5. TYT SINAVINA
KALAN SÜRE

:::

RECEP 1 yıl önce eklendi.

Ekrem İmamoğlu ‘Beylikdüzü'nde 37 vaadinden sadece ikisini yaptı.’ Google yazın takip edin. Ey İstanbullu kardeşlerim; bu başkan bir ilçeye vaadleri’nin sadece ikisini ya yapamamış , ya da derdi olmamış. Ya hu kardeşlerim ; ne olur at gözlüklerini atın. İstanbu’u köye çevrilmesine müsaade etmeyelim. Bu adam ne yapmışta %46 oy, bu adam bunu hiç mi hak etmedi.

EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR 1 yıl önce eklendi.

komsar kararsızları nereye aktarmış acaba ? Anketler EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR diyor unutmayın bu sözümü ?

veysel 1 yıl önce eklendi.

sizin bu şiddet,alaycı,kibirli,yukarıdan bakan tavırlarınız karşı tarftan size oy getirmiyor,size oy veren aklıselimleride sizin etrafınızda kenetlendirmiyor.işte yarın öbrgün takke düşecek kel göükecek.

ZAHİR 1 yıl önce eklendi.

Anket doğruyu söylüyor. Hala Ekrem'in kazandığını sana ahmaklar var. PKK ve FEYÖ destekli Ekrem'in kalibresi ne ki

mülk 1 yıl önce eklendi.

trol hesabın trollemesini aldınız bari hepsini alın. beyinsizler.

Leventbay 1 yıl önce eklendi.

Komsar guvenilmez yandaslardan kurulu sirket.

Tanju 1 yıl önce eklendi.

Bir iki puan oynayabilir. Asıl İzmir'e bakmak lazım. İzmir halkı bu sefer AK Parti diyor gibi duruyor. Oylar ya İzmir'e ya da Soyer'e gidecek. Halk bu sefer İzmir diyecek. Soyer'e giderse oylar, Soyer gelir belki de soyar gider. Belki de İzmir'e çok acı koyer gider. Yani acı hatıralar koyer. İşte ne bileyim sokakların durumu şimdi nasıl? Berbat. Lahım akıyor. Hah işte Soyer ne yapacak biraz da o koyer . Sokaklar tam WC oler. Amaaaaannn, siz deee, her şeyi yanlış alıyorsunuz. Kimin ne hali varsa görsün o zaman. Unutmayın, herkes ektiğini biçerrr.

Muktedir Verguzel 1 yıl önce eklendi.

Eminim Öyledir pos yandas medya