İbrahim alkılıç 4 ay önce eklendi.

İsteklerim kabul edilirse istifa etmem, aksi taktirde istifa ederim. Neymiş, "of tı rekort" muş. Hadi ordan, git işine!

Selim 4 ay önce eklendi.

AKP içinde reise tesr düşen defolup gidebilir.

ismail 4 ay önce eklendi.

Bu dünyada hic kimse sahtekarlarla uzun zaman ayni masada oturmak istemiyor tabiiki

İşsiz 4 ay önce eklendi.

Farklı düşünene hiç tahammülünüz

kuntakinte 4 ay önce eklendi.

DE GET OLA MAKAM İŞGAL ETME SEN OLSAN NE OLUR OLMASAN NE OLUR YA DAVUTUN OĞLU YADA GÜL GİBİ ABUDULLAH ÇAĞIRMIŞTIR BU TÜR DÖKÜNTÜLERDE DÖKÜLMELER OLACAK BENCE ADAM GİBİ İSTİFA ETTİM DE GET NE DEMEK DİLEKÇE BIRAK BENİ İSTEDİĞİN GİBİ KULLAN İSTER İSTİFA ETTİR BİLMEM NE GİBİ ŞEYLER İLE BAŞKANI OYALAMA ADAM OLUN ADAM YÜREK OLUN YÜREK YİĞİT OLUN YİĞİT BUNU YA ÖĞRENECEKSİNİZ YA ÖGRENECEKSİNİZ O KADAR AT BUNU BAŞKAN YORULMUŞ METAL BU DİLEKÇESİNDEN VE GAZETECİYE VERDİKLERİNDEN SONRADA KIVIRMASINDAN BELLİ ŞAŞKIN ÖRDEK GÖLE TERS DALARMIŞ YORGUNLUKTAN ŞAŞKIN DOLAŞIYOR FAİDESİ OLMAZ ARTIK KÖSTEK OLUR AYIKLANMALI BAŞKANIM BENİM YAPARSIN GEREĞİNİ O KADAR

hsn 4 ay önce eklendi.

o fitneciler doğru yazmazlar ama inşallah şu aşamada bu fitne kuyusuna irin olacak bir işe girişmezsiniz çünkü partinin cumhurbaşkanı başbakan bakan yaptığı bir takım kendini bilmez kibir ustası bu bu kuyunun müdavimi olmuş durumda

Vali 4 ay önce eklendi.

Böyle milletvekillerine kicik oluyorum neden mi? İmamoglunu destek için pkk lisi, dhkp lisi, abd, ab ulkeleri, İsrail'i bir olmuşlar, partisinin bu durumda bu zat partisine karşı tweeter dan yazılar yazıyor. Buda kafa mı? İnsana sormazlari sen kime çalışıyorsun? Böyle insanları niye milletvekili yaparlar anlamış değilim..

EKOLL 4 ay önce eklendi.

Bu konuşmalardan anladığım bir yerleri oynuyor.

Mutlu Turan 4 ay önce eklendi.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

nusret hoca 4 ay önce eklendi.

Onun istifa edip etmeyeceğini tabi ki herkesin kendisi bilir ancak AK parti döneminde Partiden/gücünden nemalanmak için yığınlarca münafık tipli insanlar oluştu. Kimim ne olduğu belli değil.

Postacı 4 ay önce eklendi.

Sakın ha Sayın Yeneroğlu, kamplaşma-kutuplaşma gibi chp.nin köpürttüğü dolduruşlara bakmayın bile. Zaten AKPARTİ içinden vaktiyle kaymağını yiyip şimdi de nankörlük (hainlik mi desek) yapanlar, parti kurup Akparti'yi içinden çökerteceklermiş.Çok beklerler. Namuslu bir AKPARTİ'li bu tür ayak oyunlarına gelmez.Onlar Yüzde1 oy bile alamazlar.Rahat olunuz.