Seda 2 ay önce eklendi.

Başbakanlik döneminde sesin bukadar gür çıkmıyordu.eyy davutoglu.ozaman sus pus dun.bakiyorumda şimdi hirlamaya başlamişsın.

İşsiz 2 ay önce eklendi.

İkinci Turgay vakası diyeceğim ama eline su dökemez.

ERMAN 2 ay önce eklendi.

Bir siyasetçi kendisini hesap sorulmasına bu kadar kızıyorsa vay halimize. Bu ne kibir bu nasıl böbürlenme. Başbakan olmayalım beyler. Beyefendi olalım. Oyumu çöpe atarım daha iyi.

s.d 2 ay önce eklendi.

Ali bey bizim için çok güzel bir programdı davutoğlu için olmasada allah razı olsun size gerçekleri bir bir ortaya döktüğünüz için

Hmd 2 ay önce eklendi.

Maalesef chp zihniyeti bu ülkeden söküp atılmadan bu toprakların yüzü gülmeyecek. Kurtuluş savaşında yunani denize döktük diye sevinirken, günümüzün chp sini bunlardan ayırt etmek artık imkansiz oldu.Bunlara oy verenleri de Allaha havale ediyorum.

Eser 2 ay önce eklendi.

Normal bir insan kendisini başbakanlık koltuğuna oturtmuş ( bu da başkanın partide en güvendiği kişilerden olması demek ) bir insana karşı rakipler ile aynı safta yer alıp kendisine nankör v.s. dedirtmez. Sana bu kadar güvenen kişiye böyle bir ......lik yapıyorsan sana oy verecek kimselere neler yapmazsın. Sen oy değil ...... bile verilecek adam değilsin. Kendine bunu dedirtmek kolay değil. Normal olmamak gerekir. Dolayısı ile iplerininde birilerinin elinde olması demektir. İp kimin elinde?

KIYAMET 2 ay önce eklendi.

Ali bey bu kibir abidesi mahlukata karsi cok sabirli ve kibardi

Ferudun 2 ay önce eklendi.

BABA ALI HASAN.

Akif 2 ay önce eklendi.

Sayın karahasanoglu malesef konugunuza nezaket sınırlarını asan bir uslupla davranmisiniz şık olmamış

Şahin 2 ay önce eklendi.

kayışı koparma hocaaaa

bıktıran şenlik 2 ay önce eklendi.

Karahasanoğlu' yu boşver de; bu Tavukoğlu' nun bir 19 Mayıs mübareklemesi var; arkadaş hangisi yılmaz özdil hangisi tavukoğlu iyice karıştırdım birbirine..

yusuf kural 2 ay önce eklendi.

davutoglu bey bayagı gerilmiş emek hırsızlıgı yapıyor.Ama reisin sayesinde aldıgığı oylardan hala alacagıın sanıyor

Taşkent ten bir esnaf 2 ay önce eklendi.

Ulan senden utanır hale geldik. Senin yüzünden taşkentliyim demeye utanıyorum. Ulan denyo sen bir halt olsaydın reis seni başbakanlıktan alırmıydı. Sen bir selçuklu soyu olamazsın, moğol işgalinden kalan bir kırmadan ibaret olabilirsin ancak.

Vatanperver 2 ay önce eklendi.

Ali bey çokbateşli konuşmuş biraz sakin konuşa idi haksiz duruma düşmezdi

2 ay önce eklendi.

ASIL DAVUTOĞLU ALİ KARAHASANOGLUNA BÜYÜK SAYGISIZLIK YAPTI CEVAP VEREMEDİĞİ SORULARDA KONUYU DEĞİŞTİRDİ DURDU 

SUZAN 2 ay önce eklendi.

