Adamlara bak. 3 ay önce eklendi.

Memlekette tahsili olmayan basina sarik takip ben hocayim deyip gezen mesela cüppeli gibi adamlar sacmasapan aciklamalarla milleti uyuturken bu hocalar tek kelime etmezler.Böyle sacma sapan bir konuda yirtik dondan cikar gibi cikarlar.Kaç tane ilahiyat var ülkemde ortada bir ilahiyatci prof yok.Bunlarin birsey söylemeye yüregi yok.Sözlerinin kiymeti yok.Kursalar bir 50 60 kisilik bir heyet millet ögrenecegini bunlardan ögrense.Ama olmaz.

Leventbay 3 ay önce eklendi.

Bitti kardesim bayramlasma bir gun eetesi gun herkes tatile bende dahil . Eeee ne ara yapacaktik zamanlar sartlar degisti .

fetösavar 3 ay önce eklendi.

hocam insanlar yıl boyunca çalışıp kenara biraz para atıyor ki yılda sadece bir kaç gün eğlenebilsin bırakın insanlar nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşasın bu çok talihsiz bir açıklama

ferit 3 ay önce eklendi.

senin konuşman, millet çokda fifi sinde.

Sitem 3 ay önce eklendi.

Bayramlarda haftayı birleştirmesinler hatta uçak otobüs tren bileti satılmasın.. söylenenler gerçekten traji komik.

yorgun 3 ay önce eklendi.

Onlar ayrı hacam biz sılamıza gidiyoruz rahat rahat bayramımızı yapıyoruz çokda güzel oluyor köyde bayram bir başka vesselam

vatandaş rıza 3 ay önce eklendi.

Ah be hocam mimbere cıkıp cemaaete sallayan hocalarımız gibi konuşuyorsunuz. Sizin bu açıklamayı yapacağınız gazete burası değil. Bu gazeteyi okuyanlar zaten herşeyin bilincinde . Bu konuları ünv. kürsünüzde bahsederseniz ve ordaki öğrencilerin uymasını sağlarsanız bundan ala birşey olmaz.