Ax111 4 ay önce eklendi.

S400 ler kesinlikle alınmalı. ABD oyun içinde oyun kuruyor. Bizi Rusya ile yakınlaşmaktan uzak tutup hepten yalnızlaştırarak üzerimize çullanacak.ABD, Rusya ve Türkiye'nin karşılıklı güvenlerini yıkmak için çalışıyor. Asıl amaç bu. Çünkü Rusya, Çin, Türkiye ve İran blokuna karşı ABD hiç şekilde başarı gösteremez. Ortadoğu denkleminde kurucu üye bile olamaz.

hizipsavar 4 ay önce eklendi.

onların yaptığı gibi yapın evet olabilir deyin hatta 2021 de alırız deyin. temmuz değil haziranda getirin. kıssasa kıssas.

Rabia Zafer 4 ay önce eklendi.

Tūrkiye Kesinlikle Böyle Kararlı Olmalıdır. Zamanı Gelince S-400 leri Önceden Planladığı Yerlere Konuşlandırılmalıdır. Asla Taviz Vermemelidir.

Anigzel 4 ay önce eklendi.

Batı S 400 manyağı oldu çünkü S 400 ler gelirse türkleri vurmak çok zor olacak ve türkleri durduramayacaklar

Mehmet Tanriverdi 4 ay önce eklendi.

Var bir seyler.

METİN 4 ay önce eklendi.

O S-400 kesinlikle gelmeyecek boşuna bir yerlerlerinizi yırtmayın lazım olur. AKP siz zavallı yobazları gaza getiriyor. O S-400 leri size monte edecek hiç kafanızı yormayın

Ebu ali 4 ay önce eklendi.

Zaten ne olacaksa bu yil olacak buyuk seytan ortadoğu daki planlarıni bu yıl baslatacak eger ertekenirse ve savas cikarsa bunun hesabini kim verecek

mahoaga 4 ay önce eklendi.

2020'ye kadar(hatta bu yaz-sonbahar) ABD'nin Türkiye semalarını da içeren(belki bölgesel bir savaş) bir planı var sank!!!!i... 'S400'ler kırmızı çizgimiz' denip-bir an önce yerine konulmalı derim.

nadim hatipoğulları 4 ay önce eklendi.

bu gün oynanana tüm oyunların altında abd yi bile kullanan bir ingiliz oyunu var ingilizler kadar kalleş bir millet daha yoktur dünya yüzünde tarihi okuyun görürsünüz münafıklıkta bir numaradırlar.

Selim 4 ay önce eklendi.

Suriyeye rahat poerasyon yapabilmemiz için S-400 gerekiyor anladığım kadarı ile. Aslında vaziyet buyken Avrupanın bunu desteklemesi lazım daha fazla mülteci istemiyorlarsa tabi.

Suat 4 ay önce eklendi.

S 400 gelmiyecek yine buraya yazarim avrupadan selamlar

Hasan 4 ay önce eklendi.

Acilen alıp kurmamız bile lazım ...ABD iran derken bize saldırabilir..sonuçta ikisi de savaşır gibi gözüksede kankalar

EKOLL 4 ay önce eklendi.

Eğer bu haber doğru ise Amerika önümüzdeki 6 - 7 ay içerisinde bir operasyon çekecek demektir. Aman oyuna gelmeyelim. Amerikan gavuru Suriye de verdiği sözlerin hiç birini tutmadığı gibi 33 bin tır silah yığdı. S 400 'leri ertelemeyi bırakın mümkünse yarın gelsin. Amerikan gavurunun sinsi planları var anlaşılan.

murathoca 4 ay önce eklendi.

yahu şu S 400 ler bir kurulsa da biran önce bu tartışmalar sona erse bu hazımsızlık bu ne korku demek oluyor ki TÜRKİYE birilerine korku salıyor

Kulahmet 4 ay önce eklendi.

Ha da yazın bir kenara ne temmuz da ne Eylül de daha ne taviz verilirse belki sonra

5464 4 ay önce eklendi.

Akp ye hiç oy vermedim ama S400 e tam destek mutlaka olması gerekiyor

xyz 4 ay önce eklendi.

METİN'e .. Gaza geldiğimiz de yok. Gelmezse tüm vatan hainleri gibi sen de bir yerlerine kına yakarsın artık..