Necattin uyan 5 ay önce eklendi.

Bu akademisyen herhalde kraliyet ailesinin Tasmalı köpeği

PATATES-SOĞAN-DARBESİ 5 ay önce eklendi.

YOK BİR BİRİNİZDEN FARKINIZ DEMOKRASİ AKIL BİLİM DÜŞMANI VAHİCİLER

Hadra 5 ay önce eklendi.

Buyrun burdan! Bir yıl Ülkemizden hacca gitmez ise devlet vi diyanet iş birliğiyaparak Vatandaşlarımızı ikna etse hassasiyeti izah etse şu vahhabi zihniyetinin İslama ve Müslümanlara verdiği zararı izah etse ne kaybedeceğiz! ABD ye beslenme Sütünü sağlayan şu hayasız zihniyete bir tavır konulsa ne olur!

Ersin Kamil Bektaş 5 ay önce eklendi.

Lan .. git peze...enk yahudi uşağı i..neler

Abdullah 5 ay önce eklendi.

Suriyeliler bu adamın düşündüğünün bin beterini düşünüyorlar. Karımıza kızımıza sarkıntılık eden Suriyeleri kovun ülkeden.

Deli İbo 5 ay önce eklendi.

Allah'ın ABD tasmalı bedevisi, sen Tramp'ın kabuklusunu tuttuğun için, Reis'in siyasetini beğenmiyorsun.Git başka kapıda havla uyuz köpek.

Ağrı'li Yusuf 5 ay önce eklendi.

Seni kurbanlık olasın reisime. Ümmetin yuzkarasi korkak münafıklar aizi

Yunus 16 5 ay önce eklendi.

BU YA..K AMERİKAN UŞAĞI, NEREDE MÜHENDİSLİK OKUMUŞ? AMERİKA MI? İNGİLTERE Mİ? Bunlardan biri değilse bu yavşaktan özür dilerim. AMERİKANIN YÖNETTİĞİ ARAP YÖNETİMLERİ, BİZİM DEVLET YETKİLİLERİMİZ HAKKINDA YORUM YAPAMAZ İLERİ GERİ KONUŞAMAZ. KONUŞURSA! AMERİKANIN KÖPEĞİ OLUR.

Maho 5 ay önce eklendi.

Ey domuz sen ala küllahi öleceksin ebu lehebin torunu

ensar 5 ay önce eklendi.

islam dünyasını ışidle karıştırıp isa tablosu satın alanlardanda bubeklenirdi şaşırmadım

Hasanali kose 5 ay önce eklendi.

Bu suudi kopekleri havluyor iste normal bunlar

tuu 5 ay önce eklendi.

Deve çobanı.Yürü git çadırına.Arabistanı nasıl medeni müslümanlardan ingilizlerin desteğiyle ve de katliamlarla aldığınızı herkes biliyor.Trump ne demişti;"Biz olmasak bir kaç saat bile dayanamazsınız."Go to your desert.go go.

Millet 5 ay önce eklendi.

Biz yinede acıyoruz ama şu Arapların başına gelen hallere bir bakın hele, ne zulümler görüyorlar, her gün katlediliyorlar Acaba neden demeye gerek var mı hiç. Bu ve bunun gibi soysuz itlere bakıp sebebini anlamak çok ta zor değil. Yinede Rabbim bu ahmak kavme yardım etsin hidayete erdirsin

Alperen 5 ay önce eklendi.

Bu ülkede terör örgütü baskı düzeni heveslileri chpkk, dhkpc ,fetö PKK ve onun siyasi ayağı hdp dir. Birde 15 Temmuz a gelinceye kadar baskı düzeni oluşturmaya kalkan adilerdir. Ve onların destekçileridir. Sözün bu habere yorum yapan bazı adi ve basit insanlarıdır.

M. Gözükara 5 ay önce eklendi.

Çakkal.. Sen ülkene bak... ABD okullarında okumuş.. Diplomayı abd den almış. ... İt soyu it...

kulo 5 ay önce eklendi.

kedi kendi ..tünü görünce yara zannetmiş. bu örnekteki hayvanımız ise sevimli kedi değil domuz. bu necaset herifin kendi ..tünden bile haberi yok anlaşılan. ele verirler talkını kendileri yutarlar salkımı. kenafir kaftancıoğlunun bir lafı vardı ya "inandığınız allah'ınız belanızı versin" diye. o lafı bunlara demeliydi. zira bizim inandığımız Allah cc. bunların inandığı değil, Biz bir ve hakk olan Allah'a inanıyoruz. bu lanetlerin inandığı tanrı kağıttan.

Mlym 5 ay önce eklendi.

