eşcinsel evliliğe daha hazır değilmiş,sen hazırsın o zaman öyle mi

Fesedika 2 ay önce eklendi.

Seni Allah'a havale ediyoruz.... Allah cc mutlaka bunları helak edecektir.

Harun 2 ay önce eklendi.

Kendide ... olduğunu niye saklıyor?

memleketim 2 ay önce eklendi.

vayyt tbe chp oy gelsinde ne olursa kimden olursa olsun imamoğlu yuh be.şimdi eşcinsellik hastalık diyor bir çok kişi eee o hastalık tedavi edilmeli kötü çarpık ilişki ahlak ve aile düzeni toplum bozulması dikkat

Sedar 2 ay önce eklendi.

Toplumu buna hazırlamak sizlere düşüyor sayın İmamoğlu.

KARADAGLI 2 ay önce eklendi.

KENDISININ COCUKLARI VAR ONLARDAN BIRISI BOYLE BIR SEY SOYLERSE TEPKISI AYNI SOGUK KANLILIKLA MI KARSILAR YOKSA TEPKISI TRABZONLU GIBI MI OLUR ?

Hsn 2 ay önce eklendi.

Vay şrf sz vay kınama yok. Elinden gelse teşvik edecek. Temel karamolla bu iş sizin işiniz verdiğiniz verdirdiğiniz oylarla

Nur 2 ay önce eklendi.

Sizden midem bulanıyor lut kavminin uzantıları . Rabbimin Laneti üzerinizde ve destekçilernin üzerinde .Allah'ım al şu adamları istanbulun başından yarabbim bunlsr yüzünden bizi helâk etme !!!

Sürmene den bir deli 2 ay önce eklendi.

Belkide imamoğlu nun aile yapısında gizliden gizliye böyle bir yaşam biçimleri vardır. Toplumuda buna hazır hale getirmeye çalışıyorlardır ha. Olamazmı.

Ay Yıldız 2 ay önce eklendi.

Yok canim eko öyle bişey demez ne de olsa camide Yasin okumuş adamdır. Ah bizim kıt kafalı beğenmezücükler nasıl bu herife oy verdiniz, sanki bu kafayı bilmiyormuş gibi.

Putsavar 2 ay önce eklendi.

Seçimden önce yasin seçimden sonra putperestlik

'top'unuz gelsin 2 ay önce eklendi.

adamın chp'ye bir girişi vardır ay bir de çıkışı vardır:)

Pazarcı 2 ay önce eklendi.

ALLAHIM içimizdeki beyinsizler yüzünden inananları helak etme devlet bu işlere el atmıyorsa daha iyilerini getir başımıza senin emirlerine ve rızana uygun hareket etsinler.

Vahap Kalyoncu 2 ay önce eklendi.

Sapıklık asla özgürlük değildir ve olamaz ,şimdi bir şey söylerdim ama benim ahlakıma yakışmaz.

latif esen 2 ay önce eklendi.

kansızdan serefli soz ve iş beklenirmi allahın lanetlediği ne varsa bunların alayı o lanet işlerin hamisi olarak ortalıkda dolaşıp bide adamlık satıyorlar bunlar lanetlenmiş sodom gomore pompei velut kavminin artıkları inşallah akibetleride onlar gibi olur zaten kim lanetlik bir işe sevgi duyar ve desteklerse o kişide lanetliktir bu şuheda kanıyla yoğrulmuş vatanı habis bedenleriyle kirletiyorlar allahda onların canını kirli olarak alsın inşallah

Hasanali köse 2 ay önce eklendi.

Lut aleyhisselamin kavmide öyleydi senin cocuklarinda inşAllah onlardan olur onun özgürlüğünüde sağlarsin seni Lut alyhisselamin kavmi sapiklari savunan sapik onlari cenabi Allahu Teala helak eyledi Rabbim sizleride ayni sonu yaşatsin

Hakan 2 ay önce eklendi.

