Zamer 2 ay önce eklendi.

Çok doğru da niye uygulamıyorsunuz? Sizin başkanınız Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafı hala asılı? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Necmittin kara 2 ay önce eklendi.

Bu c.kaftancıoğluna,Tehcir,yurdundan (güvenlikiçin) çıkarmak ne zaman ,nasıl soykırım oldu.?bunu bilmece yaparken hiçAYNAya bakmadığın şimdi anlaşılıyor,..gerçi aynaya bakacak yüzün kaldıysa,,o da yok!Tarih bilgin de yok,tarihini bilmeyen mandacılıktan kurtulamaz.

ali 2 ay önce eklendi.

M.kemal bir partinin lideri değilmiydi? Üstelik partisi hala aktif ise onun resmi asılmalı mı? Devlet kurucusu olmak onun siyasi yaptıklarını doğru bulmayı gerektirmez. Belli bir fikir grubunun yaptığı icraatları milleti kurucu ilkeleri olarak kabul etmek ne kadar doğrudur?

Mikail okuroğlu 2 ay önce eklendi.

.........önce bir örnek olun da görelimmi......

Cingöz 2 ay önce eklendi.

Sen git zelenskyi bir ziyaret et beraber zelensky ile söyle bir ROMANTIK gece geçir seni ancak ROMANTIK GECE parklar ulan DOMUZ YIYEN SOKAK FAHISESI BURASI TÜRKIYE BIZI ILGILENDIRMEZ ZELENSKY KINI DEDIKLERI SENI DHLPCL SENI MLKPCL F.HISE TIPSIZ LAGIM FARESI

vedat 2 ay önce eklendi.

Tüm Devlet kurumlarında ATATÜRK'ÜN RESMİNİN HARİCİNDE BAŞKA RESİMLER GÖRMEK İSTEMİYORUZ.

Şahin 2 ay önce eklendi.

Evet Atatürkün dahil tüm resimler kaldirilsin.

Cems 2 ay önce eklendi.

M.kemal posterleri ne zaman kalkacak peki ?

Boran 2 ay önce eklendi.

Chp mi ben bu partiyi bir .... kadar sevmem chp yi sevenide sevmem canlari cennete

Alp 2 ay önce eklendi.

Ne kadar da insancıllar, ;-) gözlerimiz yaşarıyor. 

Anti putçu 2 ay önce eklendi.

Şu küçük büyük heykel(put) larıda, her taraftaki resimleride kaldıralımmı, hatta paralarımızın üzerindende kaldırıp atalımda şu türk lirası bi değer kazansa ha. Ne dersin dhkp-c li terörist canan ...... ha.

osman özdemir 2 ay önce eklendi.

cananin resmini asarsaniz sesini cikarmaz.kendi camialarindan resmi asilacak bir adam yada lider cikma sansi olmadigi icin catliyor kaftansizoglu!!!

Neşe 2 ay önce eklendi.

Insanlari Cocuklariyla tehdit ediyor.Ben bir tek bunu anladım..

Vatansever 2 ay önce eklendi.

Kadin ilk defa dogru birsey soylemis sayin erdogan istanbulun eski halini sergilemis ogunden bugune farki ortaya koymus ekonun bir halt yemedigi belli oldugu icin istanbulda yapilacak is kalmayinca rahatsiz oldu hanimefendi eko cocuklarin resmini koyup tatile nereye gotursem diye dusunmesi lazim

Millet 2 ay önce eklendi.

...... oğlu ......lere mi soracağız hangi remi asacağımızı. Hiç oğlu hiç. Rabbimin emri ve izni ile Bir gün mutlaka devlet perçeminden tutup sürecek layık olduğun yere

Eko 2 ay önce eklendi.

Hemen arkandaki sadece gözlüklü ve bordo kravatlı resmi kaldırmakla başla, kolay gelsin...

aziz 2 ay önce eklendi.

ya bunlara cocuk veya ergen desen kazik kadarlar, egitimsiz desen okumus diploma almis, ama Turk Milletini inancini degerlerini tarihteki medeniyetlerini bilmeden, gunubirlik pop kultur ve 140 karaktere sigdirilmis ENGIN LIDERLIK BIRIKIMI KENDILERINI COK ZEKI VE GORUNMEZ OLDUGUNA INANDIRMIS:)) ANA MUHALEFET VE SIYASI PARTI ENKAZI CHP nin zavalli hali bu mankurtcukta sembollesmis adeta. demokrasizin CIDDI siyasi muhalefet olmadan gelisnesi zor, imkansiz! ancak bu hakiyke chp nin toptan tasfiye edilmesi ve BIR CÖP DAHO ALINMADAN ILKELI YERLI-MILLI-KUVAYO MILLI RUHUNA VE AZIZ MILLETE SAYGISI SONSUZ YENI BIR PARTI KURULMASI KACINILMAZ. BU TRAJIKOMEDIYE SON VERIN EYYY CHP NIN HAKATLI VATANSEVER SECMENLERI!

hizipsavar 2 ay önce eklendi.

domuz yiyen hayırdır.

