fotor1453 2 yıl önce eklendi.

Bu sayıları verilen okullarda adece askerler ve polisler oy kullanıyorsa durum çok çok vahim.Askerlerin oy kullanımı sivil vatandaşlara oranla ne kadar haberci arkadaşlar öğrenebilmişmi?

Muhammed azcik samimi ol 2 yıl önce eklendi.

Ne yapacaksin? Uzaydan adam mi getireceksin? Meslekde bilfil 15. 20 yilda yetisen adamlari neyle ikame edecksin Muhammed? Sabirla yavas yavas!

İsmail 2 yıl önce eklendi.

Ya sütü bozuk ya kanı bozuk şeref yoksunları Rabbim bunların boynunu en yakın zamanda devirsin İnşallah

tomtomtummy 2 yıl önce eklendi.

Sandik listeleri mevcut. Butun yapilmasi gereken haklarinda FETO uyesi olduklarina dair ciddi suphe olusturan dosyayi hazirlayip, yargidan karar cikartip, telefon kayitlarina, banka hesaplarina, akraba baglantilarina bakar, FETOculeri tespit edersin. O kadar zor bir olay degil. Yeterki ulkeyi kaos halinde birakip, birilerinin islerine gelince ancak onlem aliyorum, aldim numaralari yapmamalaridir.

Ömer 2 yıl önce eklendi.

O yüzden OHAL devam etmelidir. Bu fetocu köpekleri ve Pkk köpekleri varken OHAL kalkmamalıdır.

mevlüt 2 yıl önce eklendi.

bu münafıkların yanında bukalemum halt etmiş....bu münafık gavurlar ellibin çeşit renge girer kaybolurlar...

Dürüst 2 yıl önce eklendi.

Boşuna fetö ile mücadelede elde var sıfır demiyoruz,işe şu veya bu sebeple duygusallık bilinçli olarak karıştırıldı ve başarı çok zorlaşacak.Askerye,YÖK-BAĞLI kurumlar,Adli kurumlar,....siyasi ve bürokratik başlar büyük çoğunlukla tam siper.Sorumlu başta idareciler sonra da hepimiziz.

hercai 2 yıl önce eklendi.

IDAM GELMEZSE NE FETOCU BITER NE DE PKK LI! IDAM GELECEK DIYE MILLETI UMITLENDIRDILER, SADECE O!

emin 2 yıl önce eklendi.

fetöcü oldukları ne malüm? kemalist chpli olamaz mı? chpden hdpye oy gitmedi mi?

DERVİŞ 2 yıl önce eklendi.

O zaman şehit diye bayrağa sardığımız hainlerden mi bahsediyoruz?

hayda 2 yıl önce eklendi.

orduda nekadar asker var hepsini ihraç edip yeni orduyu profesyonel pöh den yapacaksın vede hdp ye şu kadar oy çıkmış demeyeceksiniz türkiyenin geleceği askeriyenin eline bırakılamaz pöh de işin içinde olmalı istihbarat toplamalı içerde hayinler ayıklanmalı alayı hayin bunların....sivil orduda kurulmalı yurtdışındaki hainleri takip etmeli...

Rabia Zafer 2 yıl önce eklendi.

Bu Kripto lar, Biran Önce Bulunup, Görevden Alınmalıdır. Ve Tutuklanmalıdır.

teoman 2 yıl önce eklendi.

Maalesef Bukalemunlar temizlenmedi. CHP ile FETO aynı zihniyeti temsil ediyorlar. Seçimden önce böyle olacağını tahmin etmek hiç zor değildi.. HDP ye barajı geçirerek ak partiyi 300 milletvekili altına düşürecekleri belliydi..

mert memet 2 yıl önce eklendi.

siz kemalistleri hesaba katmıyorsunuz fetö derken onları gözden kaçırmamak lazım

yavuz selim 2 yıl önce eklendi.

Su yanlisi yapmayin: bu Ülkede Kürt olmayipta HDPKK yanlisi Aleviler, Atheistler, Koministler.. var. Nisantasindakilerde her halde FETÖcü de degil KÜRT de degil! Bunlar ile mücadelede Fetö gibi ciddiye alinmali. Devletin önemli kademelerine alinmamali bunlar.

Muhammed azcik samimi ol 2 yıl önce eklendi.

Ne yapacaksin? Uzaydan adam mi getireceksin? Meslekde bilfil 15. 20 yilda yetisen adamlari neyle ikame edecksin Muhammed? Sabirla yavas yavas!

abdrhmn 2 yıl önce eklendi.

halkın büyük çoğunluğu akp ye oy veriyor fakat akp içinde iş bilen dürüst namuslu milletvekil çok az. çoğuda cahil. işleri ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar. akp içinde iş bilen eleman milletvekilleri aranıyor yoksa sonuç çok vahim olacak. katara süt ürünü ihracatı yapılıyor ertesi gün süt ürünleri %25 en az zamlanıyor. bu ihracatı yapmadan önce iç piyasayı düşünecek adam gibi adam akıllı adam aranıyor. yani iş bilen yok galiba akp de

Türkoğlu 2 yıl önce eklendi.

Fethiyle mücadele %5

Lütfi 2 yıl önce eklendi.

G.Doğuda terörle mücadeleye giden asker ve polisler teröristlerden korkup böyle oy veriyorlarsa oooo o bölgede terör bitmez.

Tahsin 2 yıl önce eklendi.

Kardeşim ben 8 Ana jet üst komutanlığı 1305 sandık hepsi HDP ye oy attı askeriyede hala fetöcüler aktif nasıl oluyor kardeşim bu

Ahmed 2 yıl önce eklendi.

İyide (Kahramanmaraştakiler) fetöcü diye tutuklananların hemen hemen hepsi serbest bırakıldı.Hemde seçimlerden önce serbest bırakıldı. Suçsuz ise niye tutuklandılar , suçlularsa neden aynı anda bırakıldılar anlamadım.