mustafa 2 ay önce eklendi.

SAYIN ADNAN KALKAN BU ÜLKEDE TORPİLLE İŞ SAHİBİ OLMAK VARKEN NEDEN ÇOCUKLAR OKUL OKUSUN EĞİTİM ALSIN. 

Mahmut Dökücü 2 ay önce eklendi.

İlmin merkezi Şark'tır. Garp ise sadece taklitidir. Ne zaman uyanacağız! Eğitim sistemimizin batı hayranlığından kurtarılması lazım.

Ersi,n Kamil Bektaş 2 ay önce eklendi.

Evet sonunda kanayan yaraya parmak basılması gerektiği açıklamalı bir şekilde okura lanse edilmiştir.  

EFE 2 ay önce eklendi.

BU ....., BATILILARA KÖLE YETİŞTİREN, ÖZ BENLİĞİMİZİ YOK EDEN EZBERCİ EĞİTİM SİSTEMİNDEN BİR TÜRLÜ KURTULAMADIK. BATININ SÖMÜRGELERİNE DAYATTIĞI BU RUHSUZ, KİMLİKSİZ, CIS CIBIL, SÖZDE (milli) EĞİTİM SİSTEMİNİ 17 YILDIR AK PARTİ İKTİDARLARI DA DEĞİŞTİREMEDİ. ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL. KİM BU "DEĞİŞTİRİLEMEZ" TABU SUNU KOYAN?  BİLEN LÜTFEN YAZSIN DA ÖĞRENELİM.

Mustafa 2 ay önce eklendi.

Yarışmacılara çarpım tablosundan 6 kere 8 soruldu cevap yok varın düşünün

kemal CINAR 2 ay önce eklendi.

Elhamdulillah dogrulari soyleyen biri cikti. adindan baska hic bir seyi milli olan milli egitim bakanligini ver butun duzeni islah etmek lazim.

mustafa 2 ay önce eklendi.

TEBRİKLER

Tata Tonga 2 ay önce eklendi.

Eğitim Ortadoğu'daki veya Afrika'daki sistem ya da Pakistan, Afganistan, Bangladeş gibi olsun. Onlar çok ilerlemişler uzaya füze gönderiyorlar. Altımızda afganistan otomobilleri var, televizyonlarımız Pakistan, telefonlarımız Suudi Arabistan, otobüslerimiz Mısır, buzdolaplarımız Cezayir, çamaşır makinalarımız Libya, küçük ev aletlerimiz Nijerya'dan geliyor. Uçaklarımızı Ürdün'den ithal ediyoruz. Bilgisayarlar ise Made in Yemen...

Saban 2 ay önce eklendi.

Meslek liseleri neden bitmistir isci olarak beden gucuyle calismaktadir 2000 tl maasla calisir her ekonomik krizde kapinin onunde kendini bulur tam maasi yukselecekken sifirdan baslar memur isveren temsilcisidir maasi yuksektir temiz giyinir isciden kazanci kat kat fazladir esi ve çocuklarıyla daha az gelecek kaygisi duyar simdi soruyorum size kucuk bir bebeginiz var iscimi olmasini hayal edersiniz memurmu yaziyi yazan bile cocugunun isci olmasini istemez gercekte problem budur cozulmedikce gerisi dogru degil