ÇOK ÖZÜR DİLERİM ANCAK .BU ADAM YA BUNAMIŞ YADA KAFAYI YEMİŞ.BU ADAM RESMEN ALİ BEY'E HAKARET ETMİŞ VE ALİ BEY SAYGIDAN TEK KELİME ETMIYOR.KONUŞTUĞU KELİMELERI AGZINDAN ÇIKARKEN KULAĞI DUYMAMIŞ DAVUTOGLU'NUN.BIR DE DIYOR KİMİSAFIR'E SAYGI.BEN SOK OLDUM.BU NASIL .....SİZLİK.GEÇMİŞE MAZİ DERLER.ZAMANINDA BAŞBAKANLIK YAPMIŞ OLABİLIRSIN ANCAK ŞU AN DURDUĞUN YER NERESİ DAVUTOĞLU.MADEM CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDAYDIN NE İŞİN VAR ORDA ŞU ANDA.SİZ HALKI SAF SALAK MI ZANNEDERSİNİZ.GÖZÜ GORMEZ,KULAĞI DUYMAZ MI ZANNERSINIZ.SIZ CUMHURBAŞKANIMIZIN GERÇEKTEN YANINDA OLSAYDINIZ ŞU AN BUNLARI KONUŞIYOR OLMAYACAĞIN GİBİ HALEN BİR SEKILDE YA ONU DESTEKLIYOR YADA EVİNDE OTURUUOR OLURDUN.EN AZINDAN CHP GİBİ BIR PARTIYE PRIM VERDIRIP OY BÖLDURMEZDİN SEN.BİNALI YILDIRIM'I SAYGIYLA ANASIM GELDİ ŞU AN.SADAKAT...ZANNERSEM KOLTUGU SEVMİŞSİN ANCAK O KOLTUK BAŞBAKANLIK KOLTUĞUYDU.SU AN TEK KOLTUK VAR.O KOLTUGA OTURACAK EN SON KİŞİ SEN OLURSUN EMİN OLASIN BUNDAN.ALİ BEY SANA EN UFAK SAYGISIZLIK YAPMAMIŞ,HAKARET ETMEMİŞ.SADECE SANA SORUSUNU SORUYOR.GEÇİŞTIRME CEVAP VERIP,SESİNİ YUKSELTECEGINE CEVAP VERSEYDİN.BU NE ASABIYET!!!!! BIR DE KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ KONUSAN SEN.SONRA SENİN TROLLERİN BU KONUYA MI İÇERLEYIP ALİ BEY'E YÜKLENMİŞ.KURBAN OLUN SİZ ONUN SAYGI CE MEDENIYETINE.POLITIKACI OLACAKSAN ÖNCE KONUŞMAYI BİLECEKSIN.BEN BİNALI BEY'I BIR KEZ BÖYLE GORMEDİM TV DE.KİM NE SORDUYSA SAYGI VE SAKİNCE CEVAP VERMİŞ.KIMSEYE ALLAH'DAN KORK DEMEMİŞTIR.SENİN GEÇMISTE HANGİ MEVKİDE OLDUGUN ŞU SAATTEN SONRA KİMSEYİ İLGILENDIRMEZ.BUNDAN SONRA NERDESİN O ÖNEMLİ.YOK O GOREVDEYDIM,BU GOREVDEYDİM,GEÇ BUNLARI.ÇO CUKLAR GİBİ AĞLANMIŞSIN.SORULAR KARŞISINDA NE YAPACAĞINI ŞAŞIRMIŞSIN.MİSAFIR GELMİŞ:)))) SİZ ALİ BEY'İN DİMAGIYLA UĞRASACAGINIZA KENDİNI DÜŞURDÜĞÜNÜZ DURUMA BIR BAKIN.ZAVALLI ZAVVALI KONUŞMALAR.KENDİNİZİ KÜÇÜK DUŞURMEKTEN BAŞKA BIR SEY YAPMAMIŞSINIZ.KONUŞTUGUNUZ GAZETECİ BELKİ BIR BASBAKAN OLMAMIŞTIR,SAYGIN BIR GAZETECIDIR. AMA BİZİM GÖZÜMUZDE BASTA CUMHURBAŞKANI,TUM DEVLET ERKANI,DİNINE.MILLETİNE KANIYLA CANIYLA BAĞLI,SADAKATLİDİR ,BU VATANA LAYIK BİR İNSANDIR.ONU YETİSTIREN ANNE,BABANIN ELİ ÖPÜLÜR.ALLAH ONU SEVDIKLERINE BAGIŞLASIN.BİZI AYDINLATICI BİLGİLER VERIR ALLAH RAZI OLSUN.

davut doğrucu 2 ay önce eklendi.

bende izledim programı .karahasanoğlu maalesef sert üsluplarla davutoğlu na yüklendi sanki karşısında sıradan biri varmış gibi davrandı.bana kalırsa davutoğlu na ayıp edildi

Bakkal dükkanı açsaydın 2 ay önce eklendi.

Davidoğlu beklediğini bulamadı,chp nin ulufesine muhtaç hali parti kurduğuna bin pişman oldu.Allah akıl versin bu adama

enver 2 ay önce eklendi.

davutoğlunun rotası şaşmış.Seçim yaklaştığında nerelere yaklaşacağını kimlerle işbirliği yapacağını göreceğiz...

Mine 2 ay önce eklendi.

Böyle programlar düzenlediği için akit TV te teşekkür ederiz.eski bsşbskanı sonuna kadar. Dinledim......biz kimlere oy bermişiz demeden geçemedim....Sayın katılımcıların sabırlarına hayran olsun.eski nsşbskan hiç birini Dinlemiyordu......ali beye tavrı köşeye sıkışınca oluştu.ali beye cevsp vereceğine azarladı....kendisini çok iyi tanıdık

Müslim 2 ay önce eklendi.