Umreye gittiğimde otel çalışanlarıyla bir sohbetimiz oldu sohbetimiz sırasında kral selman'ı sordum yanımda kaçtı gitti.

Ataman 5 ay önce eklendi.

Haçlı-siyonist hizmetkarı, iblis ne diyecekti? Kendi halkına ve İslam'a düşman, haçlı seferine çoktan dahil olmuş ve bu çalışmalarında kendi üzerine daha da fazla dikkat toplamaya (parlamaya) çalışıyor. Övgü düzecek olsa, nerede hata yaptık demeliyiz. Allah korusun bizi bunların övgüsünden! Amin!

ŞEFİK 5 ay önce eklendi.

Bu Suudların kralı öldüğünde bayrakları yarıya indirmedik mi? Kime yüz verdiysek Türkiye’ye hakaret ediyor düşmanlık yapıyor. Araplardan bugüne kadar ne iyilik gördük ki! Filistin bile Ruma yaranır KKTC’yi tanımaz. Irak’ı küstürürüz Barzani’ye yaranmak için. Düşünmek gerek BİZ NEREDE YANLIŞ YAPIYORUZ ve BİR DIŞ POLİTİKAMIZ VAR MI?

Mlym 5 ay önce eklendi.

Umreye gittiğimde otel çalışanlarıyla bir sohbetimiz oldu sohbetimiz sırasında kral selman'ı sordum yanımda kaçtı gitti.

alonecanary 5 ay önce eklendi.

kutsal topraklardaki yılan, çiyan, akrep ve benzeri olan insanlardır bunlar. muhakkak ki Allah c.c. onlara mühlet vermiştir.

Muhammed 5 ay önce eklendi.

Erdpğan sen ve senin gibi amerikan uşaklarının hadini bildirmek için YÜCE ALLAH tarafından islam alemine gönderilmiş serefli bir şahsiyettir sen kendi ülkendeki satılık liderlere bak israil uşaklarına muhammed selman muhammed dahlan ve bae satılık kralı sisi sizin asıl satılık dostlarınız bunlar işte

Ötüken 5 ay önce eklendi.

Suudi Arabistan dünyanin en alcak ülkesi. Hain, serefsiz, kani bozuk, batinin picleri. ABDnin spermlerini icmek kafalarini bulandirmis bu yaratiklarin. Siz kim oluyorsunuzda Türklere insan haklari dersi vermeye kalkiyorsunuz, soysuz yaratiklar. Filistin halkinin haklarini niye savunamiyorsunuz?! Suudi Arabistan Israilin fahisedir. Kutsal mekanlari derhal terk edin ve ABDye yilisin.

NEZİH 5 ay önce eklendi.

BİZ BU ARAPLARIN ELİNE DÜŞSEK VAY HALİMİZE VAY!!! BIRAK YARDIMIDA ZULMÜ ETMESELER VALLAHİ

Bozok 5 ay önce eklendi.

Amerikan sabakasi. Ona oyle konusmasi soylenmistir. Israil ve amerikaya soz soyleyemez.

musa 5 ay önce eklendi.

.sudi köpekleri amerikan iyi olmuşlar bize havlıyorlar.

Ahmet 5 ay önce eklendi.

İtikadınızı sağlamlaştırın kurtulun bağnazlıktan, Müslümanları bölen tarikatcılıktan, meshepcilikten kurtulun Kuran aşığı olun ümmet olun. Yahudileri helale haram dedikleri için kestikleri hayvanın en değersiz yerleri hariç yenilebilir her yerini Allah cc yahudilere haram kıldı.

Alp 5 ay önce eklendi.

Made in USA

a.vahit Kayıbay 5 ay önce eklendi.

Olan Yahudinin tasmalı köpeği Suud, sen Reisime laf söyleyemezsin.....

EKOLL 5 ay önce eklendi.

Sayın Akit gazetesi, Böyle abuk sabuk hiç bir vasfı olmayan zibidilerin her yazdığını söylediğini haber yapmayınız lütfen. Üç kuruş etmez adamları haber yapıp başkan üzerinden prim yaptırmayınız.

HACI 5 ay önce eklendi.

Hele abdnin yahudinin beslemesi şeref yoksunu karektersize hele. Suud hanedanı kendi halkına ettiği zulmü bırakıp bizemi saldırıyor. Sizinde sonunuz yakın soysuzlar

Hasan Hüseyin 5 ay önce eklendi.

İsrail hakkında söz söyleyemeyen insan müsveddesi kişiler Erdoğana geldimi ;kimi beddua eder, kimi isyan eder, kimide suudlu çakal gibi ürer.

