ABDULCABBAR 1 ay önce eklendi.

YSK KURUL,HAKİM ,SAVCI HİÇ BİRİ ne GÜVENMİYORUM.OYLARIN TEKRAR SAYIMI KARARI VERİLEN KARAR,YSK 100 cü MADDE TEKRAR SAYIM DURDURULAMAZ ?BU KANUNSUZLUK İSE SUÇLUYA CEZAYI KİM UYGULAR CEZASI NEDİR ????

Ysk 1 ay önce eklendi.

Aklimizla dalga geciyor. Ayni kurullarla secim yapiyorsan secimi niye iptal ettin. Dalga geciyorlar. Ysk Kesin feto cu

İs-hak 1 ay önce eklendi.

mesele anlaşılmıştır eski hamam eski tas hırsızlar yine işbaşında busefer itirazda edilemiyecek yunan oğlunu, herşeye rağmen kazandıracaklar iktidar elini oğuşturacak eyvah meydan alçaklara kaldı akp. Nin yerinde olsam seçime gerek yok hiçdeyilse gereksiz masrafdan kurtuluruz ben iktidarı suçlarım yap kanunu alçaklarıda günaha sokma haksız yere işçi çıkarmak kanunsuzluk deniliyor alçaklar dinlemiyorl bizimkilerin gıkı çıkmıyor sen böyle dedin şimdi böyle yrapıyorsun diyende yok buişte.

Cengiz 1 ay önce eklendi.

YSK nin bu kararı , son derece endişe verici ve şaibeli olup üzerlerinde baskı olduğu hissini vermektedir. Lâkin bu saatten sonra herkes , teyakkuz da olup seçim ile alâkalı hiç bir hileye müsaade edilmeyeceğini düşünmek istiyoruz. Güvenlik, şeffaflık ve adaletin en üst seviyede temin edilmesi elzemdir. Seçimlerin başta Istanbul olarak tüm halkımıza hayırlı olmasını dileriz.

EKOLL 1 ay önce eklendi.

Hakli ve yerinde bir talep. Reddetmek ne demek?

Kanunî 1 ay önce eklendi.

Bu ilçe seçim kurulu müdürleri hakim değilmi ? Değilse sorun yok, hakim ise 13 tanesinin yerini YSK olarak geçici değiştiriyorsun diğerlerini hakim oldukları için HSK yetkili diyorsun. Bu yüksek bir tahrir, benim tahsilim bunu anlamaya yetmiyor....

gökhan 1 ay önce eklendi.

danışıklı dövüş

Ekolayzer 1 ay önce eklendi.

Sağolun . Milletin vekilleri.Her fedakarlığı halka yükleyerek ve türk aile alt yapısını avrupayla karıştırarak, el birliğiyle gönlümüzdeki akpartimizin ışığını söndürdünüz.onca ikaz ve uyarımıza zerrece sözümüze itibar etmediniz,kaale almadınız.ve beklenilen son.iş olacağına varır.Allahtan hayırlısını istiyorum.

Harun 1 ay önce eklendi.

Muhtemelen kendileri işin içinde? Baştan bu yana hep bir garip davrandı ysk başkanı ve yardakçıları

hirsiz ysk 1 ay önce eklendi.

15 temmuz 2016'dan buyana yapilan secimlerin hepsinde feto hirsizligi var ysk'da bu soysuz-hirsizligin bir parcasi