Ebu ali 5 ay önce eklendi.

Adalarda feto darbesini yöneten namussuz bu degilmiydi demekki eko nunda arkasinda bu var.demektirki eko da fetonun has adamlarindandir.buyuk şeytan kimin için konusursa o onun ajanidir guido da oldugu gibi

nadim hatipoğulları 5 ay önce eklendi.

barkey kimdir diye sormuşsunuz berkey şeddeli kafir MÜSLÜMAN TÜRK DÜŞMANI BİR MÜNAFIKTIR. KAFİRDİR imamoğlu ile ne görmüşlüğün varki bu kadar övgü düzmüşsün yazıklar osun uyanık ol MÜSLÜMAN TÜRK OYUNA GELME .

mahoaga 5 ay önce eklendi.

"Düşman okunu takip ediniz, o sizi hak ehline götürür." İmam-ı Şafii(r.a.)

mustafa 5 ay önce eklendi.

ADAMIN DEDİĞİ GİBİ BATILI KURUMLAR. KİM BUNLAR TMMOB, DİSK, KESK BÜTÜR OLUŞUMLARI BU ÜLKEDEN DERHAL SÖKÜP ATMALIYIZ. AYRICA ALÇAK NAMUSSUZ ZANNEDİYORKİ OLAY ÇIKACAK GELİP BİZİ İŞGAL EDECEKLER O İŞ ÖYLE OLMAZ BU SEFER 15 TEMMUZDA YARIM KALAN İŞİ TAMAMLARIZ TÜM KEMALİSTLERİ SOLCULARI AYHUDİLERİ HRİSTİYANLARI PKK LI VE DHKP-C LİLERİ SATADLARA DOLDURUR MAÇ MEŞALESİ GİBİ YAKARIZ BÜTÜN DÜNYADA İZLER.

dumanlı 5 ay önce eklendi.

destek değil durum tesbiti yapılmış. etik olmayan bir şekilde algı oluşturmaya çalışıyorsunuz.

Hasan Çetin 5 ay önce eklendi.

Ey! İstanbul,Ekrem İmamoğluna oy verdiğin zaman ABD ye oy vermiş oluyorsun.ABD de bizi Arab ülkeleri gibi kendine hizmetçi yapacak.Biz Allah (cc) önünde eğiliriz.bunun dışında hiç bir güç kendine boyun eğdiremez.Bu düşünceyle oyunu kullanki zafer kazanılsın ve bütün Türkiyenin yüzü gülsün inşaallah (cc).Selam ve dua ile.

mehmet 5 ay önce eklendi.

bir yahudi piçidir

ümit 5 ay önce eklendi.

Cesaretiniz varsa gelin kansa kan faşist kan emiciler ABD nin ağızından köpükler saçan kuduz köpekleri

Nur 5 ay önce eklendi.

Vay vay ne menem adammış bu ekrem 18 günde tc nin bütün sorunlarına el atmış ama daha evvel belediye başkanlığı yaptığı yerde beton ünvanı aldığı büyük şehir belediyesinde çaldırdığı banklar gibi her hangi bir chp li klasik başkandan bir farkı olmayan adama cilaya bakın ardında arkasında olan pislik akbabalara bakın bunlar kimya niye bu kadar işimize karışır israilin amarikanın yani yahudi köpeklerinin yaptığı ayak oyunlarını ne zaman görecek bu chpli seçmenler uyanın ya burada uyanmazsanız ahirette nerede uyanacağınız belli ülkeyi ataşe atmanın bedeli ağır olur

Zenci Musa 5 ay önce eklendi.

Bu herife s....... git, kendi işine bak, demek lazım. Yani kendi dillerinde f....k yourself and go..! Scum..!

ORHAN İNAN 5 ay önce eklendi.

DIŞARIDAN AĞZINI TÜRKİYEYE ÇEVİREREK HAVLAYANLARIN SAYISI BİR HAYLİ ARTTI.EMPERYALİZME KARŞI OLDUĞUNU İDDİ EDEN SOLCU,DEVRİMBAZ KARDEŞLER HAYDİ BUYRUN. ABD YE VE YANDAŞLARINA İYİ BİR DERS VERME ZAMANI HALA GELMEDİ Mİ?BENCE GELDİ DE GEÇİYOR BİLE.DENİZ GEZMİŞLERİN KEMİKLERİNİ SIZLATMAYIN ARTIK.HAA,SİZ OLMASANIZ DA BU MEMLEKETİN VATANSEVER EVLATLARI OLARAK ,YAKILACAK HER ATEŞİ SİNEMİZDE SÖNDÜRMESİNİ İYİ BİLİRİZ.BENİM ENDİŞEM NAMUSUNUZ GİDİYOR,BİR NEBZE DE OLSA SAHİP ÇIKIN

nadim hatipoğulları 5 ay önce eklendi.

