Salih Adem Haklı 4 ay önce eklendi.

Abdullah, vakti zamanında fransiz ingiliz itleri osmanlıdan kopardıkları coğrafyanın başına bugün Lazkiye ve Tartus ta oturan müslümanmış gibi görünüp aslında hiçbir zaman müslüman olmayan azınlık münafıkları getirdi, Esed iti de bu soydan geliyor. Bütün Suriyeyi yönetecek son grup bunlardır. Şimdi ata diyarımız olan bu coğrafya, rusların bombardımanı sayesinde müslüman kardeşlerimizi katleden bu soysuzların eline tekrardan geçiyor, senin gibi bilgisizler ise olaya sadece suriyenin iç siyasetiymiş gibi yaklaşıyor. Korkmuyoruz, lakin senden de görüldüğü üzere ya uyuyoruz ya da kandırılıyoruz, sorun burada. Çok büyük bir imtihan ile imtihan oluyoruz, ya mazlum kardeşlerimize sahip çıkıp yardım edeceğiz ya da aynı akibete biz de uğrayacağız.

Kurt 4 ay önce eklendi.

Ben geçen secimde insanoğluna oy veren kurt vatandaşıyım o zaman terörist sahildim.simdi ak partiye oy istiyorlar kürtlerden şimdi ak partiye oy verince vatansever mi olur olacağım.. büyüle şerefsiz bir ayrım olur mu ? Kim böyle düşünüyorsa boynuzlu bir serefsizdir bu ülke benim vatanım..oyunuda istediğime veririm...

Abdullah 4 ay önce eklendi.

Kendi toprağını geri alması neden korkutan gelişme olsun? Suriye toprağını Suriyeliler geri alıyor, korkacak birşey yok.

Rabia Zafer 4 ay önce eklendi.

Rusya Ve İran, Anlaşmaya Uymaları İçin Uyarılmalıdır. ÖSO, Sınıra Gönderilebir.