Malatya 1 yıl önce eklendi.

Zaten hatay chp ye geçti kısa bir süre sonra hatay çok pişman oldu neyse zararın neresinden dönülse kardır

Hakan Korkmaz 1 yıl önce eklendi.

Irkçı, faşist, kafatasçı, kamalist MHP tabanı Ak Partiye oy vermez. HDP ye verir ( ki 7 Haziranda verdiler) Ak Partiye vermez.

Hy-hy 1 yıl önce eklendi.

Kimse benim ayranım ekşi demiyor nedense 1 nisanda herkesin yüzünde sonuç çıkacak...

ak parti 1 yıl önce eklendi.

anketler yalan..(referandum) anketlere inanmayın, kesinlikle (neredeler bunları söyleyenler) seçim ikinci tura kalıyor ( cumhurbaşkanlığı ).. sonuç : 11.000.000 milyon oy fark

Mehmet öksüz 1 yıl önce eklendi.

Yandaş anketlerle nerekadar 31 martın sonu bahar.

Erkan 1 yıl önce eklendi.

EYT sandıkta gerekeni yapacak anket patlaması olacak

ali 1 yıl önce eklendi.

Seçimlerde ekseriyetin kararı ideolojiktir.Görünürde maddi sebeplere dayansa da arka planda ideoloji ağır basmaktadır.Chpye inanan birisi akpli birisinin mükemmel idare edeceğini bilse yine vermez.Hatta chp adayı olan aynı şahıs akpden aday olsa yine vermez.Aynı şey karşı taraf için de geçerlidir.Mesele cumhurbaşkanının inandığı değerler ile şahısların inandığı değerlerin mutabık olup olmamasıdır.Ecevit ülke için hiçbir iş icraat ortaya koymamışken hala efsane gibi hatırlamalarının sebebi ideolojisi ve inandığı değerlerdir.

VEDAT 1 yıl önce eklendi.

seçimlerden sonra bakalım hangi şirket yağ yakmış görelim

Eyt 1 yıl önce eklendi.

Tersi olabilir eyt.... çıkmalı

1 yıl önce eklendi.

akif 1 yıl önce eklendi.

Bu tahminler maalesef gerçeğe en yakın tahminler. Bu arkadaşınız bu işlerde uzman. Yazın bir kenara. Şu kadar: İkişer puan aşağı yukarı oynar. Bu da bir şeyi değiştirmez. Kesinlikle not edin. Ben de bir insanım yanılabilirim de. Ama halkın içinden gelenler buna yakın sonuçlar alacağını gösteriyor.

İsmet 1 yıl önce eklendi.

Kardeş HDP ittifakta yok niye algı yapıyorsun

Burak 1 yıl önce eklendi.

Akparti yine gümbür gümbür geliyor.

Mustafa 1 yıl önce eklendi.

Bazıları yorumda bunlar gerçeğe en yakın sonuçlar demiş Gezici anketlerinin önceden yaptığı sallama anketlere bakın hepsi geri tepti mesela Önceden CHP diyordu ama ağır AKP kazanıyordu yani gezici nederse siz onun tersini anlayın. çünkü tersini söylüyor

Toprak 1 yıl önce eklendi.

Yandaş medya işte.Sözde müslüman insanlar aydın ı chp kaybeder mi cahiller.Yalan işte bütün yerlerde akp öndeymiş.Seçim günü görüşürüz.