mert 4 ay önce eklendi.

giderleri belediyeden karşılamak bana çok tanıdık geldi nedense :) miting için belediyenin otobüslerinin kullanılması gibi

Pazarcı 4 ay önce eklendi.

Ey devlet belediyeleri ne zaman partilerin arka bahçesi olmaktan kurtaracaksın yazık değilimi bu milletin paralarına çiftlik gibi kullanıyorlar.

Emekl 4 ay önce eklendi.

Öyle bir şey olmaz yapmazlar laik zihniyete sahip bu güne kadar kul hakkı yiyen bulunurda çok zor çevremizdekilerden görüyoruz eğer para yoksa halkından ister toplanır bunlar böyle

hemi 4 ay önce eklendi.

kanalin ismini yalan tv koysunlar nasıl olsa yalan ve iftira en iyi icraatlarıhemi

Dumanlı 4 ay önce eklendi.

AKP mitinglerinde AKP pikniklerinde hulasa AKP etkinliklerinde AKP bayraklarıyla donatılmış sıra sıra dizili İETT otobüslerini hiç görmedinizmi metrolarin metrobuslerin o günlerde bedava etkinliklere AKP li taşındığından haberiniz yokmu. Belediye imkanlarını parti çıkarına AKP den daha iyi kullanan bulamazsınız.

Murat 4 ay önce eklendi.

Tamam CHP'li değilim.Ama bu kadar hortum yapan AKP yı görmedeyipde bu mu dikkatinizi çekti.O televizyon parası sizin İstanbul'da harcadığınız kuruyemiş parasına denktir,ne ahlaksızlar.

İsa 4 ay önce eklendi.

Günün fıkrası Gazeteci: Sizin için Yunan, Pontuslu diyorlar, cevabınız nedir?’ Chp adayı:‘Onları (Yunan Medyasını) adam yerine koymuyorum” diyor… oysa Sabahtan akşama kadar Ethnos muhabiriyle vakit geçirdi, doğru adam değil Görüştüğü muhabir ‘kadın’ ..