Hacı hacıyı mekkede.İbne ibneyi dakkada bulur derler. Bu ibnelerin seni bulması seninde onlara şirin gözükme çaban ve sözcüsü olman tesadüfi değil açıkçası.Meşrebi neyse kişinin, diline vuranda onun kelamıdır. Mesele senin meşrebinde birinin Fatih'in mirası bir şehrin emanet edilmesidir.

Akl 2 ay önce eklendi.

Super Ekrem şimdi ibneler in godosluguna soyundum belediye bitti ibneler in pazarlamacimi oldun yeni işin iyi ha

Süleyman 2 ay önce eklendi.

İbb başkanının duruşunda bakışında bir ibnelik var zaten Bir ibnelik bir eşcinsellik seziyorum ben.ibb başkanında

Yunus 2 ay önce eklendi.

Bire Münafık, bire dinsiz. Belediye de işten çıkardığın binlerce insanın yaşam kalitesine değil normal yaşamlarına bile saygın olmadı da. LUt AS. kavmi gibi Sapkınların düşüncelerine saygı duyuyorsun.

Kürşat 2 ay önce eklendi.

Sayın! İmamoğlu! sen   ... ibneliğe. Toplumda sizinkilere bakar yavaş yavaş hazırlanır ha.

Adnan 2 ay önce eklendi.

Ekrem engin demokrasiniz ekmeğini kazanan işçiyi kapının önüne koyarken,pandemi dönemi hastane yolu yapmayarak,yandaşlaŕına üçer maaş bağlarken,igdaş,la vatandaşın şişirilmis faturası ile yandaş medyaya sponsor olup kendine yalakalık yaptırırken işlemiyorda taşıdıkları sapık pankartlarla Halkın tüm manevi değerlerine hakaret ve proveke eden lgbt,ye demokrasi havarisi oluyorsun.İstanbul ayağına sıktın bu sülün osmana Rahmet okutur

Sen müslümansın öylemi 2 ay önce eklendi.

Senin öbür dünyan için çok üzülüyorum çok, ne olacak senin bu halin. Girmediğim kılık kalmadı.

Memet 2 ay önce eklendi.

2021 bitmeden chp diye bir parti kalmayacak biiznillah. Herkes beynini buna hazirlasın

Başımıza taş yağsa yeridir. 2 ay önce eklendi.

Allah'ım, doğrusunu yine Sen bilirsin, ama bunlar iflah olmaz ve hidayete eriştirilemez cinsten sanki. Bizleri onlarla aynı kefeye koyma Allah'ım, onlarla aynı çağda yaşarken olanları elimizle dilimizle düzeltemiyoruz, buna gücümüz yetmiyor, ama hiç olmazsa kalbimizle buğzediyoruz, bunun hatrına bizi affeyle. Amin.

Vatandaş 2 ay önce eklendi.

Yalancılık, iftira, sapkınlık hepsi var bu zihniyette, kalpleri mühürlü olmasa böyle konuşmazlar.

Vatansever 2 ay önce eklendi.

Uyanik eko lgbtli lerin nikahini kiyip hizmet yaptim diyeceksin tarihe altin harflerle ibnelerin krali yazdiracaksin

Mine Site 2 ay önce eklendi.

Ekrem bu sapkınlarla birlikte plajda ve kayak pistlerinde fotolarını bekliyoruz. Haklısın homolar artık senin kanatlarının altında , güvendeler. Yalnız bir yıl içinde Haliç'ten kokular gelmeye başladı. Dikkat et. Metan intişarı baslamasın . Homoları koruyacağına Haliç kenarında yaşayan insanları koru.

turgut 2 ay önce eklendi.

SİZİN ZİHNİYETİNİZ BİR TEK İSLAMA ÖZGÜRLÜK TANIMAZ.

Mustafa kaya 2 ay önce eklendi.

ALLAH BELANİZİ VERSİN. LUT KAVMİNİN .......

Eren 2 ay önce eklendi.

