Zenci Musa 4 ay önce eklendi.

Sen zaten belanı, bulmuşsun.. Senin akıl yürütmene göre.. ABD ülkene ne güzel deMOKrasi getirdi. Bunun için 2 milyon kişi katledildi. Ne güzel. Hala sürünüp duruyorsunuz ne güzel. Zil takıp oyna..! Aptal, geri zekalı, hödük, herif.

mehmet 4 ay önce eklendi.

tam yahudi zihniyetli. bir müslüman böyle olamaz. din kardeşimden bananesi diyebilir mi

Abdrhman 4 ay önce eklendi.

Bu herif kendi nefsini düşünüyor müslüman değil bu şerefsiz

anadolu kartalı 4 ay önce eklendi.

vicdanı olmayanın imanıda yoktur arabın eşed melunu-tıpkıkuranın dediği gibi sağır dilsiz kalpsiz putlara benziyorsunuz. şerefsizler

misafir 4 ay önce eklendi.

Böyleleri müslüman ülkelerde yönetici oluyor .....yorum yok vah vah vah eyvahhhhh.

tuğrul 4 ay önce eklendi.

Köpek siyonist iti, it oğlu it satılmış pezevenk, kimin düdüğünü çalarsın sen de?

mustafa 4 ay önce eklendi.

YAHU ADAM KRİPTO YAHUDİ TABİKİ İSRAİLİ SAVUNACAK. BUNU NEDEN ŞAŞIRIYORSUNUZ ANLAMIYORUM. HA TÜRKİYEDEKİ CHP HA BU ŞEREFSİZ. BİR FARKLARI VARMI. KÜFÜR TEKMİLLETTİR.

mehmet 4 ay önce eklendi.

siyonist ağzıyla konuşuyor de.yus yahudi 

Takipçi 4 ay önce eklendi.

Bu adamı tanıtayım : 2003 ten buyana milletvrkili olarak Iraq perlementosunda çalışıyor ayni zamanda bir parti başkanı . Iraklılar genel olarak İsraile gitmezler bu bir kırmızı hattır, ama bu adam bir kaç yıl önce İsraile gizlice gitti , iş aşikar olunca İslami direnişçiler iki oğlunu ayni anda Bağdatta öldürdüler . Bu adam pisliken başka bir şey değil.

Bükücü 4 ay önce eklendi.

Anlaşılan siyonist katil kafir sanada yağlı bir kemik atmış Kudüs bize peygamberlerin emanetidir sen satsanda bu böyledir davar oğlu davar

Çerkes 4 ay önce eklendi.

Amerikalilar Irak a girirken , kadįnlarıniza tecavüz ederkande bunu onlara dedinmi ??? Dahada sizleri ìşkal altinda tutarken ?? , ingilizlere de dedinmi 8 devlet üst düzey bakaniniz ingiliz pasaportu taşirken , halķın türkiye sınırına dayandığında dedinmi almayin bu bizim sorunumuz diye ???

hsn 4 ay önce eklendi.

Saddam aptalını devirip abd terör devletini ortadoğuya davet eden satılmış münafık kafa