Turul 5 ay önce eklendi.

Suudi Arabistan Islam aleminin en büyük düsmani. Onlari yerle bir etmek dünya barisina büyük hizmet olur. Türk ordusu kutsal topraklari bu pisliklerden kurtarmasi lazim.

Teyyo 5 ay önce eklendi.

Ne farkeder? Türkiye de Suudi Arabistan gibi şimdi. Herikisi de baskı rejimi le yönetiliyor. Herikisinde bol müslüman az mümin halklara sahip. “Nasılsanız öyle yönetilirsiniz” diyor hak peygamber.

termin 5 ay önce eklendi.

google ye gir "arabistan infaz" yaz ne olduğunu gör,,, sonra kaşıkçıyı nasıl parçayıp buharlaştırdınız... öyle konuş ,,, insan haklarından bahsedecek biri varsa o sen değilsin

Türk 5 ay önce eklendi.

Amerikanin gayri mesru picleri Suudlar.

DİKİCİ 5 ay önce eklendi.

arabisdana gidecem seni bulup amuda kaldırıp küldür fizik çalışdıracam haberi olsun

Bir müsluman 5 ay önce eklendi.

Bu suudlu şerefsiz lgbt nin riyad şube başkanı kanı bozuķ ludiler.

Ali 5 ay önce eklendi.

Bu öküzler üniversite okuyor muymuşki akedemisyen olabiliyorlarmış.

Vatandaş 5 ay önce eklendi.

Siz kendinize bakın Para ile şımarık lik yapıyor sunuz

KOÇE 5 ay önce eklendi.

AŞAĞILIK HERİFLER HEP SÖYLÜYORUM BUNLARIN NİYETİ TÜRK ARAP SAVAŞI ÇIKARTMAK MÜSLÜMANLARIN BİRLEŞMESİNİ ENGELLEMEK KANSIZ AŞAĞILIK HERİFLER

Hakki bulut 5 ay önce eklendi.

Jabes denen topitoş ismini  sen nasil arapsin ismin  evlatlarinin ismi gibi sen once ismini değiş sonra konuş top sakalli topitop

Adalet istiyoruz 5 ay önce eklendi.

tüm arablarin kani bozuk bu iyi arab bu kötü arab diye birsey yok hemen hemen hepsi pedofil ibne lgbt haklari orda verilsinki tüm ibneler tatile arab ülkelerine akin etsin demokrat arablar hadi ibnelere evlilik arabistanda serbestmis :-)))) bak jabar hic zaman kayib etmeden damlamis oraya etekde giyormus saclarini uzatmis jabar o sebebden dolayi fazla göze batmamazi icin pusi takiyormus bnce dogru haber nbunlar ibne Alsiwat :-)

Gel sende Chdpkk ya üye ol ! 5 ay önce eklendi.

Siyonıstlerin kayığı geniş....!

ibrahim 5 ay önce eklendi.

RUHUNU VE DİNİNİ BAŞKAALRININ EMİRLERİNE BIRAKAN KORKAK BAZI GÜRUHUN DİLİ BİZLERİ KARALAMAYA YETMEZ GERÇEK DİKTATÖR KENDİ YÖNETİMLERİ VE KUCAKLARINA OTURDUKLARI ABİLERİ ABD MUHALİFLERİ KESİP PARÇALAYARAK YAKAN KENDİLERİ

Abdullah Murat 5 ay önce eklendi.

Helal haktır Tcde yasaklanmıştır. islamın uygulanması ise baskıcı bir halde direterek engellenmektedir. Miras otomatik olarak devlet tarafından eşit dağıtılmaktadır. Haramlar ise helal yapılmıştır. 2.3.4. eş almak engellenmekte 16 yaşında evlilik yasaklanmıştır. zorunlu eğitimde zorunlu sigortada zorunlu olan herşey farz mahiyetindedir. Kimsenin Allahın farzı gibi farz yapma yetkisi yoktur. haram kılma yetkisi yoktur Allahın hükmüne göre hükmetmeyenler kafirlerdir. Allahın hükümleri varken bir yaradılmışınkini veya kendininkini tercih özgürlüğü yoktur. Eğer artık yaradılmışınkiler alınıyor Allahın hükümleri alımıyor ise hristiyanlar ve yahudiler hahamlarını papazlarını böyle yapıp şirk koşmuşlardır. Şirk affedilmeyecek en büyük günahtır Suçtur. Allahın hükümleriyle hükmetmeyenler kafirlerdir. Adalet ise Allahın hükümleridir.

mehmet 5 ay önce eklendi.

yahodilerin kapı köpeği karşıdan islama müslümana havlıyor birgün gelecek sivrelttikleri kazığa oturacaklar haberleri yok

Lütfi 5 ay önce eklendi.