Guy guy savunur.

Vatandaş 2 ay önce eklendi.

Buna oy veripte ben adamım ben müslümanım diyenler görün eserinizi,sahtekar alçak seçimde camide, düzlükte sapıklarla,biz seni zaten tanıyoruz o her tarafı ben sahtekarım diyen suratını biz tanıyoruzda sana oy veren sağ seçmende tanır umarım...değilse içimizdeki aptalların yüzünden bizde zahmet çekeriz..

İzmir alsancak tan yakup 2 ay önce eklendi.

Eklemin dedelerinin soyu lut kavmindendir mutlaka ki. Böyle bir kepazeliğe onay veriyor.  

Vatandaş 2 ay önce eklendi.

Umarım oğlun bir erkekle evlenir eko sende kalitesini yükseltirsin

Ali 2 ay önce eklendi.

Her chp'li homo mu bilmem ama her homo chp'li net!

Sincap 2 ay önce eklendi.

Pedofiliyi teşvik eden ... beni üzüyor.

Tonya lı 2 ay önce eklendi.

Ekrem imamoğlunun bir oğlu varmı bilmiyorum. Fakat eğer var ise, oğlunun da bir oğlancıya gönlü düşşe. Olurya hani. O zaman ekrem imamoğlu denen sapkın destekçisi, oğlunu o oğlancıyla evlendirirmi. Aynısı kızı varsa kızı için de geçerlidir. Kızı da isterik bir fahişeye gönlünü kaptırabilir. Kızını da o isterik fahişeyle evlendirirmi. Aynısı kendisi içinde geçerlidir. Günün birinde bir erkek azmanına kapılabilir. Soruyorum ekrem imamoğlu na o erkek azmanıyla evlenir altına yatarmı. Eşcinsel fetul un yalaksı, şerefli ol ve bu sorularıma şereflice doğru cevap ver. Burası MÜSLÜMAN ANADOLU diyarı. Konuştuklarına dikkat et.

Yılmaz 2 ay önce eklendi.

LEZLERİ GAYLERİ İL İLÇE başkanı yapar artık...

Özgür genç 2 ay önce eklendi.

İmam oğlu ... travestiye kaçar inşaallah özgür olurlar

açık alın 2 ay önce eklendi.

bu gibi insanlar islam dini ve müslümanlar hariç her dini her sapık akımı desteklerler tek düşmanları islam ve müslümanlardır yıllardır chp lilerin islam ve müslüman düşmanlığı devam ede gelmiştir başları sıkışınca camiye gidip dua ederler camiden çıkınca müslümanları gerici şucu bucu gibi ifadelerle saldırırlar ne diyelim rabbim hidayet versin

Fatih 2 ay önce eklendi.

BU ZİHNİYET DEĞİŞMEZ, BU KESİNLİKLE TRABZONLU OLAMAZ, EŞ CİNSELE YEŞİL IŞIK YAKIYORLAR, CHP LİLER İÇİN HİÇ BİR SORUN OLMAZ HER KILIFA UYARLAR. AMA BİR TÜRLÜ TÜRK VE MÜSLÜMAN OLAMAZLAR.

Ortahisar/Trabzon 2 ay önce eklendi.

Sana müslüman diyenin..

Asil 2 ay önce eklendi.

Senin alavere dalavere ile aldığın ist belediyesini yönetmekten aciz olduğun bir yıldır belli oldu.ben TÜRKÜM diyebilen bir insanın bu sapıklara sahip çıkması ancak asla kabul edilmeyen bir durumdur ona buna karışacağına istanbulu yönetmeye öğrenmeni öncelik versen daha iyi olur.bu pislikler için devletimiz gerekeni söyledi nokta.

Kocayusuf 2 ay önce eklendi.

Şu anda Lut kavmi hayatta olsaydı, ne pahasına olursa olsun, Ekrem İmamoğlunu Lut-Belediye-Başkanlığı'na transfer ettirirdi...