nostalji 2 ay önce eklendi.

Bence de adam haklı. Suriye dahil dünya hiç bir islam ülkesinden göç kabul etmemeli. Kendi insanarı issiz ve aç iken neden kendilerine düşman İslam ülkelerinden göç kabul etsinler ki? Son derece haklılar. !

Abdullah 2 ay önce eklendi.

Onlarca muslüman ülke ve 2 milyar musluman nufus var. Ama baslarinda tek bir adam yok. Bana reis falan demeyin yemezler. Bakin bu yapilani bir kiliseye yapsaniz kiyamet kopardi. 50 tane musluman haksiz yere katledildi ama bir ulkeden dik duruş yok. Nasil bu kadar rahat bu islam ülkeleri kafayi yiyecegim.

Rabia Zafer 2 ay önce eklendi.

Siz O, Ūlkeleri Sömūrūp Fakirleştirmeseydiniz, Onlar da Göçmek Zorunda Kalmazlardı. Şerefsiz.

1453 Fatih 2 ay önce eklendi.

VAY KATMERLİ KAFİR CANINIZ CEHENNEME

Güneyrüzgarı 2 ay önce eklendi.

Bunu söylemekten haya ederim diyeceğim lakin demekten de geri kalamayacağım,çünkü hak ediyor bu İblisin çocukları.Ulan aşağılık şerefsizler,sizin bizim topraklarımızda yatan leşlerinizin ne işi vardı burada.Hıristiyan fanatiklerde Ortadoğu başta tüm İslam ülkelerinde köpeklik yapıyor,bu ne demek.

Irfan 2 ay önce eklendi.

Halifeliği kim kaldırdı? Müslümanların başı boş oldukça daha çok şehit veririz.

ADNAN 2 ay önce eklendi.

MUSLUMANLAR URETMELI CALISMALI KENDI ULKELERINI KALKINDIRMALI TEKNOLOJOYI YAKALAMALI BU HRISTIYAN ULKELERINDE KOLE OLMAMALI MALESEF.TABI HICBIR NEDEN BU KATLIAMI AKLAMAZ AMA ARTIK MUSLUMANLARIN BILINCLENMESI LAZIM

cemal 2 ay önce eklendi.

Bizim KEMAL de müslümanları suçladı...Kankaksıyla aynı görüşte..

abidin kaya 2 ay önce eklendi.

Bende şunu diyorumki Müslümana kötü gözle bakan kim olursa olsun gözü oyulmalıdır. müslümana düşman olan herkes hakettiği cevabı almalıdır.

Ogz 2 ay önce eklendi.

Kendi muhalefetinde aynı şeyi yaptı neden şaşırıyoruzki

.... 2 ay önce eklendi.

kilicdaroglu ve fetöcüler bu tiplere yalakalik yapiyor iste.

Muzaffer 2 ay önce eklendi.

Çanakkale şehitlerimizin yıldönümünde anzak köpeği sırp acımızı tekrar tazeledi. Rabbim aramızı düzelt yeniden bizleri kurana sünnete yönelt bizleri yeniden ümmet eyle, intikamımızı almayı bizlere nasip eyle. Çanakkalede bu anzak (yeni zelanda) itlerine misafirperverlik haramdır.

ahmet kayalıo 2 ay önce eklendi.

alçak sen Avustralya'nın yerlisimisin?

OSMANLI 2 ay önce eklendi.

Eskiden istila için gittiğimiz ülkelere şimdi köle gibi hizmete gidiyoruz bu çoğu müslümanlar için geçerli , nasıl suriyelileri istemiyorsak dışardada bizi istemiyorlar , böyle katliamları kabul etmek hiçbir müslümana yakışmaz ve sindirmemeli , yalnız ara arada olsa olacaktır , Almanyada Solingen faciası Türk aileleri evlerinde yaktılar , daha yakında dönercilerin katliamı bunlar akla gelenler , bunlardan ders alıp kalkınmalıyız .

Reis sizi bildiği gibi yapsın 2 ay önce eklendi.

Yav fettöşler, bari böyle durumlarda bir kere olsun doğru saf belirleyin. Ahirette en azından burada yanımızdalardı diyebilelim, ey 1 dolarlıklar

Anigzel 2 ay önce eklendi.

Küfür tek millettir

Göç mü 2 ay önce eklendi.

 siz ne ... yeni zelandadasınız avustralyada ne işiniz var pez..nkler asıl göçmen istilacı sizsiniz soyguncular dünyada talan etmedik ada ülke toprak deniz bırakmadınız kafirler