Halim 9 ay önce eklendi.

İyi hoş ta memleketi ergenekoncu, balyozculara teslim ettik hemşerim. Yakında bırakın kamusal alandalanda başörtü yasağını evde bile takamayacağız.

Yunus16 9 ay önce eklendi.

1112 KİŞİ NE? SADE BURSA MI??

Yunus16 9 ay önce eklendi.

AGÜL ÜN KAYSERİSİ, FÇELİK VE BARINÇ IN BURSA SI, YİNE BARINÇ IN MANİSA SI, DAVUTOĞLU NUN KONYA SI BİRDE DENİZLİ! KARARLI HIZLI SAVCIMIZI ŞEHİT EDEN DENİZLİ DE FETÖ NÜN BELİ KIRILMASI ŞART.

ihsan 9 ay önce eklendi.

gülenin köpekleri dokuz doğuruyor herhalde

ismettt 9 ay önce eklendi.

operasyon olsa ne olur olmasa ne olur hakimler suçlu dahi olsa hemen salıveriyorlar.

Vatanım 9 ay önce eklendi.

Allah doğruluktan ve doğru yoldan bizleri ayırmasın! HAkiki müslüman olan bir kişi hesabını veremeyeceği bir işe girmez!

kazım 9 ay önce eklendi.

merkez bankası ihraç ettıgı fetöcüleri gerı işe cagırıyor.oysa uzunca bır süre sorusturma yapmıstı.odtude de tuskon yön.kur.başkanın kızı da asıstan olarak göreve başlatıldı.moralımız bozuluyor.el altında hala aktıfler.

Millet 9 ay önce eklendi.

Türk Soylu bakanım bu cibilliyetsiz soysuz köpekleri bitir. Önce Akademilerden başla hala bu köpekler orada dipdiri durmaktadırlar.

... 9 ay önce eklendi.

Acımayın pis melunlara. Bunlar kendilerini şeytana satmış zavallı harisperestlerdir. Bunlar idam edilmeli. En doğrusu bu. Herkes seçimden sonra bu adımın atılması bekliyor.

ali 9 ay önce eklendi.

fetocu köpekleri bitirin.

Celil yağmuroğlu 9 ay önce eklendi.

Allah Süleyman paşadan ve ekibinde ,polislerden Özel heraketten razı olsun iyi ki varsınız .Allah yar ve yardımcınız olsun yarabil Alemin,,,,Vesselam,,

Berke 9 ay önce eklendi.

Hâlâ açıkta olup mağdur edebiyatı yapan bürokrat bürokrat telefon eden kendini unutturan nice dev fetöcü var. Çanakkaleden başla tüm yurda git!

saffet kartal 9 ay önce eklendi.

sınav sorularının dağıtıldığı kişileri fark eden bir tane bile VATAN evladı ozaman yokmuymuş

Akın 9 ay önce eklendi.

Bu operasyonlarla anlaşılıyor ki 17-25 öncesi de fetö bir terör örgütüymüş bu tarihten önce övgüler düzen yönetici sınıfta teröre yardım ve yataklıktan görevi kötüye kullanmaktan bir gün adaletin karşısına çıkacaktır demektir , herkese adalet eşit uygulanmalı olması gereken hukuk devletinde bu