Sahici 1 yıl önce eklendi.

Dikkat ettim de... Her ne hikmetse özellikle 15 Temmuz davalarıyla ilgili Aydınlık gazetesinin internet sitesindeki haberlerle aynı haberleri yapıyorsunuz. Acaba bu gazetecilik refleksi mi; yoksa aynı havuzdan mı besleniliyor.

Sezgin 1 yıl önce eklendi.

Gıdıklada güleyim!! Müebbet sağa çek.

Hande 1 yıl önce eklendi.

Bu şerefsiz hainleri fazla konuşturmaya mahkemeyi meşgul etmeye gerek yok taksim meydanı idam meydanı olsun taburesine tekmeyi vurmayan vatan haini şerefsiz olsun o kadaaaarrr

buveyti 1 yıl önce eklendi.

herkesi kamre görüntüleri ile montajla şantajla içeri atan fetocüler için kamere görüntüleri tartışmasıs delildir

mahmut 1 yıl önce eklendi.

15 temmuzdan önce yaptığım bir tespit;bu fötücülerle karşılıklı iki saat konuşun bir saniye sonra ben seninle konuşmadım seninle hiç karşılaşmadım der..zavallı silik sülük rezil kepaze tipler

kadir 1 yıl önce eklendi.

vayy be demek genel kurmay başkanının emriyle kara kuvvetleri komutanı derdest edilmiş. enteresan. sayın hulusi akar ve sayın fidan keşke meclise gidip ifade verselerdi yada duruşmlara katılsalardı.

Mahoni 1 yıl önce eklendi.

Bu asker bozuntusuna deyinki bizde sizi emniyetiniz için içeride tutuyoruz ölesiye kadar güven olunuz diye müebbet verdik tamamen sizin emniyetin için deyiniz ( mal herif emniyi için kelepçe takacak kadar mal mısın haşhaşı )

vatandaş 1 yıl önce eklendi.

vay be savunmaya bak. Kamera görüntüleri delil olamazmış.Herkes aptal bi bunlar akıllı ama suç bunları konuşturan , bunları tek tek asıcan.