Nurullah 7 ay önce eklendi.

Koca Osmanlı'dan, imparatorluktan ne hale geldik. Nimet böyle birşey işte. Kıymet bilmezsen, hakkını vermezsen Allah(c.c) insanın elinden alıyor. Umutsuz olmamak lazım. Sahip olduğumuz devletimizin, ülkemizin, topraklarımızın, bayrağımızın kadir kıymetini bilelim.

Mustafa Kemal AKARSU 7 ay önce eklendi.

Değerli bilgiler veren okunması gereken bir kitap

Alibey Ocak 7 ay önce eklendi.

Yüz yıllık bir tokatlar silsilesinden sonra son darbeyi de Abdülhamid'e vurarak Osmanlı Devletini yıktılar. Zaten çürümüştü. Her kafadan bir ses çıkıyor, herkes bir şeyler çalma gayretinde. Zavallı cahil halk da "Padişahım çok yaşa" tenasıyla uyutuluyor. Atı alan Üsküdar'dan fırlayıp gidiyor. Kör tuttuğunu... Her yer toz duman. Bu durumda kim dayanabilirdiki.Ortalığın temizlenmesi lazımdı. Dünya savaşı bunu sağladı. Bu biraz Türklere pahalıya patladı ama aklı da başına geldi. Erken öten horozlar temizlendi. Yeni bir devletle. Temizlik tamamlandı. Lakin burası dünya. Pisliği biter mi? Yine ürediler. Hem de din kisvesiyle. Osmanlı da Osmanlı gibi, yeni Türkiye'de müslüman gibi, bazen de Türk gibi. YENİ Türkiye'nin dibini oyuyorlar. Bakalım Yenisi ne kadar dayanacak?..

ahmed 7 ay önce eklendi.

isbat kelimesini kanıt ile,cevab kelimesini yanıt ile değiştiren de elbet yıkılacaktır

ADANASPOR lu Emin 7 ay önce eklendi.

Casus un anlamini cok yonlu bilmek zorundayiz,casus bir seytan gibidir,casus bir munafik gibidir.sizinle namaz kilar kanka gibi dost gorunur taaaa kiiii sizden koparmayi basarana kadar "EMEL"ini , . . .

Ali Haydar 7 ay önce eklendi.

Osmanlının yıkılmasında en büyük nedenlerden biride Osmanlının ecnebi gavurlara güvenmesi ve onlara devlette üst görevlerde yer vermesidir.

TÜRKOĞLU 7 ay önce eklendi.

ŞİMDİ YOKMU REİSİN ETRAFINDA ..GAZTECİ,AYDIN,SANATÇI..DAHA ÇOK..VARDIR ZANNEDERİM.LAWRENS,WENBERY,...BUNLAR BİRDİ,BİN OLDULAR..YILAN ÇOK.YOK GÜVEN KAZANDI,YOK MÜSLÜMAN OLDU BUNLARA ARTIK ALDANMAYALIM.KURTTAN KUZU DOĞMAZ.

Xh46hdi4evhyg 7 ay önce eklendi.

Bir baska kaynakta baska sekilde islenmisti bu konu yanilmiyorsak.Ingilizlerin casusunu ingilizlere karsi kullanmiş,casus bile bundan habersiz.Bilmez ayagina yatarak....Matematikte bir onermenin tersinin tersi onermenin kendisidir.