Hayvanları koruöa kanınu olmasa tam zehilenek uyuz suut iti

malakad 5 ay önce eklendi.

suudi arabistanda olan es cinselik dünyada baska ülkede yoktur bunlarin cogu es cinseldir arti amerika bunlarin hepsinin kasetlerini depolamis durumda ve bunlari istedigi gibi kuaniyor bunlar sözde amerikaya okula egitime gidiyorlar egitim adi altinda es cinselik yapiyorlar ve amerika bunlari hepsini kasetlere aldi simdi hepsi amerikadan korkuyorlar kasetleri aciga cikarsa suudi arabistanda savas cikar.

abdullah 5 ay önce eklendi.

bunlar Lawrencenin gayrımeşru çocukları.... ingiliz ve siyonist kucaklarında gezdirilmeye alışmış dümbelekler

aa 5 ay önce eklendi.

amerikanın her yerde köpeği var türkiyede de araplarda da

Asabi 5 ay önce eklendi.

Ulan yahudi uşakları yaptığınız ihanetin bedelini ödeme zamanı geldi de geçiyor biraz sabır çok yakında hesap zamanı alemi islama ve osmanlıya yaptığınız ihanetin bedelini çok ama çok acı ödeyeceksiniz

Hasan 5 ay önce eklendi.

Bu satılmışlardan ne beklenirki

Alperen 5 ay önce eklendi.

Lan kasap sizin gibi başka bir ülkede koyun keser gibi gazeteci mi kesti. Ahlaksız imansız vahhabi domuzu

Abidin 5 ay önce eklendi.

Sen suud krallarının köpeğisin. Krallarında Amerikan köpeği. Hoştttt

Hasan 5 ay önce eklendi.

Trilyonlarca dolarları kâfirlere peşkeş çekerken hiç sesin çıkmıyor. Omazlum müslümanlar mahşer günü o Arap yöneticilerden nasıl hesap soracağı nı Allah bunu sormassa size

Üzeyir Eskitark 5 ay önce eklendi.

Bu sıradan adamı haber yapıp keşke önemli biriymiş gibi sunmasaydınız. İt ürür kervan yürür. Yola çıktı bir defa

Nur 5 ay önce eklendi.

Ya bu cibiliyetsiz amerikanın kapatması suidikeri haber yspmayın yapmayın bu ortadoğunun elleride kanları var bu itlerin

Hadi 5 ay önce eklendi.

cibutili yahudi robert necit'in sürüngen P İ Ç L E R İ !!! BİRGÜN GELECEĞİZ unutmayin .

Haso 5 ay önce eklendi.

Amerikan köpekleri konuşmayıda biliyormuş.Trump ın kucağında oturmuş havlıyor.Bugünün araplarına asla güvenilmez,katarda dahil.Güçlü olmak zorundayız ama reyiz önce memlekette topyekün adaleti sağlamalıyız,hükümet terazinin ayarını fena kaçırdı ve sonuçlarını çekiyor ve çekecek.

Takuyiddin 5 ay önce eklendi.

Dr. Jaber Alsiwat güzel konuşmuş.

she-ez 5 ay önce eklendi.

Yahu nerde yalan söyledi, her kelimesi tam yerinde. Sizler SİSİyi eleştireceginize, 10 bınlerce ÇEÇEN müslümanı kateden PUPİN şimdi TRE ve türkiyenin gözbebegi, Ha nasıl oluyor böyle şeyler. İşte İKİ YÜZLÜlük buna denilir.Yahu aşagıdaki yorumları okuyorum, inanılmaz yani bu millet hamur gibi istedigin şekle sokuyorsun.

İs-hak 5 ay önce eklendi.

ula deyyus ulanhayvan ulan alçak memleketinizi.... Harameynin hatırına layık olduğunu söyliyemiyorum ama şerefsizsin sözüm ona devletinizin yedikleri haltı nerene soktunda gizledin türkiyeye çamuratmak hususunda israille berabersinizyok farkınız utanma duygusunu tamamen yitirmiş serserşsin tüküreyim akademlsliğine

hercai 5 ay önce eklendi.

Moralleri katiyyen, geri donmemek uzere bozuldugu icin .otlerinden havlamaya basladilar bu munafiklar! Erdogan, gun gelecek o aklinizi basiniza getirecek, ona da az kaldi. Haa, bunlar sadece bu sahis gibi arablardan degil, ic kesimimizde de boyle munafiklar var. Tum mesele zaman, beklerseniz gorursunuz.