Salih 2 ay önce eklendi.

Dostum Putin diyenler ses verin!! Suriye de Essed e Full destek ama sınırımızda ortak devriye Libyada Hafter e destek S 400 ler ambalajda... dış siyasetimiz harika beyler!!!

turk 2 ay önce eklendi.

yok once MAL MAL BAKARIZ KIM NE DER DIYE SONRA YERIZ VE GOZLERIMIZ ACILIR/

Kefkes 2 ay önce eklendi.

Rusya alenen meydan okuyor. Ulusal Mutabakat Devlet'nin emri ve komutasında ki SİHA'lar vurmalı bu şerefsiz, namussuz, gavur Rus uçaklarını. Türkiye vurmadı ki yav. Aynı onların dediği gibi; "biz silahı sattık Esad ateşledi, sorumlu o!" Dedikleri gibi yapın.

Kavkaz 2 ay önce eklendi.

bu iblisin uçaklarını daha havalanmadan yerdeyken vurun. daha ne bekliyorsunuz? bu uçaklar mehmetçiği vurmak için gönderildi. bakıp durmayın, patlatın şunları. yapamıyorsanız bana söyleyin gidip patlatayım.

klm 2 ay önce eklendi.

Sha ile Ansızın kamikaze dalış..

Kavkaz a 2 ay önce eklendi.

Sen neyin rüyasındasın. S 400 ler alınırken alkışlıyordun. akp nin Libya gibi veya bizim askerimiz şehit olacakmış gibi bir kaygısı yok

Vatandaş 2 ay önce eklendi.

Milli çıkarlarımızda bile bir araya gelemiyoruz elin moskofuna ne diyecek senin parti benim parti oysa,bu ülke ülkesini seven herkesin çamur atmakla olmaz

Kavkaz 2 ay önce eklendi.

S 400 alınması tabiki doğruydu. ben memleketimin menfaatini desteklerim. ama rusya ve putin her zamanki gibi doğru olanı akıl edip yapamadı. Türklerle dost ve müttefik olmak yerine Türk askerlerini öldürdü, o zaman benim de düşmanım oldu. rusya ve putinden akıllı olmaları beklenirdi ama olamadılar. akıllı olmadıkları için kaybetmeye mahkumlar. askerlerimi öldürdükleri için bunlar benim düşmanımdır. akp nin libya ya da Türk askerlerinin ölümü gibi bir kaygısının olup olmaması başka mesele. sanki ben akpli miyşm de bunu bana söylüyorsun? sanki ben akpyi mi destekliyorum? bak bakalım yorumlarıma. akpnin yanlışlarını burada tek söyleyen benim. ama dinleyen kim? ben parti marti desteklemem. bunların hiçbirinden bir fayda gelmez. bhepsi oyuncudur, piyondur. ben sadece islamın, milletimin, memleketimin ve devletimin menfaatini desteklerim. gerisi hikaye. gerisi sizi uyutmaya çalışanlar. yanlış yaptıklarında da bunu söylerim. bu benim görevim.