Ali KOÇ 4 ay önce eklendi.

yahu bir ... olup gidin....

Selim 4 ay önce eklendi.

CHP ve HDP terör bağlantıları yüzünden kapatılmalıdır. İkisi de bu ülkeye zulüm.

Davut 4 ay önce eklendi.

Bırakın şimdi CHP "teröristlerin hamisi"ni, CHP teröristin kendisi.

soner 4 ay önce eklendi.

kendi tezlerini meşruymuş gibi göstermek için ayak oyunları yapıyorlar, dertleri meclisi itibarsızlaştırıp çalıştırmamak, böylece diktatör kavramını pekiştirmeyi hedefliyorlar, AKP bu konuda çok hassas ve dikkatli olmalı...

hizipsavar 4 ay önce eklendi.

bu chp nin teröre yataklıktan kapatılması lazım nerde o her şeye kapatma açan anayasa mahkemesi neden bunlara göz yumuyor. kanun her şeyden üstündür adam seçmez. sonucu ne olursa olsun adalet işini yapar.

ahmet 4 ay önce eklendi.

terörü besleyen vandalları kahraman yapan sizin çöp zihniyetiniz

dumanlı 4 ay önce eklendi.

teröre yataklığı yanlış dış politika ile pyd yi büyüten beceriksiz politikacılarda arayın. o yanlış politikalarla pyd nin tankları,zırhlı araçları,uçaksavar bataryaları 60.000 kişilik ordusu oldu.iki yıldır yakında menbice operasyon yapacağız. ölme eşşeğim yaz gelsin yonca bitsin. bu yalanları söylüyenlerin peşinden gitmekten bıkmadınızmı.

x y 4 ay önce eklendi.

Teröriste kim destek veriyor kolluyor savunuyorsa milletvekili de olsa dokunulmazlığı acilen kaldırılıp teröre destekten yargılanmalı ve terör suçlarına ağır cezalar getirilmeli. Bu ülke sürekli bunlarla mı uğraşacak. Sürekli ülkeyi germeye ne hakkınız var. Tüm terör uzantıları destekçileri meclisten acilen temizlenmeli bu hususta katı olunmalı ve gevşeklik gösterilmemeli. Dağı temizler meclisi temizlemezsen terör bu ülkede bitmez. Yakalanan teröristin hakkında açılmış 13 dava bulunuyormuş terörist dışarda geziyor meclise girmeye çalışıyor. Bu nasıl iş.? Bu ülke saldım çayıra matığıyla mı yönetiliyor.?

hayret 4 ay önce eklendi.

Şu mübarek günlerde böyle iftiralarla milleti birbirine düşman ediyorsunuz ya.... Allah sizi bildiği gibi yapsın.... Bir Allahın kulu da sormaz madem teröristler neden bizim arka bahçemiz olan YSK bunlara seçime katılma hakkı tanımış, neden haklarında soruşturma kovuşturma yok diye.

... 4 ay önce eklendi.

CHP'ni kendisi ne?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?

ihsan 4 ay önce eklendi.

chp terörist parti fetö cü pkk lı değilmi ulusal tehlike chp emniyet sabvcılar mit dikkat mani olun

Rabia Zafer 4 ay önce eklendi.

CHPKK, Tam Bir Terör Ve Fetö Partisi Oldu Kapatılmalıdır.

arif 4 ay önce eklendi.

Hala parti olarak kendi bacağınıza sıkmaktan vazgeçmiyorsunuz. Ak partili olmayan her topluluğa terör örgütü, herkese terörist demeye devam ettikçe size olan destek her gün daha da azalacak. Millet, halk şişti artık. Bıktı bu tutumdan, dün dost dediğinize bugün düşman demenizden öylesine gına geldi ki, yarın da yok o aslında "Sayın Öcalan" veya yok o aslında "Hoca Efendi" demeyeceğinizin garantisi yok. Halk yıldı artık bu yanar dönerlikten.

Hakikat: CHP’den Kurtulmak için... 4 ay önce eklendi.

Reis’in bir hamlesine bakar bu terörist-sevici partiyi tarihin çöplüğüne atmak için lakin o da vaatte bulunup sonra unutuyor işte. Halbuki her seçim öncesi meydan meydan gezip “tek parti döneminde millete şöyle eziyet oldu, böyle zulmedildi” diye bağırıp duruyor. (Her seçimde kolay kolay oy toplamak için CHP hayatta kalsın istiyor heralde.) Madem CHP böyle kalleş bir yapı, açarsın Ayasofya’yı ne CHP kalır ne İsrail. Ama yok içerideki cihad düşmanı müslüman(!) kardeşlerimizi de ikna etmek lazım; ne diyorlar “Ayasofya açılırsa dolar fırlar, Yunanistan’la savaşırız.” filan falan. Ulan bunları Ayasofya’yı açmıyoruz diye yapmayacaklar mı sanıyorsunuz siz ahmaklar. Gavurun suyuna gidildiği nerede görülmüş. Ah Reis ah!

orak çekiç 4 ay önce eklendi.

terör örgütleri siyonist ve haçlıların türkiye içindeki askerlerleridir, bunların siyasi partileride vardır.

kml 4 ay önce eklendi.

Türkiye'deki bütün kötülüklerin anasıdır bunlar kurulalı beri..