DESBOT KİM ÜLKESİNİ VE DÜNYAYI KOCA BİR İSTİKRARSIZLIĞA GÖTÜREN KİM BAKIN BUNU HEMEN HEMEN TÜM DÜNYA DEVLETLERİ KABUL EDİYOR DESBOT ABD VE ONUN BAŞKANI DEĞİLMİ SİZLER DÜNYADA ABD YE BOYUN EĞMEYEN VE ÜLKESİNİN ÇIKARLARINI SİZLERİN ÇIKARLARINDAN ÖNDE TUTAN İNSANLIK VE ÜLKESİ İÇİN ÇALIŞAN DÜNYADA MAZLUMLARIN VE İNSANLIĞIN YANINDA YER ALAN MÜSLÜMAN TÜRK LİDER REİSDEN RAHATSIZSINIZ NEDENİNİ EĞER AÇIKLARSANIZ ZATEN BİTERSİNİZ OLMAYAN SUÇLAMALARLA GELECEKSENİZ BUYURUN GELİN BU MİLLET BUNU SİZE YEDİRMEZ BU BÖYLE BİLİNE.IRAKTA CAZAYİRDE SURİYEDE MISIRDA TUNUSDA LÜBNANDA FİLİSTİNDE SUUDDA VE ÇOĞU MÜSLÜMAN ÜLKELERDE BUNU DENDİNİZ YAPTINIZ İYİ DÜŞÜNÜN BURASI MÜSLÜMAN TÜRKİYE BİR DEĞİL BİN DÜŞÜNMENİZ LAZIM.

.... 5 ay önce eklendi.

Gel gevur gel hele

kayı boyu 5 ay önce eklendi.

al onu yanından ayırma. ara sıra seversin.

... 5 ay önce eklendi.

Bir tane solcu bırakmayız. Sokak hareketi nasıl oluyormuş gösteririz.Bu arada başka şeyleri de hallederiz. O zaman da ordudaki kriptolar açığa çıkmak zorunda kalırlar onları da hallederiz. Oooohhhh tertemiz. Şehit verilir 15 Temmuzdaki gibi belki ama Yepyeni bir TÜRKİYE de doğar. Olur biter.

salih 5 ay önce eklendi.

Amerika derin devleti sandığa elini sokcak bizim için oy mu atacak? akıl ne büyük nimet!!

Dost 5 ay önce eklendi.

İçimizdeki hainler onlardan daha ilerideler, işbirlikçiler, Guadio yu özendiler, bunlar hepsi Türkiye düşmanları..

Çüşşşş 5 ay önce eklendi.

Sana ne ulan gerzek ibine sana ne şehir bixim devlet bizim yavşak sana ne git köprü altına egono tatmin edecek birisi çıkar seni gidi siyasi fahişe

hayri 5 ay önce eklendi.

Haberi okudum.Yapılan yorumların haber ile ilgisi yok.Ayaklanma çağrısıda göremedim.Hangi cümlede ayaklanma çağrısı var.Yardımcı olurmusunuz.Bende göreyim.

earphone 5 ay önce eklendi.

.. ordan ,bende amerikan baharı olacak diyorum size yiyormusunuz, bu büyük şeytan bölünecek arkadaş ...bitti.

sukru 5 ay önce eklendi.

Düşman seni övüyor,parlatıyor ve destekliyorsa sende bir puştluk var der büyüklerimiz.

Necmettin 5 ay önce eklendi.

O ayakları kırar bir yerlerine skr... lar

Ahmed 5 ay önce eklendi.

ulan kahpe abd papazınızı kırk yıl boyunca imam diye bu millete kakaladığınız yetmedi şimdide papazın oğlunu imamoğlu diye yutturmaya çalışıyorsunuz. yermiyiz lan artık.

Melike 5 ay önce eklendi.

Senaryo şöyle işleyecek ABD=İsrail CHP eliyle kürt bölgesi olacak sonra İsrail orayı alıp kendine katacak Büyük İsrail için tabiki öncelikle CHP desteklenecek :)))) Türkiyeyi kuran parti Kürdistanıda elbet kurar :)))) Sonrada onu İsrail ham diye yer :))))

EKOLL 5 ay önce eklendi.

Erdoğan yörüngelerinden çıkıp talimatlarına uymayınca despot ilan ediyorlar. Despot arıyorlarsa kendilerine baksınlar. Müslüman dünyasını kan gölüne çevirdiler.