Bu da hasbel kader Erdoğan'ın sayesinde kısa bir süre başbakanlık yaptı ego tavan mı yaptı?Eğer Erdoğan seni oraya atamasa halk seni başbakan yapar mıydı?

Sassas 2 ay önce eklendi.

Şunu anlamadım bu ülkede başkan oldunsa hasbel kader ne oldun sana kimse soru soramazmı ozaman katılma poroğrama yada bana şunları sorun şunları sormayın deyin bu kafayla senden lider olmaz

baba 2 ay önce eklendi.

programı baştan sona izledim.Ahmet DAVUTOĞLU'nda peygamber sabrı varmış. 

Akif 2 ay önce eklendi.

Sayın karahasanoglu malesef konugunuza nezaket sınırlarını asan bir uslupla davranmisiniz şık olmamış.bu arada elhamdulillah ne fetöcüyum nede bilmem ne bela baska bir orgutten.lutfen her olumsuz yorumu dusmanlastirarak degerlendirmeyin

Süleyman Sırrı Dinçer 2 ay önce eklendi.

Sevgili KARAHASANOĞLU AİLESİ iyiki varsınız.Herkesin ramazan bayramı mübarek olsun.Yüce Allah(CC) dan sağlıklı günler niyaz ederim.

Edep 2 ay önce eklendi.

Kenan bey edebiyle orda fazlasıyla ayrıştı. edebin neyse davranışında odur.Gelen konuğu bir dövmedikleri kaldı ama millet alacağıní aldı.

ERSAN 2 ay önce eklendi.

Ali İhsan abimizin her türlü yanındayız. Sıkışınca karşısındakini hakaretle susturmaya çalışan zavallilardan müteessir olmasın. 10 tanesi bir KARAHASANOĞLU etmez.

Hikmet 2 ay önce eklendi.

Ali İhsan karahasanoglu bam teline fena dokunmuş çakma hocanin

Fikri 2 ay önce eklendi.

Evet karşımızda bir başbakan var. Öyle ki; Konya'da ders verirken uçtu uçtu kuş uçtu misali kendini dış işleri bakanlığı koltuğunda bulan, ardından başbakanlık koltuğunda bulan, "Ak Parti kutlu bir davadır, ömrümün sonuna kadar bu davaya sadık kalacağım, asla Erdoğan aleyhinde bir sözüm davranışım olmayacak" diyen ama ilk fırsatta Gül misali liderini sırtından vuran, darbeden haberdar olup sesini çıkartmayan, davasına ihanet etmiş DÖNEK BİR BAŞBAKAN var.

Bozok 2 ay önce eklendi.

Tamamda akit tv ye cikaracak adam bulamadinizmi.

Adnan 2 ay önce eklendi.

Başbakan olmuş ama adam olamamış ali bey nasırına baktıkça

ahmet 2 ay önce eklendi.

bu kasetle ele gecirilmis g.milli chp nin heryeri farkli oynuyor 

Metin 2 ay önce eklendi.

Küfür tek millettir. Hz.Muhammed (sav) Vatan hainleri hepsi aynı milletten gibi birlikte hareket ederler.Vatan hainliği birleştikleri ortak noktadır.

Tolga Maktum 2 ay önce eklendi.

Sayın Karahasanoglu, Davutogluna müthiş bir Gol attınız! Adam geçmişi hatırladı. Birden bire, deşifre edin ve temizleyin lütfen!. Allah yardımcınız ve yardımcımız olsun inşallah. Saygılar ve Selamlar Muhterem...

Murat murat 2 ay önce eklendi.

Trol derken what is thıs 

kibarcik 2 ay önce eklendi.

ömrünebereket alııhsan fatınbey bunankör e gereklıcevabı anlyacagı dılden cokguzel verdınız allahrazı olsun veselam

Hakan 2 ay önce eklendi.

Ben maalesef size katılmıyorum Ali ihsan bey akit ye çıkan bir konuğa maalesef terbiye sınırlarını aşan bir üslupla saldırdı ben tüm oylarımı erdoğana vermiş biri olarak söylüyorum bir konuk gelmiş ama sadece konu vakıf üniversitesiymiş gibi sürekli konuyu üniversite ve arazi olayına sıkıştırdı kardeşim herkes istediği kişiye görüşlerinden dolayı muhalefet yapabilir keşke sizin ekonomik programınız var mi nedir diye sorsaydiniz açıkçası ben bunu bekledim 

Serdar Çapanoğlu 2 ay önce eklendi.

