Alper 7 ay önce eklendi.

Bunda övünülecek ne var?Emekli aylıkları birçoğu,asgari üçretin altına düşmüş.millet elektrik faturasını ödeyemeyecek hale geldiyse,ülke yönetilememiş olmuyormu?Yakında temel ihtiyaç maddelerini devletin dağıtacağı,Saddam düzenine mi geçeceğiz?

Misafir 7 ay önce eklendi.

Dağitin dağitin.Adamin uzerine bir sey yok zengin ama fakir gözükuyor.Hakki olanin hakkini vermeyin bakalim nereye kadar gidecek bu böyle

hasan 7 ay önce eklendi.

Söylenecek hiçbirşey kalmadı bu parti için.Sadece dua ediyorum bu memleket sizden biran önce kurtulsun diye.Yaptığınız bu derin adaletsizliğin bedelini Allah en kısa zamanda sebep olanlardan sorsun.Hakkım zerresine kadar haram olsun böyle hukuksuz adaletsiz karar alan sözde yöneticilere.

meyyid 7 ay önce eklendi.

"DAĞITIM BEDELİ" komedisi ne zaman bitecek.

adem şen 7 ay önce eklendi.

Ülkede kaç hane var? 2.500.000 hane sosyal yardım ile geçiniyor!!!!! Bu sosyal yardım alan aileler gerçek anlamda ihtiyaç sahibimi?

Mahmut 7 ay önce eklendi.

Enerji verimliliği gözünüze girsin.Ben tasarruf yapmaya çalıştıkça fatura tutarı yükseliyor.Yaptığınız her icraat üçkağıtçı yada tembel vatandaşa yarıyor ve insanları devleti dolandırmaya,yan gelip yatmaya teşvik ediyor.Ayrıca benim çoluk çocuğumdan kısıp devlete emanet ettiğim vergiyi kafana göre dağıtmaya hakkınız yok.10 miyon oyu garantiye almak adına hak hukuk tanımaz oldunuz.Allah bu adaletsizliğinizi yanınıza bırakmayacak inşallah.

yılmaz kara 7 ay önce eklendi.

çözüm bumu? bu ülkede fakirlikle mücadelenin birinci şartı akp hükümetinden kurtulup milli görüşü iktidara getirmektir.

arif. 7 ay önce eklendi.

10 milyon kişinin elektrik parasına destek olmak merhamet değil,şefkat değil.bu zorla bir hak devri.80 milyonda 10 milyon adalet değil zulümdür..bu bir başarısızlık hikayesidir.her şeyin bir nor mu,kıstası var.su ve elektrik kaçağının,hesaplarda deprem riskinin,harpte zayiatın vb.bu yardımlaşmayla,sosyal devletle geçiştirilemez.insanların bilinmeyen bir kısmını tembelliğe alıştırıyorsunuz.bu kişileri ve çocuklarını bila bedel kamu hizmetlerinde çalıştırın bakalım kaç kişi yardım alacak.

kurt 7 ay önce eklendi.

Eskiden kaçak kullanim bedeli simdi dağıtım bedeli adi altinda fatura mi üçe katlayanlar artik beşe katlar adamlık yapmış olursunuz