osmanoglu2023 7 ay önce eklendi.

aman busefer alamanlara dikkat hükümete gecen secimlerde bayagi kafayi takmistilar busefer kudururlarsa sasmayin :)

ihsan 7 ay önce eklendi.

firmasını satan anketci vatan hainidir müfteridir

Sami Hoşköseoğlu 7 ay önce eklendi.

KATILMAM , AK PARTİLİYİM, BENİM DEĞİL KENDİ ADAYLARINI GÖSTERDİLER..YAPTIKLARI ANKETLER DE , TEMAYÜL YOKLAMALARI DA MASAL, KİMSE KUSURA BAKMASIN ERDEK İLGEN AİLESİNİN ÇİFTLİĞİ DEĞİL

sade vatandaş 7 ay önce eklendi.

millet siyasetten soğudu.akşam haberleri açıyoruz.ölüm,yaralama,kan,gözyaşı... elbette yol köprülere karşı değiliz.ama mellit olmak bunlar değil sadece.yani yolla betonla millet olunmuyor.kısaca hükümet toplumu yönlendiremiyor.iç işleri bakanı yat kalk pkk terörü var gündeminde,yine 15 yıllık devlette birgün çalışmayan adamlara torpilde yapıldı.mesela melih gökçek.herneyse.arada sırada erdoğan seçime 4 ay kala güzel şeyler yapıyor.ama 4 aylık.mesela uyuşturucu konusu.yattılar yattılar.4 ay kala bi kalktılar.millet artık bıktı.bir önceki seçimde 1,5 milyon oy kullanılmadı.inşallah bu seçimde de 2 milyon olur.

hasan 7 ay önce eklendi.

millet ankete cevap vermeye korkuyor içeri atarlar diye akape erdoğan dedin mi herkes korkudan sus pus

Ersel 7 ay önce eklendi.

Her referandum ve seçim öncesi reis yenilecek diye anket sonucu açıklayanlar 16 seçim oldu sıra 17 de ak parti önde deseler muhalefet sandığa gitmeyecek zavallı chp liler hazır olun 17-0

Ömer 7 ay önce eklendi.

Eee dortbucuk sene işsiz kalacaksınız ya...Hatta dükkanı kapatıp başka iş yapın.Acaba Bayrakci ne yapacak...

Vatandaş 7 ay önce eklendi.

Şu andaki kanaatim o ki bu seçimde oy kullanmayacağım. Ne yazık ki oy kullanabileceğim partinin adalet anlayışı bozuldu. Başkada alternatif yok. Bu yüzden oy kullanmayacağım.

Abdullah 7 ay önce eklendi.

Ankete cevap versin de kendini silivri de mi bulsun adam? Halısaha sırasını vermiyor diye bile içeri alıyorlar adamı.

yazıYORUM 7 ay önce eklendi.

Hasan denen dangalak kaç kişi ankete cevap verdi diye içeri atılmış, bak sen burda keyfine göre atıp tutuysun kim seni içeri atmış. Şe.efsizler azıcık adam olun sabah akşam erdoğana ailesine Ak partiye ak partiye oy verenlere küfrediyorsunuz, kendi internet sitelerinizden gazetelerinizden tv kanallarınızdan akla hayale gelmeyecek iftiralar atıyorsunuz, canınız isteyince ortalığa saçılıp yayıp yıkıyorsunuz, kime ne olmuş. Ulan bu ülke teröristi bile meclisinde kürsüye çıkartıp konuşturan ülke, bu ülkenin ana muhalefeti teröristleri kendine yol arkadaşı yapıp seçime birlikte girebiliyor. Hangi diktatörlükten neyin korkusundan bahsediyorsun sen lavuk! Bu ülkede korkarak gizlenerek pısarak sinerek sinsi sinsi iş yapan bir tek FETÖ cü itoğlu itler var ha sende onlardansan gocunmaya devam et çünkü artık bu ülkede size değil bir tas su nefes alacak hava bile yok. Bunu da devlet değil katili olduğunuz vatandaş yapacak!