Mehmet 2 ay önce eklendi.

Ortak yayın olmalı.

baha 2 ay önce eklendi.

Koyun, koyun olduğunu bilmez zaten. Siz de bilmiyorsunuz...

Batılezici 2 ay önce eklendi.

Neco Binali Beyin yaptıklarına sizin gibilerin hayali bile yetmez. Bu arada Banker Bilo'nuz da koyu CHP'lidir ha...

Ali 2 ay önce eklendi.

o kadar yavşaklarki görütüleri nasıl anlatıyorlar. koyun sürüsü bir topluma hak bu. hülooooo diyenlerle mustehak bu yönetim

iskender 2 ay önce eklendi.

Bu kâfir marxist solcular miydemizi bulandırdı,san.binali bu kadarda olmaz. Çekil şu tv şovundan!!! Bak senin peygamberin ne diyor ! "çalı'dan dikenden başka birşey elde edilmez" mesele bu kadar açik. Ben aciz bu oturumu izlemeyeceğim 24 hazirana kadar tv kapalı kalacak. Saygılarımla!

Mesele yalan Ekrem değil yeğen ! 2 ay önce eklendi.

"Arkasındaki güçler ittifakına, o ittifakın Türkiye ile hesaplaşmasına odaklanın. Asıl mücadele burada. Kimler bunlar, ona bakın.......Zihinlerinizi, kalplerinizi karatmalarına, gözlerinizi kör etmelerine izin vermeyin. Onlarla nasıl mücadele edilir ona bakın. Bu mücadele Ekrem’le başlamadı, onunla da bitmeyecek, ona bakın.....Partisinden değil, ABD’den, İsrail’den, Avrupa’dan, FETÖ’den, PKK’dan, Türkiye ile hesabı olan ne kadar çevre, örgütlenme, finans çevresi varsa onlardan güç alıyor.........Kurduğu cümleleri bile onlar belirliyor. Biraz projenin dışına çıktığında çuvallıyor, kırıp döküyor.... Geri çekip hizaya sokuyorlar, sonra tekrar sokağa sürüyorlar.....Ekrem İmamoğlu sadece bir seçim projesi değil...... Konunun seçimden çok daha öte, milletimize ve ülkemize ağır maliyetler getirecek boyutları var."

Kaan 2 ay önce eklendi.

Kapışsınlar bakalım, Ak Parti'nin yeni vaadlerde bulunması çok saçma. Doğalgazı indireceğiz, evlilere 8 bin tl yardım yapacağız, ispark 1 saat ücretsiz, e madem yapabiliyordunuz niçin yapmadınız algısı ters tepiyor, bence Ak Parti şunları şunları yaptık diye yola çıkmalı.

Neco 2 ay önce eklendi.

Binali beyin vaadlerini duyunca akla efsane film, BANKER BİLO geliyor. Bilo bir kez daha vole vurmak için saf Anadolu köylüsünü boş vaatlerle ikna etmeye çalışıyor. Ama BOŞ!

Hatice 2 ay önce eklendi.

Sahsim adina bu ulkenin bir vatandasi olarak bu karsilasmaya hic sicak bakmiyorum birisinin bu ulkeye cok hizmetleri olmus oyle siradan birisi degil bu kisinin eserleri ulkenin bir ucundan obur ucuna kadar sessizce yaptigi hizmetleri olan bu ulkeye maddi manevi cok kazandirmis cagin mimar sinani var obur tarafta hayatini yalan uzerine kurmus babasina gelip 10 tane ev sattim babasida niye 15 tane satmadin demisya o zaman aklima mutahhitlerin emlakcilarin pazarlamacilarin bir mali bir urunu bir evi satmak icin karsi tarafa soylemedikleri yalan kalmaz birde o satmak istedikleri neyse onu satabilmek icin kirk takla atarlar yalan soylerler o yalanin dogru oldugunu kendilerini inandirmaya calisirlar once yapip sonra inkar edenden kork kardesim ben sahsen o insandan tedirgin olurum ona guven duyamam hatta kendi guvenligim icin uzak dururum yarin bir olay olsa arkadasim dedigim insan beni satar ya en iyisi boyle insanlardan uzak kalmak iste simdi karsi karsiya geldikleri zaman biri neyse o diger ikisi tam firildak birisi karisini dovdugu icim mimli digeri karakol basan devletin memuruna hakaret eden vatandasi hirpalayan tehdit eden birisi var ben bu firildaklarla binali beyi ayni kefeye koyamam o yuzden izlememe taraftariyim binali beyi yipratmalarina uzulurum

Muhammet 2 ay önce eklendi.

Hala bu kukla binaliye oy verecek koyun akpli .koyun varmi. Kendi kendine karar veremiyor bunun her tarafi erkek olsa ne yazar.

dikkat 2 ay önce eklendi.

o günkü olacak ortak yayinda, olasi bir naormallik yasanirsa, aninda polis devinme yasagi getirip. arastirma ekibi stüdyonun tavanindan, ve kameralarin hepsini incelemeli...

Batılezici 2 ay önce eklendi.

İnsan biraz olsun adından utanır da iftira atmaz... Binali Bey kimin kuklasıymış, neye tek başına karar veremiyormuş, Binali Beye oy verecekler neden koyunmuş, açıkla bakalım utanmaz iftiracı... Asıl Ekrem, İstanbul'u İmamoğlu kazandıysa bilecek ki HDP oylarıyla kazandı diye ayar çeken İsrail uşaklarının kuklası. Ya Yunanistan ve Batı neden Ekrem'i istiyor acaba, kara kaşı kara gözü için mi, yoksa şımarık çocukları Yunanlıların ve patronları İsrail'in işine geldiğinden mi? Koyunun kim olduğunu genel başkanınız Kılıçdaroğlu bir kaç seçim öncesi tıpış tıpış CHP'ye gidip oy vereceksiniz diye ilan etmişti. Sen tıpış tıpış gidip oy verdin mi, yoksa Kılıçdaroğlu'nun değil de kendi iradenle doğru olana karar verebildin mi sen ondan haber ver.

Analeddin 2 ay önce eklendi.

Yapılmayabilir röportaj

Hadi bismilllah 2 ay önce eklendi.

Meshur asgari ücret kiralar faturaya yetmiyor aclik kitlik yayginlasti salgin hastaliklar bas gösterdi intihar üstüne intiharlar olyor havuz bunu haber yapmaz Raki masasinda anket yapyo imamoglu yuzde 53 ile baskan dir 23 hazirán da ve erken secim eylul de ve ve cumhurbaskani ebedi baskumandani adayi olarak yüzde 71 alip baskumandan olcak ve havuz rant yagma arazi balya dolari talan kesilçek ve mahkemeye .korkma havuz sizde 5 yil yatip cikacak siniz havuzcular Askari ücret le size is bulunan cak maasiniz yari si kira yari si faturaya vercek siniz hepsi bu ve sukredin sadece... hesap döner sap döner keser döner muhabetI varya o iste