ŞAHİN AYKAP 2 yıl önce eklendi.

bu komplo teorisinin doğru olduğunu düşünerek : İNCE AKILLI KURNAZ BİRİ. DEMİRTAŞIN DÜŞTÜĞÜ TUZAĞA DÜŞMEZ. BİLİYOR Kİ HEM TOPLUMUN GÖZÜNDE BİTECEK HEMDE ENİNDE SONUNDA HAPSİ BOYLAYACAK.

Turkiye 2 yıl önce eklendi.

at yalani seveyim inanani

hercai 2 yıl önce eklendi.

Kemal Kilicdaroglu dunyanin en gezizekali siyasetcidir! Kesin! Buna oy verenler de en ileri seviyelerde. PKK li olduklarini bile bilmiyorlar!

rifat 2 yıl önce eklendi.

bunların alayı vatan hainliğinden yargılanmalı!!bunlara oy verenlerde bunlar gibi muhtemelen mitomani hastası olmalılarki bunlara oy veriyorlar!!resmen pkk yı meclise taşıdı dallamalar !!!

Metin 2 yıl önce eklendi.

Eren erdemin itiraflarından sonra başta kılıçtaroğlu olmak üzere tüm chpliler tutuklanmalı..

kenan 2 yıl önce eklendi.

kemale kaos mçıkarma görevini pensilvanya verdiya dış basından takip etmedinizmi yargılansın

kayı 2 yıl önce eklendi.

bükemediğin bileği öpeceksin gıvıttıroluuuu.düşün birbirinize paramparça olun.hadi yiyorsa biryerleriniz çıkın sokağada görelim.

hasan 2 yıl önce eklendi.

Kılıçdaryan truva atıdır..

metin 2 yıl önce eklendi.

bu kemal tam pislik mikrop yargı yolu ile temizlensin hükümet adalet bakanı uyuma

Milletin iradesi 2 yıl önce eklendi.

Kılıçtaroğlunun misyonu bu partiyi kullanaraktan memleketi kaosa ve hatta iç savaşa götürmek. Onlar için seçim kaybetmek bir şey ifade etmiyor .onların beklentisi hep oldu olalı sandıkta değil darbelerde ve sokaklarda kaos olmuştur.

şenay 2 yıl önce eklendi.

hdp yi meclise sokacaksın birde terörden bahsedeceksin bonblar beyin özürlümü

FATİH 2 yıl önce eklendi.

özetle chp partisi atatürkçü değil , pkk yanlısı hdp den hiç bir farkı yoktur ......

Admin 2 yıl önce eklendi.

Ne olacak sonunda olacak zaten bu ayaklanma zengin iyice zengin fakir iyice fakirleşti ...

Lütfi59 2 yıl önce eklendi.

Bu CHP liler bu adamı nasıl hala partinin başında tutuyor anlamıyorum.Adam Atatürkçü değil,devletçi değil yani CHP ile hiç bir bağı yok.Bence kendi düşüncesine daha yatkın olan gerçek partisine yani HDP ye gitsin.

Serdar 2 yıl önce eklendi.