Konuşma zamanı bitti.

Mikail okuroğlu 2 ay önce eklendi.

S AYıN AKİTİM HAKETTİK İNANIN SEYERMEDİM 100DE 99.9 UNU OĞLUM BENSANA VALİ OLAMAZSIN DEEEMMMEEEDDIIIMMMM.ADAAAAMMMM OLAMASSIN DEDİİİİMMMM DEMİŞTİ NE İŞİ VARDIR AKİT DE NET. ÇOK ÜZÜLDÜM.

Harun u 2 ay önce eklendi.

Bu akademisyen de İmamoğlu’nun yaptığı gibi laf çeviriyor ,düzgün dürüst olsa reis onunla yolu ayırmaz dı. Bunların taktiği ilk fırsatta zehirli hançer

MT 2 ay önce eklendi.

Seni başbakan yapan kim? Neden kabarıyor, kibirleniyorsun? Madem bu kadar kibir havasına girdin, seni bu makama getirene niye ihanet ediyorsun?

Bulent 2 ay önce eklendi.

Ali hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Sessiz çoğunluk ses ver..

A.şerif 2 ay önce eklendi.

Akıt tv ,bunları neden ekranlara çıkarıyorsunuz ki bunları gündemde tutmanın bi alemi yok.

Vatansever 2 ay önce eklendi.

Sessizlerin sesi olan Ali ihsan bey ALLAH senden razi olsun birde ekoyu davet edinde onunda tozunu alin tele1 birakmayin orda cok yaglaniyor

ibrahim 2 ay önce eklendi.

ya siz bunu niye çıkardınız ki televizyona? bereket hayvancılık tv filan çıkarsın bunu ya da işte o kanallar var ya uydudan 500.sıradakiler filan. gözükmeyen kanallar. yazık değil mi akit tv hiç yakıştı mı yani?

TrolAli 2 ay önce eklendi.

Trollere gerek yokki, Karahasanoğlu kendini yeterince "linç" etti zaten. Sanki cehaletin temsilcisi gibiydi.

davutoğlu köşeye sıkıştın kaç kaç 2 ay önce eklendi.

ali bey davutoğlunu sıkıştırdıkça sıkıştırdı ama davutoğlundan bir cevap alamadık bağırma dedi durdu cevap verse ali bey bağırmayacak ama neyse davutoğlunun nasıl bir siyasetçi bir kez daha anladığımıza gerek yok daha fazla söze teşekkürler ali bey düşüncelerimizin tercümanı oldunuz sizin gibi insanlara bu ülkede daha çok ihtiyacımız var saygılar

Resat 2 ay önce eklendi.

O ovundugu basbakanligi kimin sayesinde elde etmiş? Reis olmasa olabileceğini sanıyorsan partiside var olsunbakalim. 

Burak 2 ay önce eklendi.

Ali İhsan beyi tebrik ediyorum. Lafı gediğine oturturken, Devitoğlunun KİMYASI YERLE BİİİİİİİİİİİİİİRRRRRRRRRRRRRRRRR.

abdul rezzak  2 ay önce eklendi.

si irlelendurmeyin adami

Hakan 2 ay önce eklendi.

Sevgili akit yazarları sevgili ali ihsan bey sizden din kardeşiniz olarak sayın cumhurbaşkanınızı da konuk olarak çağırmanız ve onada cebimdeki TL nin yüzde seksen değer kaybettiğini ak parti öncesi 2001 yılında memur maaşının 16 çeyrek ve yine 22 gram altın alabiliyorken yine asgari ücret 9 çeyrek alabiliyorken bu gün ortalama memur maaşı 6 çeyreke asgari ücrette 3 buçuk çeyreğe düştüğünü insanların köle gibi karın tokluğuna çalıştıklarını milli gelirin yok olduğunu kişi başı milli gelirin orta direkte ortalama 500 ile 680 dolar arasına kadar indiğini 2008 yılında 100 tl 86 dolar ederken bu gün 14 dolara düşmüş evet elhamdülillah müslümanız ve müslümanların eşleri kızları giyinmesi lazım ali ihsan bey sorsun sn cumhurbaşkanımız erdoğana  

Urfali 2 ay önce eklendi.

Cok kibirli ,cok fevri,cok egoist,narsizt hakaret küpü hakaret fabirkasi.normal sonucta kukla. Hoca sen .... hoca Senden siyasetci olmaz

Osmanlı 2 ay önce eklendi.

Inşallah bu dediklerini Allah Ayana dolandirmaz.bakalim o zaman neleri inkar edecekler.tarih herşeyi kayıt eder.