cCc 2 yıl önce eklendi.

Chpliler tuvalet kağıdı hükmünde hdplilerin gözünde kullan ve at.

Kemter 2 yıl önce eklendi.

Nanköre nankörlük.

Utku 2 yıl önce eklendi.

İnanin chp liler için o kadar hakâret chp lilere normal geliyor.Ben akp li olarak hdp nin chp ye yaptiklari hakaret gücüme gidiyor. Chp kk ya gectikten sonra hdp den farkı kalmadikı sol parti olmaktan ciktı .Etiketinin hatırina ayakta duruyor.Ciddi soyluyorum birleşseler olur.İncede birazcik onur var.Kendi degerini sonradan farketti.Biraz fırildaklığı ve gecmişindeki namıssızlığı kendini harcadı.bunlar olmasa oyu 40 lara kadar cıkardı.muhalif olmak her seye karşi gelmek değildir.ya gec partinin başina yada kendine parti kur.chp yi dersimlinin elinden kurtar.Muharrem bey sana yakışanı yap.chp onurunu kurtar

GolgeAdam 2 yıl önce eklendi.

hendeklerin kazilmasina mudahele etme sonra 500 askerimiz sehit dussun sonra chp suclu

Haydar 2 yıl önce eklendi.

RAHMETLİ DEDEM HER TARLAYA GİDİŞİNDE EŞŞEĞE BİNEREK GİDER GELİRDİ. HİÇ BİR GÜN "SAĞOLASIN EŞŞEK" DEMEDİ. NİÇİN DİYE DE SORMAK AKLIMA GELMEDİ..

BOYKOTT ISRAEL 2 yıl önce eklendi.

Birbirlerini satmalari gayet normal..PKK(chdpkk!!!) zaten Dünyanin en ucuz kahpesi..bu meclisde olmaniz sizlerin son sansiniz..ya PKKdan kökden koparsiniz yada HDP diye birsey kalmaz..pis satilmis katillersiniz..Kürtlerin katillerisiniz..insanligin katillerisiniz..cocuklarinizida katil olarak yetistiriyorsunuz ama birgün onlar siz pkk pisliklerine karsi ayaklanacklardir ve sizlerden hesap soracaklardir neden Kürtlerin nesillerini YOK ediyorsunuz ne icin Kürt kani akitiyorsunuz diye..tanidigim eski pkk simpatizanlarinin dediklerini bir duysaniz ey hdpkk katilleri..yakinda yakaniza birileri öyle yapisacak ki ilkdefa hayatinizda belki bir pismanlik hissi hisedersiniz..!!!

kayı 2 yıl önce eklendi.

SİZİNDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SİZE DESTEK VERENLERİNDEEEEEEEEEE ALLAH BELASINI VERSİN.

mert memet 2 yıl önce eklendi.

sizde suç yok sizi meclise taşıyanların taaaa........

1453 2 yıl önce eklendi.

Dinimiz İslam kendi kitabınızı yakın,kadın,çoluk,çocuk öldürün,masumlara silah sıkanlarla işbirliği yapın,kalleşçe,haince tuzaklar kurarak savaşın,ibadethanelerinizi kundaklayın demiyor,senin bahsettiğin din hangisi acaba.

NNass 2 yıl önce eklendi.

Evet, nimettir, hem de büyük bir nimet. Adaletin, özgürlüğün, çoğulculuğun; dinimizin emrettiği bütün kıymetlerin partisidir.

Rabia Zafer 2 yıl önce eklendi.

Beter Olsunlar. Onlara Müstahak. Şerefsizler.

osman 2 yıl önce eklendi.

işiniz güçünuz algi siyaseti davulla zurnayla karşılayan sizsiniz apoyla görüşen sizsiniz dolma bahçede görüşen sizsiniz sonra chp suçlu öylemi