Burdurlu 2 ay önce eklendi.

Ülke içinde ahaber falan varken dış düşmana ihtiyaç yok, onlar yeterince zarar veriyor zaten

hakan 2 ay önce eklendi.

burdurlu ahaber ne yaptı onu da söyle. gerçekleri belgeleriyle söylemesi mi zoruna gidiyor. hangi haberi yalan onu söyle. fox halktv gibi kanallar kadar zararlı başka kanal yok türkiyede

Mistir 2 ay önce eklendi.

Aynı başın aynı ülkeler akp yi yere göğe dolduramadığı dönemdede halkın beyninizi yıkıyordu. Ülkeyi bu günkü durumlara düşsün diyemi akp yere göğe sigdiramiyordu

ayşe gül 2 ay önce eklendi.

biz ne yapıyoruz peki? bize bir kaç tana daha sayın soylu gibi birileri lazım ak parti de. bakıyorum ondan başka sesi gür çıkan yok.

halisdemir 2 ay önce eklendi.

ama onlarla da siyasi askeri ekonomik vs ilişkilerden vazgeçmiyoruz :) bırakın bu işleri

hasan 2 ay önce eklendi.

Memlekettede biz sizi eleştirip şurada yanlış yapıyorsunuz diyemiyoruz.Bütün medya kuruluşlarını havuza çevirdiniz.

zako 2 ay önce eklendi.

topunuz gelin topunuzunda hep birlikte ta .... rabbim yerle bir etsin inşaallah

TÜRKOĞLU 2 ay önce eklendi.

ÖNCE ONLARIN İÇİMİZDE OLANLARININ HAKKINDAN GELMEK GEREK.DEMOKRATİK BİR HAKMIŞ İÇİMİZE YERLEŞİP DÜŞMANCA TAVIRLAR SERGİLEMESİ.ÖYLE ŞEY OLURMU.ABD DE TÜRK KANALI VARMI.VARDA ABD DÜŞMANLIĞI YAPABİLİYORMU.

Alpagun 2 ay önce eklendi.

Bunlar dogru örnek mağlesef birleşik arap emirlikleri bize alenen düşmanlık yapıyo 15 temmuz darbe girsimin mali sponsoru oldugu ve bu bilindigi halde adamlar bu ülkede medya finans kurulusuna giriyo ne deyimm uyan türkiyem

kezban 2 ay önce eklendi.

hepsi hikaye bugün şehit varmı onu söyleyin

memur eskisi 2 ay önce eklendi.

güclü teşkilat mensubu yetiştirirsen, bire bir sahada sosyal medyadan daha etkili olacaktır. %4 oy alan bir hareketin yetiştirdiği kadrolar iktidarı aldı, halen bu çekirdek taşıyor, ama adam yetiştirilmedi, sonu köksüz.

ihsan 2 ay önce eklendi.

iletişim başkanı bunalrı yallanlıyacak büro ekip kur

Breh breh 2 ay önce eklendi.

Bunda bizim hiç suçumuz yokmu bunda 17 millik iktidarın hiç suçu yokmu bunda yagdanliklari hiç birinin bir suçu yokmu bence bu haberi hazırlayan arkadaş lütfen kalk aynaya bak...ama vicdanla ahlakla .muhakkak vardır..

Ercan Demirbaş 2 ay önce eklendi.

İktidarla ters düşmemek için pembe boncuklar dağıtırsanız olacağı buydu. Vatandaşa doğru, tarafsız, çarpıtılmamış haber yapmazsanız boşluğu elin oğlu doldurur böyle. İnsanları sol medyadan haber almaya çalışmaya yöneltmekten başka bir şeyiniz yok.

vatandaş 2 ay önce eklendi.

sen de adam yetiştir ve onlara karşı yayın yaptır, elini tutan mı var? ama din dersini mecburi matematiği seçmeli yaparsan yakında bilgisayar kullanacak adam bile bulamayazsın. cahil milletler sorgulamadan tek adama oy verir ama diğer milletlerin kölesi olmaya da mahkümdurlar.