Ama 5 ay önce eklendi.

Kesinlikle AKP destekçisi değilim ama haksızlık yapmayın, bu araba Türkiye de üretiliyor ve bir bakanın genelde bindiği üst sınıf lüks arabalardan değil. Böyle bir toplantıya bu tip bir araç ile gelmesi bence güzel. Düşünmeden tepki göstermemek lazım haksızlık kim yaparsa yapsın haksızlıktır.

Corç Ketempere 5 ay önce eklendi.

Daha pahalı makam araçlarının alınması çok iyi bir fikir. Bunun zırhlısı varsa en pahalısı hangisiyse onu almak lazım gelir. Devlet büyükleri harcamalarıyla ülkemizin şanını göstermeliler. Çok takdir ettim. En üst modeli çıkınca hemen o alınsın. Dünya bizi kıskanıyor beyler! Almanlar bizi kıskanıyor.

Vatandaş 5 ay önce eklendi.

Bende sandim basligi ilk okuyunca Türk mali diye. Koca bir boş bir hayal yazik bir bakanin reklami ne diyeyim ihanetmi?

Tamam 5 ay önce eklendi.

Bu haber Bakanı üstü örtülü kötülemek için yapılmış. Bol bol fotoğraf çektirmiş diyor mesela. Adam gezintici demeye getiriyor

Ayhan Çelik 5 ay önce eklendi.

Devlet ricali kendi markamıza binmeli kardeşim. Ne alemde o iş. Hani bırt bırt resimlerini servis ediyordunuz.

Corumlu 5 ay önce eklendi.

Maasallah yerli hibridi bayagi cabuk urettik.

Uh-1 5 ay önce eklendi.

Ankara daki israfın önüne geçilmeli.

İşsiz 5 ay önce eklendi.

İşçi açlık sınırının altında yaşamaya devam etsin, işsizlik rekoru kırılsın, tl-borsa dip yapsın ne önemi var. Onun arabası var güzel mi güzel, şöförü de var özel mi özel...

Can_demirkan53 5 ay önce eklendi.

Su yorumlar okudugumda hep aklima boyle bir gazeteyi hep solcu mualif okurlar okuyorda onlarmi yorum yaziyor. Hep olumsuz hep olumsuz yorumlar.

Bu gidiş nereye? 5 ay önce eklendi.

Tüyü bitmemiş yetimlerin hakkı zayi edilirken, "İtibarda tasarruf olmaz" lafıyla savurganlığa devam edenler, Allah'ın "Yiyin, için, israf etmeyin" ayetini bilmiyorlar mı? En'am Suresi, 141. ayet: Asmalı ve asmasız bahçeleri, hurmaları ve tadları farklı ekinleri, zeytinleri ve narları -birbirine benzer ve benzeşmez -yaratan O'dur. Ürün verdiğinde ürününden yiyin ve hasad günü hakkını verin; israf etmeyin. Çünkü O, israf edenleri sevmez. Araf Suresi, 31. ayet: Ey Ademoğulları, her mescid yanında ziynetlerinizi takının. Yiyin, için ve israf etmeyin. Çünkü O, israf edenleri sevmez. İsra Suresi, 26. ayet: Akrabaya hakkını ver, yoksula ve yolda kalmışa da. İsraf ederek saçıp-savurma. İsra Suresi, 27. ayet: Çünkü saçıp-savuranlar, şeytanın kardeşleri olmuşlardır; şeytan ise Rabbine karşı nankördür. Furkan Suresi, 67. ayet: Onlar, harcadıkları zaman, ne israf ederler, ne kısarlar; (harcamaları,) ikisi arasında orta bir yoldur.

Bilal 5 ay önce eklendi.

Mâşallah yerli ve milli. Japon'da Türk soyundan. Aynı Çin ve Almanlar gibi. Durmak yok, gaz vermeye devam.

Tedbir 5 ay önce eklendi.

Acilen bu araçlardan diğer kamu kurumlarına da alınmalı. Devlet hızlıca tasarruf tedbiri almalı. Konya'da bile büyükşehir ve merkez ilçe belediyelerinin, Ticaret Odasının, İl Emniyetinin lüks makam araçları valinin modeli geride kalmış makam aracından yeni, lüks ve pahalı.. Bu nasıl başıboşluk ve savurganlık?

Selim 5 ay önce eklendi.

Bu araç bir çok İşçi sendikası ve bir takım odaların Audi 6 3 bin motor makam araçlarına kapak olsun. Ankarada 3 bin motorluk bir araca kim niye ihtiyaç duyar.

Biz 5 ay önce eklendi.

S.Aleyküm. neye seviyorsunuz.japon hibrit pahalı araç. Yerli ve %100elektrikli araç nerede.... kobiler zaman yapıyorlar devlet neden desteklemiyor.5 patron kımıldıyor bile.devlet teşvik veriyor ama % 10 bile altın hissesi yok...neden neden neden...S.ALEYKUM...saygilarimla...