FAKIR MENSEBUR 2 ay önce eklendi.

Bu kalkan akıncı selcugu cekemeyenlerin ............ Selçuk kardeşimden ricam bu hazimsiz ..... ....... için uçan kobra Yada piton yapman lazim. Yok yok Akıncı kobra kesmez susturmaz bunlari. Bunlara piton lazım , akıncı piton. Ancak ondan zevk alirlar.

NİĞDELİ 2 ay önce eklendi.

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.DUA EDİYORUZ.SİZLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.BİZLER PKK NIN HER GÜN KARAKOLLARI VE ASKERİ BİRLİKLERİ BASIP ONLARCA ASKERİMİZİ ŞEHİT ETTİĞİ GÜNLERİ BİLİYORUZ.MİLLET UNUTMUŞ OLABİLİR.AMA BEN BİLİYORUM.ŞU ANDA PKK KEPAZE DURUMDA PERİŞAN BİR VAZİYETTE.YÜCE ALLAHA HAMDOLSUN SİZLEREDE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.TÜRKİYE TERÖRE KESİN VE NET BİR GALİBİYET YAŞATMIŞ DURUMDA.KENDİNCE GÜÇLÜ OLAN BİR TERÖR ÖRGÜTÜ AZ KALDI TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE GİDİYOR EMEĞİ GEÇENLER BU DÜNYA VE AHİRETTE MUTLU OLSUNLAR....

vedat uşaklıgil ataseven 2 ay önce eklendi.

CHP İKTİDARA GELİRSE İLK İPTAL EDİCEGİ PROJELER SİHA PROJELERİ OLUCAK....

Bozkurt 2 ay önce eklendi.

seninleyiz

Bedri İpek 2 ay önce eklendi.

Allah size ve ekininize derman versin.yar ve yardımcınız olsun

haluk 2 ay önce eklendi.

Rabbim kindar nefret dolu kutuplaştırıcı ama utanmadan da kucaklayıcılık edebiyatıyla adam kafesleyen mağrur türkiye düşmanı (!) kuvvacılardan korusun.

mustafa 2 ay önce eklendi.

haklısın valla kardeşim

idris araç 2 ay önce eklendi.

Başarılarınızın devamını dilerim Rabbim sizi iki cihanda da aziz eylesin. Ölene kadar yanındayız. Bu memleketin sizlere ihtiyacı var Yolunuz açık olsun Allah yar ve yardımcınız olsun.

MİLLETİN GELECEĞİ 2 ay önce eklendi.

Güç vermeye,güce güç katmaya hazırız

Putsavar 2 ay önce eklendi.

Allah bu ulkeyi put yarmasi putperestlerden ve onlarin münafik yandaslaridan korusun korusun