mutmaine 5 ay önce eklendi.

Bosnayı bombalarken kadın çocuk demeden keskin nişancılarla vururken , durup seyredilecekmiydi ? Şerefsiz..bir de utanmadan açıklama yapıyorlar,firavunlaşmışlar...ÜYE OLMAMASININ SEBEBİ HALEN BOSNADA GÖZLERİ OLMASIDIR.

hizipsavar 5 ay önce eklendi.

doğru söze ne hacet. türk ordusu dünyada sayılı harekat kabiliyeti olan bir ordu oldu. silahlarda tam bağımsızlık da var artık. f-35 de prüz çıkarsa natodan ayrılalım.

m:a 5 ay önce eklendi.

Allah Allah

Jurnal 5 ay önce eklendi.

Çok doğru bir karar.Nato güvenirliğini yitirerek miadını doldurmuştur.ABD nin güdümünde bir kurumdur.Komünizme karşı kurulmuştur.SSCB dağıldıktan sonra, düşmanı iSLÂM ve ÜLKELERİ olmuştur. yani tehlikenin rengi kırmızı dan YEŞİLE..

asiyfas 5 ay önce eklendi.

NATO demek amerikaya yeni kurban demek yani amerikadan yeni silah alan ülke demektir amerikanin silah pazari demektir amerikaya bagimli olmak demektir BRAVO SIRBISTANA SIRBISTANDAN ÖRNEK ALIN AMERIKANIN ESIRLERI NATODA BULUSURLAR:

harun 5 ay önce eklendi.

adamlar natoya düsman, natonun sirbistan bosna savasinda, sirplarin ellerine okadar su döküverdikleri halde. neler yapmadilar, gözlerinin önlerinde müslümanlari katletmelerine izin verdiler, yetmedi, müslümanlari oyuna getirdi o zamanki hollanda generali olacak nato görevlisi serefsiz, bosnalilardan silahlari ateskes yalaniyla kandirip ellerinden aldilar, ardindanda sirplara teslim ettiler.... Allah bunu yapanlarin cezasini bu dünyadada , ahirette en azabini tattirsin, edebi olarak. amin

dumanlı 5 ay önce eklendi.

adamlar kendilerine saldırının natodan gelebilecğini biliyorlar

Kayi Boyu 5 ay önce eklendi.

Sirb gavuru bile anlamis NATOdan hayir gelmeyecegine.

Ahmet 5 ay önce eklendi.

Sırplar bunu gerçekten yapabilirse,saygı duyarım çok iyi bir karar almışlar,benimde gòrùşùm şu şekilde inşallah NATO diye bir oluşum olmasın !!!