Mustafa 6 gün önce eklendi.

Su sacmaliga bak. Madem tel aviv midir nedir orayi yerle bir etmeye gucunuz var. Neyi bekliyorsunuz hala. Bizde oyle. tum muslumanlar uyuyor ne zaman uyanacagiz ne zaman mazlumlarin ici rahat olacak ne zaman.?

konyalı 6 gün önce eklendi.

Hep aynı seneryo geçmişe bakın iran haçlılarla kaç kez savaşmış

timur 6 gün önce eklendi.

Bu İran varya külli palavracı bir Ülke,yıllardır anca ağızdalaşı yapıyorlar İsraille...bugüne kadar bi halt yiyemedi İran anca kurusıkı. Ama el altında Yahudiyle fink atıyorlar bu sapık Şii'ler....

ila 6 gün önce eklendi.

İran israilin en iyi dostudur ucuz kahramanlık yapıyorlar

Cemalettin Karakoc 6 gün önce eklendi.

Iran hicbir halt edemez. Bunlar Shia takiyecisidir. Itibar edilmemesi gerekir. Ancak; ABD+Bati Avrupa belki Rusyada gizli destekler, ilk önce Iran sonra Türkiye parcalanmak istenecektir. Becerebiirlermi onu Allah bilir. O günlere ABD nin bu haldeki hali olurmu oda muallaktadir. Sovyetler Afgana girdi, simdi o toplulukan bihber. Mülümanlarin üzerine hesab yapanlar o yaptiklari plan ve hesablar bir gün geri tepecektir insallah.

Yozgatoglu Çapanoğlu 6 gün önce eklendi.

Muzaffer kardeş gözünü sevdiğim, senin komentarını okumasaydım topyekün Akiti fetöcüler sarmış derdim. Ulan dingiller 40 yıldır Ambargo altında halen ayakta ve aslan gibi pençesini göstermektedir Islam cumhuriyeti. Komşuları Bizans deģilki hiristiyanlar ile savaşsın. Ey tarih bilmez dönme veya kırmalar, ben türkmen oğlu türkmen olarak size kısa tarihden örnek vereyim. Çanakkalede yatan şehit Iranlıları görün ve ne kadar rezil olduğunuzu anlayın. Iran ve türkiye elele, buna karşı olan ya fetöcü yada sabeteist!

hasan 6 gün önce eklendi.

İran bunu hep yapıyor.Perişan oldu yahudiler vah vah.

ccc 6 gün önce eklendi.

Saldırmasını ne bekliyorsun yerle bir et abdnin finansmanı israildir. israil ortadan kalkarsa abd sermayesiz kalır. Ama saldırmaz iran kankasına saldırır mı fiki babaları İbni sebebinin kökü israile dayanıyor saldırmaz.

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 6 gün önce eklendi.

lafla peynir gemisi yürümüyor. daha evvel suriyede israil iran üstlerine saldırmasına rağmen ira nın gıkı bile çıkmamıştır abd saldırsa yine aynısı olacak daha evvel şiilerin hz ali ve hz hasan ve hüseyin efendilerimizeyaptıklarını unutmadık

Kemal 6 gün önce eklendi.

Iran bile bizden yiğit cikti ya...

mustafa 6 gün önce eklendi.

Tutmayın küçük enişteyi. Aslında israili bitirir de yarısı boşa gider diye saldırmıyor! Hele büyük İsrail kurulsun da bakın nasıl onu haritadan siliyor! Hala İSLAM dünyasında irandan hayır bekleyen var mı ya?

Bulut 6 gün önce eklendi.

He He

nooooo 6 gün önce eklendi.

o kedi buraya gelecek

Kartal57 6 gün önce eklendi.

Bakın şu palavraya ufak atında civcivler yesin.Israil irak a benzemez.Yanlış anlaşılmasın israili filan savunduğum yok.O kadar basit olsaydı buzamana kadar çokdan saldırmışlardı.Yani bunun zerre kadar inandırıcı tarafı yok.

Muzaffer 6 gün önce eklendi.

İşte bu sebeble suriye ırak yemen afganistan yerle bir edildi şimdi sırada iran Türkiye yada Türkiye iran var. Tek amaçları israilin etrafında güç sahibi bir müslüman ülke bırakmamak. İran ve Türkiye mutlaka nükleer güç sahibi olmalıdır. Kafir ancak güçten anlar, bak koreye karşı kuzu gibi oldular. Ya kendileride nükleer silahlarını imha edecekler yada bizlerde ne pahasına olursa olsun bu silahlara sahip olacağız.

mustafa 6 gün önce eklendi.

çok akıllıca....ortadoğu ve dünya barış güvercinlerini katleden zalim avcı ve gizli özne terörist israildir.... israil olmasa ABD, ingiltere, vd alçak güruh buralarda olmazdı

Sefer yılmaz 6 gün önce eklendi.

Vay çok korktu çık korktuuuu İsrailde şimdi sirenler çalmaya başlamıştır. SİZİ GİDİ YAHUDİ SOYLARI SİZİ KAPI ÖNÜNDE KAVGA KAPI ARDINDA SARMAŞ DOLAŞ.. SEN İSLAM ÜLKELERİNDEKİ İŞGAL VE TERÖRÜN ORGANİNZATÖRÜ DEĞİLMİSİN. Akıl abd ingiliz israilden - para suud ve bae - organize de İRANIN İŞİ ..

Gazi 6 gün önce eklendi.

Emin olun, bu mollaların hepsi İran'ın fetolarından ibaret, islamla, Müslümanlıkla, şialıkla hiç mi hiç alakaları Yok. Danışıklı dövüş bunların yaptıkları.

Nejat Pencegüş 6 gün önce eklendi.

İranın bu palavralarına yer vermeniz yanlış. 40 senedir aynı sözleri papağan gibi tekrarlıyorlar ama bunu yapacak ne yürekleri ne kafaları var, gizliden gizliye de İsraille ortaklar.. İran, trübinlere oynuyor. Bir kere de sözlerinin ardında dursalar..

çetin 6 gün önce eklendi.

Hee bizde yedik, Yıllardır çökeydiniz ya tepelerine,neyi bekliyorsunuz.

Mehmet 6 gün önce eklendi.

Siz ancak müslümanlara saldırırsınız. Yıllardır aynı terane. Yok İsrail'i haritadan sileriz, yak savaşmak için sabırsızlanıyoruz vs. Palavra bunlar. İsrail sizi Suriye'de vuruyor, öldürüyor teröristlerinizi. Niye gıkınız çıkmıyor. İsrailliler müslüman olsa belki saldırırsınız. 1 milyon suriyelinin kanı bulaştı elinize. Allah sizi akıttığınız kanda boğacak.

Şeref Kazan 6 gün önce eklendi.

İsrail canı istediğinde İran denen devleti defalarca savaş uçaklarıyla bombaladı devrim muhafızları armutmu topluyorlardı