hasan 6 ay önce eklendi.

KK’nın Marksist-Leninst, ateist bir yapılanma olduğunu soyleyip, sonra hristiyanligi yaymak icin ugrasiyorlar diyerek oksimoronun dibine vuruyorsunuz vallahi. Hristiyan olmak sekuler mi yapiyor insanlari. Daha ne konustugunuzu bilmiyorsunuz.

Serkan 6 ay önce eklendi.

Rahip brunson u göndermeye çektik secimded %3Ak Parti'ye gidecek oyu sildi.

uyan tc 6 ay önce eklendi.

o zaman neden saldı akp bunu birde resmi törenle hava alanından uğurladı. tc sömürge bir devlettir.

Niye 6 ay önce eklendi.

Saldiniz o zaman

Celil yağmuroğlu 6 ay önce eklendi.

Biz Türkler bir gerçeği kabul etmemiz gerek Savaşta galip geliriz ama Siyaset masasıda kayıp ederiz bu herkesle malum ..Nedense bu yanlız Siyasilerimide değil aynı zamanda bu hastalık tarihçilerimizde, güvenlik uzmanlarımızda,Araştırmacılarımızda,,Örneğin Şimdi Orta doğuda tarih boyunca bir Kürt sorunu var, Bu Kürt sorunu neden 1886 senesinden sonra ortaya çıktı daha önceden yoktu ,,Kürt isyanları oldu ama o isyanlar Siyasi değildi .Askerlikten ,vergiden,Aşiretler arası uyuşmasızlıktan olurdu , Ama küçük Siyasi isyanlan sonuç vermedi.. Ama ne zaman ki Emperyalistler BARZANİAŞİRETİ,yle temas kurdular O zaman gerçek bir Kürt isyanı başladı ve çok derin bir kök saldı Neden BARZANİ çünkü BARZANİ bir YAHUDİ asılıdır bu OSMANLI Arşivlerinde vardır .. BARZANİ AŞiretini yok edemediğiniz takdirde bu terör bölgede bitmesi mümkün değildir istediğiniz kadar uğraşın..Dünyada biz TÜRKLER Kadar saf bir Millet bulamassınız her şeyi zora Sokmaktan hoşlanan bir Milletiz ..Vesselam..

ihsan 6 ay önce eklendi.

dinsiz pkk yı hristiyanlaştıracaktı bronson asıl kürt halkı sağlam müslümandır kanmaz

Devrim ÖZİSLAM 6 ay önce eklendi.

Türklere yapılan ateist oyun şimdide Kürtlere yapılıyor. İlkönce ateistleştiriyorlar sonra Hristiyanlığa zamin hazırlıyorlar. Çağdaşlık Hristiyan kültürüne yaklaştırmaktan ısındırmaktan başka birşey değildir. Ülkemizde çağdaş geçinenlerin görünüş olarak emperyalist batılılardan hiçbir farkları yok. Yaşam tarzları bile aynı. Türkiyede ateist olanların hepsinin ortak yanı batı yaşam tarzına hayran olmaları ve onlar gibi giyinip ve yaşamlarınında aynı olmasıdır.

hercai 6 ay önce eklendi.

Tipi de bozuk bu amerikan ajani sahtekarin!