Fikri 2 ay önce eklendi.

Yavaş gülmekten bir yerlerin yırtılmasın sonra.Savunduğu adamın yalanı ortaya çıkmış, utanmak yerine hala de kahkaha atabiliyorsanız, artık size psikologta çare olmaz.

ReceP 2 ay önce eklendi.

ULAN YALANLARINDAN UZAYAN BURNUN ...... DOĞRU YÖNELDİ HABERİN OLSUN ARADA AYNAYA BAK.!!!

kubilay. 2 ay önce eklendi.

adamın hası yolu açık olsun.

veli 2 ay önce eklendi.

sütleri yandaş üreticilerden almıyorsunuzdur, kesuuunn. yandaşlığın, kayırmacılığın, kollamanın, aporos kaporosun kralı chp kafası. yağmaya istismara kadrolaşmaya virüs gibi yayılmaya devam. ne alakasız kesimler bunu seçti ne alakasız kesimler. bir kucaklayacağız yalanı ile bir hafta kala verilmiş sorularla göz boyama ile, bir de o programdaki taraflar arsındaki görünüm ve çene farkı ile yalan ve göz boyama esere ve hizmete galip geldi. hadi bakalım çekelim hep beraber...

mehmet 2 ay önce eklendi.

Bu adamın asla hiç bir dediğine inanılmaz.

Yılmaz 2 ay önce eklendi.

Adama ! Tatil yakıştığı gibi yalanda yakışıyor,onca yalan söyledi hayran tayfası yalanı yere düşmeden yakalayıp yutuyorlar.

Vatansever 2 ay önce eklendi.

Eko nun safti kaydida nasilsa benden bir halt olmaz diyor ne goturursem kar diyor ne kadar goturmek istedigini soylesin pesin versinler erkenden istifa etsinde hizmet kaldigi yerden devam etsin 4 yil iskence cekmeyelim

ali 2 ay önce eklendi.

basİT ekrem müdafa istanbulun başına bela oldun defol gİT

mutlu 2 ay önce eklendi.

RAHATSIZMI OLDUN YOKSA CEMATCIMISIN KOYUN

Nuri 2 ay önce eklendi.

Yav adam attığı tweetlerle her gün kendi kendini madara ediyor. Bu da kalkmış bize "Ekrem başkan topunuzu madara etti" diyebiliyor. Enteresan bir tip. Bu da bize ilk 6 ay anne sütünün önemini gösteriyor.

Boran 2 ay önce eklendi.

Seytan ramazan ayında bağlıyor allah chp li seytanlarida devlet baglasin chp li seytanlar seytani bile sapitir

vedat uşaklıgil ataseven 2 ay önce eklendi.

EKREMİN NERDEYSE HER TWİTTİNDE YALAN VAR.....SURATIDA KIZARMIYOR..... SÜTÜ ALDIĞI İNEKLER BİLE EKREME YALANCI DİYOR...

vedat 2 ay önce eklendi.

İmamoğlu 800 bin oy farkıyla seçilmiş başkan

Osman 2 ay önce eklendi.

"CHP'li isimden bomba açıklama: Kılıçdaroğlu o tarihte FETÖ'nün üst düzey yöneticileri ile görüştü." Haberini de oku yine gülebilcek misin hadsizlikte densizlikte sınır tanımayanlar sizi.

Galip 2 ay önce eklendi.

Ekran reis candır  adam gibi adam

Eyman 2 ay önce eklendi.

Hır hır hır Kemal, vır vır vır Ekrem. Bunların yüzsüzlüğüne ben de kıskandım gerçi: Ben de arsız deli olsam ve Türkiye yüklense beni...

oflu baba 2 ay önce eklendi.

DUNYADA YASAYAN TEK YANLIS BIR INSAN BES YIL ICINDE ISTANBULU SOMALI YAPAR

Kemalist 2 ay önce eklendi.

Ekrem başkan topunuzu madara etti hasretinizden çatır catir catliyonuz la .puhahahaha

Yaşama serdar 2 ay önce eklendi.

Aferin serdar dekikanlısın yalamalalığın yalaklığın kemik yaşadığın belliydide o başkanında sana bir kıyak yapıp kapısının önünde bir kulübe yapsın o kadarda sığırlık yapmasın

kubilay. 2 ay önce eklendi.

çıldırmayın daha seçimlere 4 yıl var,böyle giderseniz,hepiniz kafayı sıyırırsınız.benden söylemesi.sizleri İmamoğluda kurtaramaz.

hizipsavar 2 ay önce eklendi.

yandaş ve candaş medaya ve trollerden hiç biri çıkıpta aloooo senin işin süt dağıtmak mı demiyor. reno clioları makam aracı diye tanıtıp israf diyen sütcü eko daha sonra binlerce araç aldı nerde o yalaka candaş medyaları. beraber yürütüyorlar bu yollarda. ne diyelim.

Putsavar 2 ay önce eklendi.

hep pr hep pr biktik oglum sizden. Bayan kemal senide harcadi kocum bittin ya. sirada mansur var.

Numan 2 ay önce eklendi.

Biz de sana ve müteahhit çakma belediye başkanına çok gülüyoruz. Ağzımızla değil arkamızla. :)) :)) :))))))))

Sülün Osman 2 ay önce eklendi.

Diyeceği bu rakamlar 2020 yılının rakamları.Adamlarda utanacak yüz yok ki yalan söylemekten utansınlar.Bir de ne sallasalar yiyecek bir grup fanatik var.Sallamaya mı sıkılacaklar.Bir hadis meali:Kimler münafıktır diye soran sahabiye Peygamber Efendimiz (as) "emanete hıyanet ederler,söz verip sözlerini tutmazlar,konuştuklarında yalan söylerler" buyurmuştur.Bu özellikler size birilerini hatırlatıyor mu acaba.

Serdar 2 ay önce eklendi.

Ben hayatımda böyle yalancı bir adam görmedim ve aynı zamanda insanları kandırıyor.İmamoğlu röportajında diyor daha yeni eşcinsel evlilik demokratik miş ama bizim halkımız buna hazır değilmiş halbuki bu lafıyla ve herseferinde eşcinselliği normal karşılaması ve demokratik karşılaşmasıyla İslam'dan çıktığının farkında değil.Böyle oğlum olup Belediye Başkanı olacağına gerçek imanlı bulaşıkçı oğlum olsun.

HASAN ULUBATLI 2 ay önce eklendi.

Ne yapsın Pinokyo o kadar çok yalan yazıp konuşuyor ki yalanların kuyrukları birbirine dolanıyor. E tabi 5 ay önceki yalanını unutuyor. Şerefli ve namuslu olmak zor sizin için biliyoruz ama bari bu kadar açık yapmayın