A. Öz 4 ay önce eklendi.

chpkk nın arka bahçesi bu fatoşçu hakimler sayesinde 50 senedir haklı haksız , haksız haklı oluyordu davalarda. tabii parası olan haksızda olsa işi götürüyordu. ispatımı davacı olarak açmış olduğum davada , 2006/723 nolu dosya çağlayan adliyesi 3, fikri ve sınai hakl. hukuk mhk. yargıtay aşamasıda bitmiş fatoşçular kazandı. dosya arşivde tabii yok etmedilerse. dosyanın tüm fotokopileride bende. avukat , bilirkişi , hakim paslaşmasıyla nasıl gol atılır okuyun. bilirkişi bile davalıların avukatıyla aynı müessesede görevli çıktı , gerekçe tesadüfmüş. ona rağmen davalılar kazandı. işte rezalet okuyun öğrenin.Ben davacı A.öz

TcVatanseverTc 4 ay önce eklendi.

Tamam anladık,zaten biliyoruz da.Sorun bu değil; Bunlara rağmen yasal işlem yapılmaması, yok falanın hatırı yok filanın hatırı. Bu konuda haklı olup haksız duruma düşme buna denir; haber yap millete ilan et sonra heryerde bunu konuş sonra...Sanki hiçbirşey yokmuş gibi devam et...Bu yanlış politika Akparti'ye çook ama çoook zarar veriyor.İnsanlar madem suç var neden hukuki bir işlem yapılmıyor diyor, demekki hepsi yalandır deyip bir bel bağlamışken bin bel bağlıyorlar ,olan Akparti'ye ve bu ülkeye oluyor.BİR GAZETECİ SORSUN NEDEN BÖYLE YAPIYORSUNUZ.ONLAR SİZDE BÖYLE BİRŞEY YAKALASA HUKUKİ TÜM YOLLARI SONUNA KADAR KULLANIR VE GEREK YEREL GEREKSE DÜNYA BASININDA MANŞETTEN VE SOSYAL MEDYADAN DÜŞÜRMEZLER.

Mehmet 4 ay önce eklendi.

Bunlar öz Anadolu halkı olamaz!! Yer yüzünde yediği kabın içine yapan tek millet, Avrupalarda gebertilip tecavüz edilirken atalarımız acıyıp kucak açmış torunları hainlik peşinde.

Hak 4 ay önce eklendi.

Ne var bunda!!!!

İsmail 4 ay önce eklendi.

Bu hadsiz hakimlere hesap sorulmalı, görevden alınmalılar. Millet ekmeği yeyip millete kafa tutamazlar.

Chp de hile yalan iftira bitmeeez ! 4 ay önce eklendi.

31 Mart seçimlerinin iptal edilmesine sebep olan OY HIRSIZLIĞI en ince ayrıntısına kadar incelenmeli ve bu REZİLLİĞE imza atanlar kim olduğuna bakılmaksızın yargı önünde hesap vermeliler ! Chpliler oy çalacak kadar bu işi azıtmışlarsa 23 Haziran da sandık kurullarında görev alacakların gözünü dört açması gerekir...gerçi Chp de hile bitmez ama......

Mehmet Soylu 4 ay önce eklendi.

Hazirandaki seçim sonucu ne olursa olsun, marttaki seçime ait herşey yeniden tespit edilmeli ve bu tüm kamuoyu önünde yapılmalı. Hırsızlık tüm boyutları ile ortaya dökulebilir. Zillet ittifakı utanmayacak ve başka şirretlikletde yapacaktır ama yapılacak diğer seçimlerin sağlıklı sonuçlar üretebilmesi buna bağlı. Sandıkta hırsız var, yesekayı es geçmekte doğru değil.

Bay B 4 ay önce eklendi.

Bunlar görevinden derhal istifa etmelidir tarafsızlık ilkesine haykırı davranmaktadırlar.Bunlar

tolga 4 ay önce eklendi.

bunlara en galiz şekilde küfretmek istiyorum.yayınlanmayacağı için yazmıyorum

Arjan 4 ay önce eklendi.

Böyle insan görünümlü ucubelerle aynı dünyada yaşamak gerçekten kahrediyor insanı ama ne çare

recai 4 ay önce eklendi.

Ya arkadas, bu yalanlara daha inanan var mi gercekten. Haberi uzun uzun yazmislar ki insanlar okumasin, haberin basligi ile algi operasyonunuzu yapilsin. Hakimler adliyeye gelmis, pesinden de CHP heyeti gelmis. Bu yani bomba haberiniz?

Nur 4 ay önce eklendi.

Emekli olmak kurtuluş mu acaba ahirette var bayanlar baylar Allahın kamerası da sürekli çekimde

Hatice 4 ay önce eklendi.

Tc vatansever bayagi basiretsizmissin ysk o hakimlere ceza verme yetkisi yok ikincisi suc duyurusunu ak parti yapti zaten her nedense islemler hemen baslamiyor sen aklinsira goruntu var islem yok demekki yalan soyluyorsunuz demeye getiriyorsun sanki adalet bakanligi ak partiden diye her kanun uygulaniyormu saniyorsunuz meclis kanunlari cikartir ama kanunlari uygulayanlar kim bir dusun ama yok bunlardan ben yinede gunah kecisi buldum ben onu bilirim diyorsan size yaziklar olsun ayrica sunuda unutmayin cumhuriyet kuruldugundan bu yana brokratlar tamamiyle chp ye calismistir ulkemiz ne hale geldi yalanlari dogru diye algilayan tum mankurtlara yaziklar olsun ah atalarimiz kiyamet alametlerini o kadar bariz yasiyoruzki her gecen gun dunyanin bir anda altust olacagi gunlere yaklastimizi goruyorum adam ayak ustu kirk tane yalan soyluyor sonra kendi soyledigi yalani inkar ediyor ve bu yalanciya inana bir o kadar daha yalanci oldugunu goruyor ve icim aciyor

turk 4 ay önce eklendi.

CHP VE FETO/ BU KRIPTOLAR HAKIMLERIN ICINDE SAVCILARIN ICINDE ASKERIN POLSISIN ICINDE EGER ULKEYE BIR ZARAR GELCEK OLSA BUNLAR HEMSIORTAY CIKACAK..