Ne kadarda chp ye karsi olsamda muharrem inceyi bir yönüyle takdir ediyorum. Neden... çikti delikanlica medyanin karsisinda AKP tiyle aramizda 10 milyon oy farki var evet biz yenildik AKP ti kazandi ve REISIMIZI bu basaridan dolayi kutladi. VE dahasida var ne dedi sokaklari karistirmaya izin vermeyecegim ..kilicdaroglu ne diyor bu seçimin kaybedeni biz olmadik kaybedeni piskin piskin AKP nin oldugunu söylüyor ve hala diyorki TAYYIP ERDOGAN icin DIKTETÖR BOZUNTUSU diyor ULAN GERI ZEKALI PISMIS KELLE BOZUNTUSU EGER TAYYIP ERDOGAN DIKTETÖR OLMUS OLSAYDI SENIN O KOKMUS AGZINDAKI DILINI KESERLER BIR YERINE O BIÇIM KOYARLARDI soruyorlar TAYYIP ERDOGANI teprik edecekmisiniz diye yok kesinlikle TEPRIK ETMEYECEGIM diyor niye her SEFERINDE SAYIN REISIMIZ KILICDAROGLUNUN SIRTINI YERE ÇAKMISTIR ..VE çok büyük bir inanilmaz sekilde ERDOGAN Kini var içinde inanilmaz ERDOGAN DÜSMANLIGI VAR icinde her yenildiginde bu TERÖRIST BASININ ÖFKESI KINI DAHADA ARTMAKTA KILICDAROGLU denen bu IMANSIZ DIN DÜSMANINI ve DISARDAKI HAIN ÜLKELERIN TASMALI KÖPEKLIGINI VE ITLIGINI USAKLIGINI YAPAN BIR SAPIK VE BEYNAMAZIN IFTIRACINI YALANCININ VE EN BÜYÜK SSK HORTUMCUSUNUN BIR ZAATI BU IBLIS HER SEÇIMDE OLDUGU GIBI GENE bu seçimdede HDP nin meclise girmesini saglamis ve ÖCALAN AILESINIDE VE DIGER TERÖRISTLERIDE MECLISE GIRMESINI SAGLAMISTIR VE HDP BARAJI TAKILIRSA DOGUDA 65 70 MILLVEKILI AKP tiye KALACAK diye bu terörist partinin BARAJI GEÇMELERINI SAGLAMISTIR VE BUNUDA AÇIK AÇIK MEDYANIN KARSISINDA SÖYLÜYOR VE PARTI TABANINA EMIR VEREREK HER EVDEN 1 ila 2 OYUN HDP YE VERMESINi SAGLAMISTIR VE CHP TABANIDA OYLARINI EMIR ÜZERINE OYLARINI HDP PKK YA VERMISLERDIIR SIMDI BEN BURADAN SUNU SÖYLEMEK ISTIYORUM BUNDAN BÖYLE TERÖRIST KILICDAROGLUNU VE CHP LILERI SEHIT CENAZELERINE KESINLIKLE ALINMAMASINDAN YANAYIM VE KESINLIKLE SEHITLERIMIZIN CENAZELERINE ALINMAMALI ÇÜNKI TERÖRIST BASI KILICDAROGLU RESMEN VE CIDDEN HER HAINLIGI HER TÜRLÜ PLANLARI HDP PKK ILE BERABER YÜRÜTMEKLEDILER VE CHP YI DE BÜTÜN TERÖRIST DESTEKCILER ILE DOLDURMUSTUR BENCE KILICDAROGLUNUN YETERINCE DEVLETIN ELINDE TERÖRIST LER ILE isbirligi yaptigini göre her halde KANITLAR VARDIR EGER KANUNLAR DIYORSA TERÖRISRLERE YARDIM VE YATAKLIK YAPANLAR SU CEZAYA ÇAPTIRILIR DIYORSA O ZAMAN KILICDAROGLUNUN YARDIM YATAKLIKTAN HEM PARTISI HEMDE KILICDAROGLU MAHKUM OLMASI KAÇINILMAZ BÖYLE KAOS PLANLARI YAPAN SOKAKLARI TIPKI GEZI OLANLARIN DAKI GIBI KARISTIRMAK ISTEYEN KILICDAROGLUNUN YERI CEZA EVI OLMALI YANI ARTIK CEZASIZ KALMAMALI BU DINSIZ IMANSIZ TERÖRIST KILICDAROGLU ÜLKEMIZIN BASINI DAHA NE BELALAR GETIRECEK ALLAH BILIYOR KIMBILIR DAHA NE ZARAR LAR VERECEK ALLAH BILIYOR BU HAIN TÜRKIYE DÜSMANININ HER CESIT TERÖRIST GRUPLARIYLA ILISKISI VAR BUNA BIR AN EVVEL DUR DEME ZAMANI ÇOKTAN GELMIS GECMISTIR NE YAPILACAKSA YAPILSIN ARTIK YETER ÜLKEMIZINDE HALKIMIZINDA KANINA DOKUNUYOR BU TERÖRISTTIN YAPTIKLARI .......BU SEREFSIZ IN YAPTIKLARI

Rabia Zafer 2 yıl önce eklendi.

Bu Haber Bütün Gazetelerde Yer Almalı. Herkes KeMal Kılıçdaroğlu nun Ne Kadar Alçak Olduğunu Görmeli. Defolup Gitmeli.