dumanlı 4 ay önce eklendi.

savcıların delilden ziyade yorumlarıyla iddianame düzenlediği bir ülkede hukuk yoktur.bu hukuk suzluğa alkış tutanların rektörün niyet okumasına, hukuksuzluğuna diyecek sözleri yoktur. inandırıcı olmazlar.

Orhangazi 4 ay önce eklendi.

"hem savcılık makamından ‘takipsizlik verilerek’ hem de YÖK tarafından incelenerek aklanan" birinin eşi FETÖcü olacak değil ya? eşinin taciz edilmesine neden izin veriliyor? eşi hakkındaki soruşturma da bir an önce geri çekilmeli.

... 4 ay önce eklendi.

Bu yeni, rektörü kim atamış acaba?!

vatandas 4 ay önce eklendi.

28 Şubat resmen hortlamıştır, hayırlı uğurlu olsun!?

nasıl rektör atandı bu adam 4 ay önce eklendi.

iftira etmek bazen alışkanlık haline geliyor demekki. yeni rektörün bir vukuatını anlatıyım. komşusu olan ve sorun yaşadığı bir komşusunu milli eğitime öğrencisini cinsel yönden istismar ediyor diye isimsiz mektupla şikayet ediyor. mektubu kendisinin gönderdiği ve iddialarının iftira olduğu ortaya çıkınca 3 yıl 8 ay hapis cezası alıyor. öğretmenden özür dileyerek, araya aracılar koydurarak davayı geri çektiriyor. hapis yatmaktan kurtuluyor. inanmayan yerel gazetelere baksın. bu tıynette biri nasıl rektör atandı anlayan beri gelsin.

Ahmet Öztürk 4 ay önce eklendi.

AKPARTİ iktidarında birileri Müslümanlara 28 Şubat'ı yaşatmaya kalkıyor! Bu rektör derhal görevden alınmalı!

uyan tc 4 ay önce eklendi.

uyu akp uyu. ihale peşinde kuyu. ihalelerle uğraşın siz akp.

Nurullah Eker 4 ay önce eklendi.

reis atadığı gibi gerekirse almasını da bilir. masumlara fetöcü iftirası atmak kimin haddine!

Aytaç 4 ay önce eklendi.

Eski Rektör Cavit Bircan'a FETÖ ile mücadelesinin bedelini ödetmeye çalışanlar var. Devletimiz görevini hassasiyetle yapan memurunu taltif etmesi gerekirken, yalnız bırakıyor. Cavit Bircan hakkındaki usulsüz görevden uzaklaştırma kararı geri alındı ama eşi Av. Hatice Bircan hakkındaki soruşturma sürüyor. Bunun mantığı nedir? Cavit Bey aklandıysa, FETÖ ile ilişkili olmadığına devletimiz kani ise neden eşine adeta mobbing yapar gibi FETÖ soruşturması açılıyor? Buna bir dur diyecek yok mu?

Ben de akademisyenim 4 ay önce eklendi.

Cavit Hoca müstesna bir rektördü. Bu kadar başarılı işler yapmış, öğrencinin gönlünü kazanmış bir rektör neden tekrar atanmadı hiç anlayamadım. Hani derler ya hiçbir başarı cezasız kalmaz. O hesap, birileri hocaya bedel ödetiyor aklınca. Devletimiz merdi namerdin insafına terk etmemeli. YÖK bu mobing girişimi için hesap sormalı.

EKOLL 4 ay önce eklendi.

merak ettim usulsüzlük yapan rektör hakkında bir soruşturma açılmayacakmı