Yusuf Seçmen 2 ay önce eklendi.

BİZ %15 , ONLAR %85 ; Sosyal Medya'da . İşte Türkiye aleyhine medya, Mısır'da DARBE! BİZDE DE oldu, olur ;Sosyal Medya'da da OLMALIYIZ !!!

HASAN ULUBATLI 2 ay önce eklendi.

Hangi Çağda yaşıyorsunuz arkadaş bu bilgi ve teknoloji çağında Televizyondan yapılan yalan propagandaya inanan Halk mı kaldı.

Mustafa 1 ay önce eklendi.

cok tesekkürler......

mehmet 2 ay önce eklendi.

Neden, niye şimdi çıkıp ötüyorsun.

ergün 2 ay önce eklendi.

27 mayıs ı yapan alçak milli birlik komitesi (ip li prof ümit özdağ ın babası ve gazeteci bozuntusu can ataklı nın amcası da bunlardan idi)üyelerinden biri biz bu darbeyi(onlar ve hempaları devrim diyor, üstelik 20 yıl hürriyet ve anayasa bayramı diye millete dayattılar) ismet inönü nün damadı ( o damatlar makbul !!! )metin toker in akis dergisini okuyarak yaptık demişti. hatta bu alçak paçavra yassıada davalarında bayar ve menderes i idam sehpasını andıran fotoğraf makinasının üç ayaklı sehpasına denk getirerek temennilerini ve tasavvurlarını canlandırmıştı. bilgi edinilmesi.. bu gün de alçak sözcü gaztesi aynı melaneti yapıyor, kuruş kaptırmayın, evinize sokmayın, çevrenizi uyarın, uyanın uyanın uyanın..

yandım ali 1 ay önce eklendi.

onlar öyle yaptılarsa sizde onlar kadar suçlusunuz hala sisiyi başta tutuyorsunuz o zaman etmediğiniz kelamı şimdi etmenin pek bir manası yok adamlar medyayı çok iyi kullanıyorlar toplum mühendisliğini onlar icat etti biz izledik erbakanın 28 şubat örneği ortada halkları cahil bırakıyorlar dizilerle uyuşturuyorlar....

Metin 2 ay önce eklendi.

Sabır Meşhur Mısır doğumlu ama Cezayirde yaşıyor.Mısırda olsa ağzını açamaz.