Maksut 2 ay önce eklendi.

Hırsızlar işadamı mutahit kılığına girmiş olamaz sacmalamayin

Şeriat Özlemcisi 2 ay önce eklendi.

Bunlar boş konuşma. Kafirden devşirme kanunları getirirsen olacağı bu. Ne zaman aslımıza döneceğiz? Bu memleket ancak ve ancak İslamla yani şeriatla düzelir. Yüz yıldır görüyoruz eziklik psikolojisi yüzünden adam olamıyoruz. Osmanlı dedemin zamanında kafir dedemizin elini nasıl öpecek!!! Atının üzengisini öpmek için sıraya girerdi. Biz hala safsata masallarla uyutuluyoruz. Rabbim bizi aslımıza dönmeyi nasip eyle. AMİN

Jurnal 2 ay önce eklendi.

Hırsızla karşılaştığnızda"elle yukarı donunuz aşağı"diyor galiba...

ALPEREN 2 ay önce eklendi.

ben professör gibi düşünmüyorum.. bu görüş hırsızlığı artırır... bence herşeyin bir bedeli vardır... proffesör milleti salak zannediyor. bence kanunları eleştirmesi daha uygun olurdu çünkü yasalar mal sahibini değil hırsızları koruyor.

Oğuzhan 2 ay önce eklendi.

devlet bunları dolduracak yer bulamıyor tek çare Allah ın adaletine dönmek

Doğrular Acıdır 2 ay önce eklendi.

Hırsıza ceza olmaz, önemli şahsiyettir. Boşanmış koca nafakasıyla sevgili hayatı yaşayan kadın mağdurdur, ömür boyu nafaka almalıdır(söyleyen tuzu kuru olan). İslami kurallar ve geleneklerimiz önemli değildir AB kriterli kanunlar getirilmeye devam edilmelidir. AB den vize almak için 2. çözüm süreci bile normal karşılanmalıdır. Ver mehteri !!! iyi gidiyoruz.

Nazım Zengin 2 ay önce eklendi.

Tabii tabi.. Hırsızların işini güçleştirmemeliyiz. onlara istediklerini vermeliyiz ki babasının malı gibi lazım oldukça gelip gelip götürsün. Mağduru koruyamayan devlet, hırsızı koruyor nasıl olsa! Keşke gebertilen bir hırısıza verilecek cezadan yırtmak için bir yol gösterseydi ya profesör efendi! Bu nasıl bir arızalı zihniyet kardeşim; hırsıza bir de çıkışı gösterecekmişiz! Yazıklar olsun!

İşsiz 2 ay önce eklendi.

Nasılsa tecavüz kesinleşmiş bari zevkini çıkartın demeye getiriyor herhal? Gerçi haksız da sayılmaz, hırsızlıktan yakalansa dahi savcı tutuksuz yargılanmak üzere bırakacak ama senin müdahalenle doktordan rapor alırsa basit yaralamadan dahi en azından birkaç bin lira ceza ödemek zorunda kalacaksın. Yani hırsızla karşılaştığında canım çekti derse itiraz etme diyorlar.

Osman TÜRKOĞLU 2 ay önce eklendi.

Anlama zorluğu olan arkadaşlar, adam "canınız değerliyse diyor", yoksa istediğini yap, tavsiye bu sizi zorlayan yok...