Anigzel 3 ay önce eklendi.

İran işi biterse çin den önce sırada biz varız

17-25 hırsızlık haftası 3 ay önce eklendi.

Gaza gelmeyin bu tamamen halama batı cephesinde değişen bir şey yok

nostalji 3 ay önce eklendi.

Sayın Oktay rüya görüyor. demek i saraya yakınlaştıkça rüyalar da uçuk oluyor. Türkiye halkının yarısının gönülden desteklemediği bir Cumhurbaşkanına sahiptir. Üstelik bu başkan kendisini desteklemeyenlere seçim öncesi hain ve terörist demiştir. Şimdi kuşun kanadının biri kırıktır. Ülke tek kanatla nasıl yükselir. elbette yere çakılır. Sayın Oktay rüya görmektedir.

Hakki Ferik 3 ay önce eklendi.

Propagandada nazi almanyasini gectik sonunda. nasil bir hayal dunyasinda yasiyoruz.

hasan 3 ay önce eklendi.

yurrru beee dirilis izlemis yine

Nur 3 ay önce eklendi.

İnanıyoruz Rabbim bizimle! islam türk müslümanlarla osmanlının torunlarıyla dünyaya hakim olacak Allahın planlarına kimse engel olamaz ne chp ne fötö ne pkk ne de kafir batı ve avrupa nede vahabi araplar

Abid 3 ay önce eklendi.

Amerikalılarda hiç akıl yok. Eli müslüman kanıyla yıkanmış İran'ı inine gömmeyi elbet biz de isteriz ama biliriz ki İran'sız bir batı karşıtlığı kuvvet dengelerini Türkiye aleyhine bozar. İran öncesi yapılması gereken, Türkiye'nin Ortadaoğu'da ve Kuzey Afrika'da yolunu kesmekten vageçip önce bir güçlenmesi sağlanmalı. Yani Neo Osmanlı hazmedilmeli. Hatta balkanlar Türkiye'den sorulmalı. Güçlü müttefik Türkiye olmadan güçlü abd olmayacağı zaten anlaşıldı sayılır. Türkiye'yi zayıf kalması pahasına kendi amaçlarına uygun kullanıp sahaya yayılma devirleri eskidendi, artık geçti. Çin neden abd arzularına uygun büyüsün ya da büzülsün? Orada bir Doğu Türkistan ve ayrıca Çin'in değişik bölgelerinde büyükçe bir Türk nüfusu yaşıyorsa ve esaret altındalarsa ve üstelik Çin'in batısı Türk cumhuriyetleriyle kuşatılıksa soydaşlar olarak Türkiye Çin üzerinde daha çok söz hakkına sahiptir.

DAYANARO 3 ay önce eklendi.

IRAN GIDERSE TÜRKIYEDE GIDER BEYLER AMERIKA KENDINI DÜSÜNÜYORSA TÜRKIYE NEDEN DÜSÜNMESIN CIN AMERIKAYI NASIL OLSA GECECEKTIR AMERIKA ISTEDIGI KADAR CIRPINSIN BUNUN ILACI YOK .

Ers 3 ay önce eklendi.

Aç kabadayılar siziii madem öyle s400 ü neden alıyosun dışarıdan sen yap aynısını bekara karı boşamak kolay ejder meyvesi yerken damatla aklınız sıra ABD ye posta koyuyorlar rahip meselesinde olduğu gibi haramilerin saltanatı elbette bitecek halk sizin sidik yarışınız yüzünden perişan akit sende peçete tumayı bırak adam gibi haber yap

Alper 3 ay önce eklendi.

Bir de,yöneticiler,lüx batı ürünlerini kullanmasalar,size inanırdık.fakir,fukaranın vergisiyle,lüx hayat yaşayanlar ,kimse razı değil,yaptıklarınıza,haram diye bir şey var,Allah demekle her şey size mübah sanmayın.