Ridvan 2 ay önce eklendi.

Terör sevici kaftancioglunun makam odasına bir bakmak lazım.

V.A. 2 ay önce eklendi.

Eeee. Ne olmuş yani.

Ysf 2 ay önce eklendi.

Evet buyuk ihtiyaç senın gibi ...... yazmaması gerekiyor

ibrahim 2 ay önce eklendi.

kaldıralım bütün "ikona" resimleri. ilk defa doğru bir laf etmiş ama onu da muhtemelen bilmeden etmiştir. bkz: m.s.230lar ikona davası = "hristiyanlar kendi içinde kiliselerine put koyalım mı koymayalım mı?" = ikona = put. tarih biliyor musunuz azıcık? ben resimciliğin/ikonacılığın/putçuluğun her türlüsüne karşıyım. siz de karşıtlığınızda samimi misiniz?

ali 2 ay önce eklendi.

Evet odaların hiçbirde resim olmasın kabul edin herkes rahatlasın. Bize uyar. kaldırablecekmisiniz?

Osman Osman 2 ay önce eklendi.

Kaftancı bir domuz portresi yakışır senin duvarına...

mehmet 2 ay önce eklendi.

Devlet dairelerinde ve okullarda, Bayrak ve İstiklal Marşından başka hiç bir şey olmasın.Yeter yahu.

ReceP 2 ay önce eklendi.

5816'DAN DOLAYI MI "ONUN RESMİNDEN BAŞKA" DEMİŞSİN SERDAR EFENDİ. BÜTÜN RESİMLER DEDİKTEN SONRA O İSTİSNA TUTULAMAZ. KALKSIN ÖYLEYSE 5816.!!!

soner 2 ay önce eklendi.

katılıyoz, bütün kitapların ilk sayfalarında, her köşebaşında, her odada, arabalaarın arkalarında, hatta dövme yaptıran bile var, acaba bu sözden haberlerimi yok...

mustafa 2 ay önce eklendi.

ADİ KEVAŞE MADEM ÖYLE .. BİLE RESMİNİ ASTIĞINIZ VE HEYKELİNİ .. O KAMAL IN RESİMLERİNİ VE HEYKELLERİNİ  BU SÖZÜNÜZE İTİBAR EDELİM.

Yılmaz 2 ay önce eklendi.

Yorumlarda yine riyakârlığın dibine vurmaya başladılar.Bakın vazgeçin bu sahtecilikten,olmuyor,tutmuyor güneşi görünce karlar eriyor ! 

Putsavar 2 ay önce eklendi.

putperestler koreye lütfen

serdar 2 ay önce eklendi.

doğrusuda bu değilmi,Devlet Dairelerinde,ATATÜRK'ün fotoğrafından başka resim görmek istemiyoruz.Çok istiyorlarsa evlerinin her yerine assınlar.

hursit dilaver 2 ay önce eklendi.

aziz başkanım. unuttun tabi. bir CHP mebusu kadın,ona şimdilerde milletvekili diyorlar,meclisteki odasında bulunan atatürk resmini bunun da devri bitti diye indirmişti. bunu dışarı duyuran kadın mebusu partiden attılar.resmi indiren kaldı. bu ne iş başğanım.bir de o resmin nereye konulduğunu ben yazmıcam, sen ögren artık di mi. hadi bakalım.saygılar başğanım

mutlu 2 ay önce eklendi.

DOĞRU DEMİŞ MİLLİ ŞEF İSMET PAŞA VE KENAN EVREN DÖNEMİNİ HATIRLATIYOR

Necmittin kara 2 ay önce eklendi.

Dr.c.kaftancıoğluna,bir sorum var;,156yıl önce,Mayıs 21 de ?hadi bil,!

Zekicu 2 ay önce eklendi.

Rehberi ZELENSKİY olanın burnu ..... tan çıkmaz.

EROL EKŞİ 2 ay önce eklendi.

Tamam bütün resimleri kaldıralım Devlet dairelerinden çocukların resimlerini koyalım varmısınız lanetli kavim bu öneriye...

Aynen böyle 2 ay önce eklendi.

Çok güzel kalafatçıoğlu hemen partinize ve bütün teşkilatlarınıza yazı gönderin koltullarının arkasında masalarının üzerinde bahçelerindeki ne kadar resim ikon beton varsa doğru çöpe

suat sesigüzel 2 ay önce eklendi.

kıytırık başkanının fotoğrafının önünde poz vererek bu açıklamayı yapabilecek zeka seviyesi ancak bu güruhta olur