İMAM 2 ay önce eklendi.

Allah korusun ama darbe ihtimali hiçbir zaman tümüyle yok olmaz. Sadece fırsat kollar. Fırsatı bulduğunda da olur. Tek önlemi; Güçlü olup darbe zihniyetine kafasını kaldırtmamaktır. Bir de: Darbe girişimi olursa sokaktaki tanklardan ve havadaki uçaklardan çok onları komuta merkezleri derhal kontrol altına alınmalıdır. komuta merkezleri veya darbenin yönetildiği birimler her ne ise oralar derhal ve acımadan alınmalıdır. Buna hazır olunma gerekir. Değilse halk ölüyor diye darbeci geri çekilmez.

serdar 2 ay önce eklendi.

bu ülkede darbe olmaz,bazıları darbeye hazırlık yapıyorsa onlarıda bulun Yargıya verin suçlarını çeksin.ama bu aç açıkta kalan yoksul ve sefil olan milletin derdi ne zaman son bulacak.

Samet 2 ay önce eklendi.

Sözde müslüman cemaatleri ayaklandırma planları içerisindeler. Gezi olaylarının farklı versiyonunun planlıyorlar. Bu sefer zannediyorum daha kanlı olmasını istiyorlar.

Geç bunları 2 ay önce eklendi.

Geç bunları artık karnımız tok. Kimse darbe yapamaz . Cesaret dahi edemez. Bunlar algı.Ekonomiyi unutturmak için atılan partaval. Biktim artık bu algı kafasından.Kim yaparsa yapsın iğrenç. Bu millet bunları halen yiyorsa helal olsun

Salih 2 ay önce eklendi.

Demek işler iyi gitmiyor.. Devletin istihbaratı askerisi emniyeti elinde olcak ama darbe diye milleti germeye devam etcen. Asıl darbe çarşı da pazar da milletin alım gücü bitmek üzre. İnsanlar burnundan soluyor kendinize gelin artık..

Vatandas 2 ay önce eklendi.

Anayasa mahkemesi elektronik dijital takiple ilgili bir kanunu iptal etti ve kamuya alinacaklarin guvenlik sorusturmasi gerektigi kanunu iptal etti. Anayasa mahkemesinin aldigi kararlar düsündücü

Vahap Kalyoncu 2 ay önce eklendi.

Aynen doğrudur o zaman herkes boyunum ölçüsünü alır

TcVatanseverTc 2 ay önce eklendi.

Arkadaş, bu adamlar darbe yapacaksa ve yapacak adamlar varsa, bunun için toplantılar düzenlerler, abd, israil,ingiltere,bae ile görüşürler, lojistik ayarlarlalar ve daha nicesi. Koskoca MİT bunlardan bir tanesini bile mi göremedi yoksa görmek mi istemiyor. Çünkü imkânsız bu kadar yoğun hareketliliği ve toplantıları görememesi. Hükümet önce MİT'ten başlasın temizliğe ne varsa orda var. Aynı 15 temmuz gibi. MİT 15 temmuzu biliyordu, bilmemesi imkânsız.

Ali 2 ay önce eklendi.

PLAN ŞU..Halkı kışkırtarak büyük bir kaos çıkarmak ve hükümetin kontrolü kaybetmesini saglamak Sonra orduyu düzeni sağlamak için müdahaleye mecbur bırakmak(buna hevesli bir kamalist kesim ordu içinde mevcut)SonraA.Gül lü Davutoğlulu zayıf muhafazakar bir ararejim sonrada bu rejimin devrilip eskiaranlık faşist eski zavallı Türkiye'ye dönüş.LAKİN BU OYUN TUTMAYACAK İZMİRDEKİ GİBİ TAHRİKLERE KAPİLMAYACAGİZ KUDURUN GEZİNİN HAVBELLARI

Kayaman 2 ay önce eklendi.

Ilk atılacak adım, sadece ve sadece darbe yapan veya yapmaya kalkisanlar için idam kararı verecek kanun çıkarılsın. Herhalde buna muhalefette karşı gelmez.

Ümit 2 ay önce eklendi.

Bazıları akp hükümeti tarafından bir hareket planlandığını söylüyor Güç dengesinin ortada olduğu bir zamanda bunu yapabilir mi.Böyle bir kalkısmanın ekonomiye vereceği zararı düşününBu kimin işine gelir gezi olaylarının maliyeti ni düşünün

Muhammed 2 ay önce eklendi.

Hala ne darbesi. Ekonomiye bakın ekonomiye

Yasemin 2 ay önce eklendi.

Aynen öyle mumla ararlar, güvendikleri batı yerlerde sürünüyorlar.

Xxxx 2 ay önce eklendi.

Salih yazmış olan fetocu İtalya'da yemek bulamıyorlar, yemek alabilmek için altın bileziklerini veriyorlarmış kuyruktalar gazetetvlerde görmedinmi, git defol İtalya'ya abd.zengin ünlü futbolcu şarkıcı zengin ünlüleri alıyor tedaviye senin gibi yemek parası yetmediği için hastahane önünde ölmüş yan şekilde yatıyor ABD Hastanesi'nin önünde parası az olanı söz sahibi yapmıyor abd öldürüyor.