Eray ZN 7 ay önce eklendi.

Özellikle Afrikaya yatirim yapilmasini ve Afrikanin gelismesini istemiyorlar. Bu yüzden bütün kirli planlar oralarda uygulaniyor. Allah islah etsin.

Heil Hitler ! 7 ay önce eklendi.

Eboli AIDS Ne pislik varsa hep aşağı ırkların yaşadığı AFRIKA dan yayılıyor.Bunun sebebi de hayvanlar gibi maymun ve goriller ile çiftleşmeleri. Dünya sağlık örgütü Afrikayı karantinaya almalı ve onların oradan dışarı çıkmaları yasaklanmalı. Hastalık şüphesi görülen tüm şehir ve kasabalar imha edilmeli ve hakları daha büyük kötülükleri engellemek için yok edilmelidir.

turk 7 ay önce eklendi.

ABD VE ISRAIL TEKRAR BASLATTI EBOLAYI. ZAMANIN EN IYI SILAHI BIOLOJIK OLAN SILAHTIR.

fatih 7 ay önce eklendi.

ameigayada buæastirsinlar bunu, nasil olsa bilderbergcilerin isi bu,

fatoşşşşşşşşş 7 ay önce eklendi.

hep yahudilerin oyunu bu afrika nüfusunu azaltmak için veriyorlar virüsü insanlara.

ERKAN 7 ay önce eklendi.

ÖZELLİKLE GÖÇ NÜFUSUYLA YAYILAN HASTALIKLAR YANİ SOSYOLOJİDE KONUSU OLAN BİR KONUDUR BU ,BU SEBEPLE DIŞARIDAN GELEN KAÇAK GÖÇMENLER YADA MÜLTECİ AKIMLARI İLE GETİRİLEN HASTALIKLAR SAĞLIK BAKANLIĞIMIZ BU KONUDA BİR DİZİ ÖNLEMLER ALMIŞTI AMA YİNE OLAN OLMUŞTU DAHA DİKKATLİ OLMALIYIZ YANİ İNGİLTERE'DEKİ GİBİ UÇAKTA İNSANLARI İLAÇLAYALIM DEMİYORUM FAKAT ÇOK DEĞİŞİK ÜLKELERDEN KONTROLSÜZ MÜLTECİ ALIYORUZ AVRUPA MÜLTECİLER KESİLDİ DEMEKTE YANİ TÜRKİYE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR ,GELENİ ALIYOR O YÜZDEN YÜZLERİ GÜLÜYOR, İSTEDİKLERİ OLDU DAVUT OĞLUNDAN SONRA FAKAT ÇOK DİKKATLİ KONTROLLÜ OLMALIYIZ, GÖÇLE GELEN HASTALIKLAR BİZİ VURUR MAF EDER....