Samet 2 ay önce eklendi.

Buna da yandaş derler. Yalaka derler. Derler de derler ama gerçekleri görmezler. 

dumanlı 2 ay önce eklendi.

Birileri chp den ihraç edilmiş Kasım Gülekin ihraçtan 30 sene sonra yaptığıyla chp yi ilişkilendirir. Birileride chp den ihraç edilmiş ateş eski chp genel yardımcısı diye lanse eder. 

Neden şimdi? 2 ay önce eklendi.

Erken seçimin işaret fişeği mi?

hizipsavar 2 ay önce eklendi.

açıklamalrı yapan ak parti ağrı milletvekli veya istanbul milet vekli değil pm üyesi mahalle delegesi değil. iyi okuyun CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI. hala bu h..nlere oy vereceğim diyen varmı.

Adem Ayna 2 ay önce eklendi.

O dönem görüşmeyen mi vardı? 

Ümüt 2 ay önce eklendi.

darbe için zemin hazırlığı, bunu bilmiyenmi var

HASAN ULUBATLI 2 ay önce eklendi.

Hakkaten bir Genel Başkanın 5 tane FETÖ cü, 5 tane PKK lı 5 tane DHKPC li Danışmanı nasıl olur? Daha doğrusu böyle birisi nasıl CHP ye genel Başkan olur?

Dursun SarIoğlu 2 ay önce eklendi.

Syn ateş bunların chp ve zihniyetti ve vagonlarınının kurulduğundan bu güne kadar ki yapmış olduğu tüm pisliklerini yermese bile son 10 yıl da neler neler yaşanmış ve kimler le içli dışlı olduklarının isbati dir buradan tüm turkiye ve dünyaya paylaşım yapmak isterim hele hele buradan chp zihniyetti ve vagonlarına oy vermiş milyonlarca kardeşlerimize sesleniyor ve diyorum ki yıllarca bu mankurt mandaci ve jakoben ve şovenist zihniyetti ve lağım kokan bu zihniyettin tüm kirli işlerinin yazılı ilan bu kitabı alıp okumaları ve rabbim bu chp ve zihniyetti ve vagonlarınının dünya var olduğu müddetçe birbirine düşür ve asla ve kata fırsat vermesin ve ışık hızında helak eylesin ve tufan eylesin amin ve iki yakalari bir araya gelmesin amin hiç zmn gelmesin amin

Boran 2 ay önce eklendi.

Kılıçdaroğlu abd ve feto kucaginda büyüdü abd ve feto kemali kucaklarında sevdiler büyüttüler eline verdiler ulkeyi parçalamak için ulkeye gönderdiler kemal .... bu millet seni son ....... ...... kadar kovalar .....

Fatih Albayrak 2 ay önce eklendi.

Kolayi var Deniz Baykal Abdullah Gul vari davranislari bir kenara koyacak cesurca cikip meydana Kilicdaroglu bir projedir yeniden bir araya gelelim bu adam tehlikeli diyecek tabi diyebilirse der mi hic sanmam.Niye mi aradan yillar gecti susuyor.

Vatandaş 2 ay önce eklendi.

Asas Baykal bı konuşsa k k nın ipliği pazara çıkacak konuş sn baykal

siz dahil 2 ay önce eklendi.

Turkiyede yerli/Musluman medya yok. olsaydi; Turkiyede ilk serbest secimlerin yapildigi 1950'den beri CHP'nin iktidar olamadigini hergun mansetten verirdi-niz. serbest ecimlerde 70 yildir iktidar olamayan chp NEDEN kapatilmaz?

Adnan 2 ay önce eklendi.

Kk nın fetö keferesiyle daha çok pisligiçıkar zaman geçtikçe pisligini bilen insanlar konuşmaya başlar sıkıntı olan bu kk nın böyle pislikleri var neden böyle makamlara bugibi çapsız ınsanların gelmesine göz yumuyorsunuz kendi genel başkanını bir yalan kasete satan devletide satar chp deki bazı insanlar bunları bildikleri halde neden susuyorlar kk nın kazıgını görmeseler heralde bu konuşanlarda konuşmaz koca chp kimlerin eline kalmış birtane mert dürüst vatansever kalmamışmı çok yazık

Fehmi 2 ay önce eklendi.

Tam da siyasi ayağın başı. Bakalım olaylar nasıl gelişecek